Farmářský expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Taky jsem doufal v nějakou novinku, nebo ještě lépe obrstromy ...
     
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    doufám že tam stihnu narvat co nejvíc xDzn úklid
     
    Jonsdorf, evainfo a raddre tohle ocenili.
  3. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Taky mi to přijde že to je jen na jarní úklid,odveze 4 - 6 ks nechtěných stromů a ten samý vrátí v počtu jeden kus,takže je to opravdu ternoxDxDxD
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ešteže ten expres trvá dlho lebo stále zabúdam to každú hodinu púšťať. Dúfam, že sa mi podarí aspoň 30 sadeníc pozbierať, zadarmo tak prečo nevyužiť a neprilepšiť si aspoň trošku.
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    To je teda výhra.Ak by som poslal 6 xl nejaké lištovky tak 1 mi vrátia.Tak že u mňa motivácia 0 bodov.
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, posílám Mangostan XL, nějak se mi jich urodilo více, má 520 protihodnotu. Buď dostanu XXL nebo speciální strom, tak proč pár vláčků neposlat. ;) I když nabídka není ohromující.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také posílám jeden strom XL!:)
     
  8. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Na úklid v liště dobrý, ty XL stromy jenom zavází (ani vyměnit ve vzducholodi nejdou), tak vždycky 4 pryč a zlatá sazenička zpátky. :)
     
  9. kajesy85

    kajesy85 Pisálek fóra

    prosím kde najdu sazenice z expresu,píší že je v inventáři,ale nevím pod jakým názvem ji najít nebo kde ji hledat?
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kajesy85, najdeš je v inventáři pod stromy buď na farmě nebo Bahamaramě, záleží jakou sis nechala přivézt ;). Tajemný strom.

    [​IMG]

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    koečne expres. dockala som sa.akurat ponuka stromov slaba,kedze vsetky uz mam. expres nech je castejsie nie raz za pol roka dakujem.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, taky nevím, proč je expres, když tam dáváme 6 stromů a za hoďku přijede ten samý, ale jen jeden, který jde opět do lišty.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    fany2020, asi abychom se nenudili při dalších souběžných akcích. Expres neplním, lišta je bezedná, počkám, až bude ve vláčku nazpátek něco nového.
     
  14. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Sice jsem vyčistila hlavně jedle, mandlovníky a javor cukrový toho bylo hodně pár vlaků posláno a stačí nic moc nepřišlo a ještě jsem musela opět dostat zpět javor cukrový. Tak posílat pryč a dostat to stejné to mě nebaví:eek:. Počkám až bude něco lepšího tak třeba by konečně ty obrstromy to by bylo skvělé tak zatím mohu snít aspoň.xD Janča
     
    Jonsdorf, zejdy66 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Tak všetky XL stromy vystačili na 30 baha sadeničiek tak zajtra ráno sa uvidí čo to prinesie.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dávala jsem expres jen tak mimochodem, když jsem šla kolem.
    Lišta to ani nepoznala, mám jen 11 kousků. Uvidím, co vyleze.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  17. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    tentokrát tento expres úplně nepovedený,nic lepšího nepřiveze,takže ztráta času
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Není žádná novinka v chlívkách, nebudu ani posílat expres :p
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Zdravím parťáci a parťačky i parťačata...
    Tak já tam motivaci mám, určitě budu chtít andulky.
    Škoda že není psáno jaké?
    Andulka Straka je lepší než andulka Vlnkovaná.
    Jednu straku jsem znal, ale to nebyla andulka ale pěkná straka, taky byla barevná...
    :D
     
    Naposledy upraveno: 10/6/21
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    jooj, to je skodaaaa
    a ja som tak strasne chcela poposielat tie oranzove osly do sveta
    [​IMG]
     
    modro.ocko22 a Jonsdorf tohle ocenili.