Farmářský expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, vláček je fajn, alespoň odvozím ty XL stromy, které dostávám pořád na kolotoči, vyndala jsem z lišty ještě nějaké zapomenuté tajemničky z minulých akcí, to bylo překvapení, vyklubaly se z nich 4 červené voskovníky a 3 stromy přání, do této doby jsem neměla ani jeden z nich, jinak ten vláček nepřivezl nic závratného, to nevadí.
     
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jak to děláte, že vás ještě pořád baví to super nakládání vlaku?
    Vypravil jsem jich 12 jen na Bahamu. Vyrostly samé vzácné poklady jako jsou
    chlebovník 3x, muškátovník 2x, eugénie 2x, dvouslivák 2x, mýdelník … všechny obyčejné.
    Skončil jsem. Smetí za smetí se mi už měnit nechce.
    :wuerg:
    Když jinak nedají, jdu raději na houby.
    :)
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ešte mi nič poriadne z Hamburgu nenaložili do vlaku iba samé smeti.Neviem či do toho vlaku na ten náklad čo im posielam aj pozerajú,lebo všetko mi posielajú naspäť.Za 6 xl stromov dostávam takéto vychytávky obyčajné stromy ako sú mydelník,chlebovník,dracéna,caimito,myrhovník,mahagón a podobné trajláky.Asi to zabalím už ma to prestáva baviť.
     
  4. Štika

    Štika Mistr fóra

    Poslala jsem patnáct xl na Baha a patnáct na Farmě a výsledek, ani jeden xxl stromek. Jen obyč stromy kterých mám v liště dost. Takže opět další akce kterou mažu na seznamu.....no moc opakujících akcí které za něco stojí už mi na seznamu nezbývá.
    Poslední akce už jsem ani nezačala,začíná to být u mě s farmou na hraně. Už mě drží u farmy jen ty roky co to hraju a pár fajn sousedů.
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky na expres kašlu, už frčí jen bronzové a z nich vyrostlo aspoň XXL. Než je naložím na zlato, tak jsem sedřený a pak přiveze obyčejnou vykopávku, to ne. :p
     
  6. babina51

    babina51 Baron fóra

    Tak jsem vypravila 22 vlaků na BAHA a dovezl 2x láhevník. U mně dobrý.Zbytek XXL a obyč..A hlavně XL javor cukrový je zase na NULE.
     
    fany2020 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož sem včera odpoledne stihla jednu nakládku. Na founovi, když jsem v ústavu, do toho nejdu, to je nadlouho. Asi to zkusím teď, než zas ještě na chvíli usnu, nějaký floren na kontě je, tak to popoženu. Flaškovník mám, vylepšené stromy sem nekontrolovala... Ale jak se říká, co je doma, to se počítá ;)

    EDIT: tak jsem poslala deset vlaků; kdy je odtajním nevím, ale budu se těšit na nějaké překvápko :sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 13/9/20
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož není žádná novinka,jedu jen tak lážoplážo.Tj když si vzpomenu.Zatím vláček přivezl 17 tajemností. Jinak ,posílám vždy jeden XL stromek za 520 bodů.
    Zkoumal jsem i variantu "zadarmo"(za 500) a cenově to vychází za lidovku.:wuerg:
    5x Langsat XL (450 B) +1x Bez XL (50 B) : (5x265.000)+ 6.200=1.331.200 KR
    5x Rajčenka XL (450 B) + 1x Bez XL (50 B): (5x250.000)+ 6.200= 1.256.200 KR
    Trošku nepoměr,když to srovnám s chlívkama!:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 13/9/20
    matlafous123 a DANKA722 tohle ocenili.
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Taaak konecne 2* flaskovnik a je to... dal jsem toho par desitek, co mi stacily kombinace nadbytecnych XL s XXL u tech nejpocetnejsich, takze uvidime priste, jake novinky tam budou... tohle byl celkem uspech, to jo...
     
    matlafous123, Peto121 a duna.duna1 tohle ocenili.
  10. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Ze zlatého stromku... kokosová palma XXL, no to se vyplatí xD. Beru to jako upozornění, že to nemám dál zkoušet.
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já jedu jenom zlaté dávám 4 xl a láhevník ještě nedorazil, ten jediný mě chybí už sním ani nepočítám, budu ještě posílat do poslední chvíle, jak se říká naděje umírá poslední.
     
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ty se tváříš jako kdyby ti to strhávali ze Sporožira .... o_O:pxD
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Co chybelo a dalo se vyjezdit, to mam (XXL i vickrat), zbavila jsem se i nejakych odpadku - za me spokojenost ;)
    Jen ten system ladovani pasazeru do vlaku je teda porad stejne na palici :wuerg:
     
  14. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    kde jsou ty doby, co tam byli super obrovské stromy:cry:
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    bbowling
    Já jen , jak RT myslí na mladší hráče , co ještě nemaj nasyslené dostatečné množství "smetí" v liště.o_O
    Dříve se dali posílat vláčky za pár krejcarů. Nyní je tam asi započítaná i inflace!xD
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Za toľko xl stromov iba 1 anonu-láhevník mi naložili v poslednej várke to je malá náplasť.Čo už keď sa darí tak sa darí xxl paprade sa mi vyhli.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -Kuteno- Paprade xxl mas u me... nakonec jsem jich vyloudila 7 kousku ;)
     
    raddre a Peto121 tohle ocenili.
  18. hudy260

    hudy260 Perspektivní autor

    Neuvěřitelné, jaké plívy tentokrát padaly z vlaku...za čtyři XL stromy jeden obyčejný....jen na začátku jeden slušný - láhevník a pak konec, i obyčejných dvousliváků už jsem měla předtím plno z jiných tajemnic...
     
  19. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    prosim vas dajte opat farmasky expres. nech konecne vlacik si pride po zvierata.mam ich dost v bedni. skuste to zvazit.budem sa tesit.dakujem
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sophiastanka - ahoj, veškeré dění na farmě je plně v rukou tvůrců hry. Takže záleží na nich - nikoli na nás, kdy jakou akci spustí. Reportováno toto bylo.
    Hezký den