Farmářský expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. nija´bahe

    nija´bahe Pisálek fóra

    Dave Lister děkuji moc,tak nějak jsem si to myslela,ach jo no tak zůstanou v liště než odemknu místnost v chrámu.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  2. matěj

    matěj Pisálek fóra

    Jak mám naplnit vláček abych měl 1000 bodu, žluté stáje nemám a tak dá se něco koupit abych ho naplnil.
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    nija´bahe, není zač ;)



    Ahoj matěj, pokud máš dost krejcarů, tak v obchodě na Baha nakupuju žluté slony. Šest kusů je potřeba na poslání vláčku :)






    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Pár žltých výrobní mlieka som poslal a dostal som za ne také čo mám v lište.Kúpil som 20 tajnášov a je 1 novinka ostatné boli také čo vozí aj vlak.
     
    berkaKolchoznice tohle ocenil(a).
  5. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister no já nevím když mám jednoho má jen 86 a je potřeba 1000.

    [​IMG]
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123, však jsem psal, že dá se koupit na Baha v obchodě za krejcary. A hodnota do vláčku je 180 ;)


    upload_2021-6-13_20-5-5.png upload_2021-6-13_20-6-7.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister tak že když koupím na baha sluně žluté a má hodnotu 86 při nákupu a když otevřu vláček změní se hodnota na 180
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, 86 je kolik dává chlívek TBZ v základu. Protihodnota stáje je jiná. viz předchozí obrázek. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  9. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    za největší klad této akce považuji to, že se mi podařilo zredukovat počet žlutých stříháren na polovinu. xD
    Jen bych potřeboval, aby vláček jezdil co dva měsíce, když mi každý patnáctý PL přinese žlutou ovčí nebo kraví dílnu.
    Teď jdu to tajemno posadit na plochy Bahamy, tak jsem zvědav, co mi nadělí. Farmaření zdar! kája53
     
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister tohle ocenil(a).
  11. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak jsem dnes pro změnu zkusila farmu a toto je výsledek. Chtěla jsem hlavně Jaka. Jsem spokojená :inlove:
    [​IMG]
     
  12. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    vše odtajněno, jsem celkem spokojený. 7x růžoví velbloudi, 2x růžové pandy, 3x růžoví žraloci, 1x růžoví sloni, 1x růžoví papoušci,
    osm červených hrochů a spousty oranžových dráčků, lvů, krokoušů a žiraf. Farmaření zdar! kája53
     
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    kutilka70 prepac,ze tak neskoro reagujem ;)
    posielala som oranzove osly,zlte striharne a mliekarne xD a este vzdy ich mam vela :cry::cry:,ale raz sa ich urcite zbavim :p
    tuto akciu hodnotim velmi kladne , ziskala som vsetko co som chcela a este aj viac ;)
     
    modro.ocko22 a kutilka70 tohle ocenili.
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    alexandrakerulova00
    No to já kvůli tomu zplundrovala i krejcarové konto :oops: Proto jsem psala jak to například udělat, když toho v liště moc nemáte ;) Tato akce byla opravdu super :D Posláno cca. 600vláčků :p Pomohla i rada od Dave Lister :inlove:
    Akorát místo 6xžl.slon jsem dávala trochu levnější variantu 5xžl.slon a 1xžl.žralok a vyšlo to přesně ně 1000:music:
     
    alexandrakerulova00 a Dave Lister tohle ocenili.
  15. barca279

    barca279 Vážený autor

    tak tento expres vynecham,je to strašne take praveke stromy,bezcenne uplne,ušetrim FL
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Nadcházející expres je o ničem o_O, alespoň z mého pohledu, :pstromy možné získat jsou mě nic neříkající:cry::cry::cry:Vždy by mělo být nějaké lákadlo, které by mělo smysl akci hrát, bohužel tomu tak není, proto expres vynechávám;)
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Expres na mé farmě také zastávku nemá ,vypadá to že je zaměřen na nováčky nebo nižší lv ,ušetřím aspoń za urychlení ;)
     
    radyn.m, ezzra a -Jara05- tohle ocenili.
  18. Levandulka

    Levandulka Pisálek fóra

    Já jsem nováček a pro mě to lákadlo je. Nic z nabízeného nevlastním a určitě se těším :p
     
  19. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Express pre starsich farmarov sklamanie,,,zjavne ako u mna..uz 4x po sebe nic nove nevezie,,,tato akcia bola jedna z naj..pre mna,,,ale uz aj ta straca caro ako slachtenie...:cry:
     
    evainfo, radyn.m a -Jara05- tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    My starší už všechno máme, tak co by nás mohlo překvapit? Jedině se něčeho zbavit. Pojedu jako vždy.