Farmářský expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Stříbro: pomelovník XXL (první), eugenie, sladký kaštanovník XXL, fíkovník XXL
    Bronz: tisovec montez.

    je to mombín sladký
     
  2. raddre

    raddre Baron fóra

    tak ze 7 zlatých a 3 stříbrných mám 7x vlnovec,1x XXL pomelovník a 2x mangrovník, ještě to párkrát otočím, chtěla bych mombín sladký,ale i tak jsem spokojená
     
    radyn.m a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. Rosmas34

    Rosmas34 Rádoby autor

    Jedno stromovité kapradí, jinak to vozí neskutečné plívy. Na druhé farmě potěšil jedině pomelovník xxl, ale jinak je to spíš zoufalství. Vévodí javor cukrový xxl, který se mi vrátil ze šesti stromů!!
     
  4. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Skali - díky moc,ale nevím proč se diskutuje o ovoci a ne stromech.Při tolika stromech není možné si pamatovat co z kterého sklízíme.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak kdyby slonisko odvezlo ty deštivé mraky, které mě neskutečně "nemám rád" Tak bych mu do toho couráku nacpal co by si řekl!
    A možná bych přidal lahvičku a kus dlabance, ať mu ta cesta pěkně ubíhá.
    Takto jen čučí a čučí...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Zbavuju se uspesne v XL verzi Anjou hrusni, chlebovniku a podobnych odpadku... jde to sice po hodine pomalu, ale vlacek vozi na Bahu mombiny, kapradi, pomerancovniky, dvouslivaky atd., ktere jsem porozdavala. Na farme je to sice horsi, ale aspon se vraci XXL stromy.
     
    -migos-, kiki2305 a spuntka tohle ocenili.
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    jana151O49, to je ta "nevýhoda" dvojjazyčného fóra. Jeden strom, dva názvy a rovněž i dva druhy plodů, ale kolik neplechy dokázal napáchat. Naposledy to se to podařilo dvousliváku ježatému.:)

    [​IMG]

    [​IMG] : [​IMG]
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    GordonSargent - Ja som sa takto pred časom potrápil s nažkou jilmu,ale stačí pozrieť cz a sk FaQ a je to!
     
    DANKA722, matlafous123 a GordonSargent tohle ocenili.
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ja mám na farme nastavený jazyk češtinu práve kvôli tomuto a to by mali viacerí spraviť
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    tak se taky přiznám, už se mě vícekrát stalo, že jsem farmu přepnula do slovenštiny a bylo to rychlejší, než kdybych nějaký strom a co dává hledala ve faqu. Odklikala jsem pár stromů a byla v obraze :)
     
    DANKA722 a Peto121 tohle ocenili.
  11. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Z deseti zlatých sazenic se zadařily tři mombíny sladké a jedno pomelo XXL, takže spokojenost:)
     
    -migos-, fany2020 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, asi budu tiše závidět, ale mně zatím jezdí jen samé lištovky, i z těch zlatých květináčů, akorát mají menší hodnotu než ty, které pošlu do vlaku.
     
    Naposledy upraveno: 25/5/20
    Veselka a jana563 tohle ocenili.
  13. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Ahoj lidi. Mně tentokrát vláček udělal fakt radost. Z cca patnácti zlatých sazenic (všechno na baha) mám tři sladké mombíny a dva pomelovníky, z toho jeden XXL. A to ostatní je taky prima - sigillaria, blahočet, tisovec, kapradí, eugenie, vlnovec. Do lišty nešlo skoro nic. A jedna sazenička zatím čeká na vysazení, tu si nechám na později. Za mě spokojenost.
     
  14. pavcape

    pavcape Perspektivní autor

    Tak za mne tentokrát jen zklamání... Nic co bych již neměla a o novém stromku si můžu nechat jen zdát :( Ale zatím stále měním, snad se štěstí usměje
     
    -migos- a Peto121 tohle ocenili.
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát jen 2x sladký mombín.:)
    Posílal jsem jeden XL stromek za 520 bodů.
    Jinak cena stromků do vláčku,oproti chlívkům , se mi zdá poněkud přemrštěná!o_O Nejprve jsem posílal 6x Rajčenku XL,ale pak jsem přešel na jeden TS XL stromek.Naštestí XL stromů je dostatek,klidně může ještě nějakej pátek jezdit!o_O:p
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Což o to přemrštěná, ale to věčné překlikávání... nešlo by to zjednodušit? Vyzvednou sazenici, potvrdit, vrátit se na nádraží, opět naplnit vlak... nebo má někdo rychlejší metodu jak dobíhá vlak? :)
     
    kaolín11 a Veselka tohle ocenili.
  17. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    velmi sa tesim na farmarsky expres.dufam ze zasa bude coskoro. mohli by ste potom dat vlacik na ruzove dielne.dakujem
     
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Hezké, i když zamračené ráno, konečně mi poslední vlak přivezl vytoužený mombín sladký, takže nakonec se dostavila i radost z expresu.
     
    MatysekKamilek, spuntka a dasa1143 tohle ocenili.
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já už tu přehlídku ztrouchnivělého dřeva přestala vnímat - asi se na to, jestli mám mombín a spol. mrknu s odstupem.
     
    Peto121 a fany2020 tohle ocenili.
  20. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Chjooooo. Ani jeden sladký mombín. Samé XXL stromy, co jich na farmě už pár mám. No tak snad příště se lépe zadaří. Akci Farmářský expres mám moc ráda, na tu ani přes dílčí neúspěch nezanevřu.