Farmářský expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    já zatím syslím tajemné stáje v liště, na plochu půjdou až zítra. Do vláčku nakládám ty zatracené žluté stříhárny,
    ale po dvou kusech to ubývá pomalu. Farmaření zdar! kája53
     
  2. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak sa zadarili dalsie ruzove kraby a moc by som chcela aj zraloky,,snad este z nejakych padnu,,,ale velika spokojnost:p[​IMG]
     
  3. barca279

    barca279 Vážený autor

    toto je riadna katastrofa tento expres.tešit sa nieje načo,žiadn anovinka,akurat tak čakat nejake ružove stajne ktore ani sa nedaju vymenit v O a D.stare vraky.mam tisic stajni a dielni do expresu a čo stým teraz ,čakat na dalši expres rok?u mna velke sklamanie
     
    Learka a Jonsdorf tohle ocenili.
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    a dalsia varka [​IMG]
    ruzove zraloky a ruzove kraby aj oranzove krabie jazierko uz bolo ;)
    zatial som posielala len oranzove osly,zlte mliekarne a zlte striharne ovci,ved koleso mi ich nadelilo poriadne xD
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, nastup do expresu i se 2 mlékárnami, čímkoliv, dvou se zbavíš a třeba na tebe vykoukne růžový žralok ;). Projedeš se, stáje vyvětráš ....a to překvapení :).
    Beru stáje na Baha, jak psala ezzra, tady nehrozí, že dostanu mléko, vlnu zpátky :D.
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak jsem odtajnila Farmu a toto je výsledek ;)
    [​IMG]
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    a dalsia varka z baha , upozornujem , ze jedne ruzove kraby su tam od rana ;),aj ruzove zraloky :p
    [​IMG]
    kutilka70 gratulka k peknym chlievikom na farme :);)
     
    ezzra, davidson00 a kutilka70 tohle ocenili.
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    A ještě návod pro ty co toho v liště nemají tolik ;)
    [​IMG]
    Abych ušetřila tak jsem dala 1xvýrobna a ostatní dokoupila :pAsi tak nejlevnější varianta. Ale za to co mohu získat se vyplatí :music:

    A poslední před spaním, neboť do rána bych zvědavostí nevydržela ;) Červení horši, žraloci a růžový krab :inlove:
    [​IMG]
    Asi ještě zítra pustím chlup, ale už jen na Baha :p
     
    Naposledy upraveno: 12/6/21
    evainfo, alexandrakerulova00 a ezzra tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou neděli všem :) tak já expres nejedu, protože jsem po dlouhé době dala našetřené florenky do 20-ti výběhů andulek, jedna přilétla a vzala s sebou i medúzku :inlove: :p


    [​IMG]

     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak jasem se trochu rozjela xD Takhle lacino nám to příště asi nedají :p Růžový žralok i krab :inlove:
    To než bych našlechtila, pak ještě nářadí a růžový krab se zatím jinak získat nedá ;)
    [​IMG]
    A další várka už sedí na ploše, ale už vyškrabuju co se dá. Po zkušenostech s obr stromy a obr chlévy už nebudu čekat, že se někdy v blízké budoucnosti objeví podobná možnost. Takže se snažím využít tuto :music:
     
    Naposledy upraveno: 13/6/21
  11. babina51

    babina51 Baron fóra

    Zatím jsem poslala 30 vlaků na BAHA a teď posílám na FA.Zbývá mi ještě 9 vlaků směsky a potom už se budou vozit tolik oblíbení žluťásci z KŠ,ale chtělo by to prodloužit akci min. o jeden den.Nešlo by to ?????????
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babina51 - zdravím, akce poběží ještě cca 30 hodin, to určo nějaké vlaky naložit ještě stihneš ;)
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Něco pro inspiraci při nedostatku zásob v liště. Nechala jsem si jen tolik žiraf v základu kolik mám oranžových a kraby dokoupila :p
    Vláček mi stejně přiveze další a to základ i s upgradem. Tak jsem to udělala např. s dráčky a krokodýli ;)
    [​IMG]
     
  14. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    tentokrat som nadmieru spokojna ;)
    este mozno nieco poslem :)
     
    kutilka70, evainfo a ašada01 tohle ocenili.
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Můj výsledek na Baha - ze cca 40 tajných tři růžovky - opice, sloni, hadice, jinak převážně oranžáda.
    Jelikož to bylo výměnou za žluté mlékárny a střihárny, tak si nemohu stěžovat.
    Zkusila jsem i 20 na farmě, ale tam to vůbec nestálo za řeč, tak pokračuji na Baha.

    [​IMG]

     
  16. nija´bahe

    nija´bahe Pisálek fóra

    Ahoj,přiveze mi vláček kraby i když je nemám odemčené v chrámu?
     
  17. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ochutnavka z farmy
    [​IMG]
     
    veverka61 a kutilka70 tohle ocenili.
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nija´bahe, získat je možné jen ty stáje, které máš odemčené + speciální, tak jako je tomu u podivuhodných stájí.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    nija´bahe tohle ocenil(a).
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Teda alexandrakerulova00 co jsi tam poslala, že ti přišly takové skvosty. Gratuluji :)
    A tady další várka
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/6/21
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  20. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Škoda, že vláček nepřiváží obří stáje :-((