Farmářský expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    jana- ja myslim, ze je to jen tim zvykem
    ale vsichni volno nemaji, ja treba bydlim v rakousku a tady svatek dnes nemame :cry:
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj jana151049,

    no nevím, hra je mezinárodní a pokud se nepletu, tak volno je asi jenom v ČR. Tedy neznám jinou zemi, která by slavila svátek sv. Václava.
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já chodím do práce svátky nesvátky, takže posunutí času akce by na můj výkon rostlináře neměl žádný vliv.
    Tedy momentálně do práce nechodím, ale jinak se u nás v podniku pracuje 365 dní v roce.

    Pamatuju silvestra 2013, kdy jsme o půlnoci stály na nákladových rampách a sledovaly ohňostroj na nedalekém hradě (no nebylo to zrovna proto, že by to vyžadovalo vedení, ale proto že jeden kamioňák se jel otočit z návěsem a namířil si to rovnou na největší plochu pro otáčení o které si myslel že je parkoviště. Po půl hodině jsme zjistily že ten mamlas se jel otáčet na pole. Ve 2 ráno ho vytáhly vojáci vyprošťovacíma vozidlama a já došel domů až ve 4 ráno)

    Posunutí času by mělo význam maximálně v jednotlivých lokalitách, protože jestli jsem pochopil správně, tak u některých lokací, začínají akce třeba o půlnoci. Nebo se pletu a je tady zohledněno časové pásmo ?

    Jinak je zrovna u takových akcí čas asi to poslední co bych řešil. Nevím co bych dostal za výhodu kdyby akce začala v 10:00. Možná bych stihl poslat o jeden vlak víc, ale jinak nevidím žádnou výhodu nebo potřebu měnit zaběhnuté pravidla.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bezejmenný - nepleteš se - akce je spuštěna všude "naráz", takže u někoho to vyjde na ráno, u jiného je poledne a další má zrovna půlnoc ;)
     
  5. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahoj
    půjde mořského koníka (myslím výběh nikoliv šlchtěnce)získat v budoucnosti z podivuhodných výběhů nebo v některém úkolu z akcí nebo družstva?
    Dík za odpověď
     
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Tribeca*Borghski obávám se, že na toto zná odpověď jen RT. Ale vzhledem k tomu, jak to bylo u jiných výběhů z expresu, je velmi pravděpodobné, že se objeví minimálně jako odměna v nějaké akci.
    Každopádně pokud chceš mít jistotu, že jej budeš mít, tak jej zkus získat teď.
     
    Honzulka05, Skali a Sovinka tohle ocenili.
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja už mám rozvrh čo všetko naložím do vlaku.Neviem kde mám ten vlak posielať s tými žltákmi aby sa mi trocha uvoľnila lišta.Urýchľovať vlaky a míňať floreny veru nebudem radšej si ich ušetrím na niečo iné.
     
    evainfo, babako a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Kutenko, gepardíčku,v tomto případě neseď na kešeni. Já také nerad pouštím chlup - však ne nadarmo je mi velmi blízký strýček Skrblík.
    Ale jak jede vlak, tož alespoň 20 či 30 florenů proletí na trati. Jinak by se člověk těch různých žluťásků ani nezbavil. A vždy mám dilema, jak se zbavit těch nízkých, které se hromadí třeba vytočením na kole smůly. Mám rád nové výběhy a samozřejmě růžovky. Při šlechtění ty potvory nepadají, ceny na trhu mi přijdou přemrštěné a tak zbývá jen náš Rychlovláček.
    Jo, vím, že to není až tak k tématu,ale se musím pochlubit. Na mladší farmě(nemá kupovaný řádek) z 11 beden oddanosti padl létající slon. Jen jeden, co se dá dělat. Vzhledem k tomu, že tam mám 4 růžovky slonů, tak to ani nebolí.
     
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Vláček číslo 1 vyslán vratí se za hodinu a už teď musím přemýšlet co tam hodím
     
    Natálka29 tohle ocenil(a).
  10. burds

    burds Titán fóra

    No pokud náklad končí na 6 tak vždycky musím dát do vlaku něco navíc.Ale s tím stejně nic neudělám.První vláček už odfrčel
     
  11. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Vypravuji vláčky a urychluji FL.
    FL se odečítají ale stáje ne. Má to tak ještě někdo?
    Nevím jestli mohu pokračovat.
     
  12. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;):) tak z prvych dvoch vlacikov,odtajnene za fl= morsky konik a vyroba arasidoveho masla ll
    spokojnost :)
    aj ostatnym prajem taketo stasticko ;)
     
  13. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    já to mám také tak, urychluji FL a stáje se neodečítají
     
  14. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Mám to samé a ani po restartu se stáje neodečetly
     
    maribeja, karbar a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. burds

    burds Titán fóra

    Z první stáje mám žraloka.Jak čtu na foru tak další hned odtajňovat nebudu.Škoda florenů.
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  16. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj karbar, Cindy210178,
    a kdy floreny používáte? Pokud platíš 25 florenů, které jsou psané pod mašinkou, tak se ti stáje neodečtou, protože si je floreny nahradíš. Pokud po odeslání expresu za 1 floren, tak je to zvláštní .
     
  17. rosik01

    rosik01 Perspektivní autor

    Ahoj ,také se mi odečte fl,ale stáje zůstávají tak asi také radši počkám ,ale tajemné náklady mám v liště
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  18. máťochov

    máťochov Stará škola

    Je to tak vlaky posílám za 1 fl a z lišty neubývá nic.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Já bych se ráda zbavila těch žlutých stájí>:(Tak teď už to snad dají do pořádku,už to nefunguje vůbec,,,,,,
     
    Naposledy upraveno: 28/9/18
  20. doben

    doben Ikona fóra

    nezmarka.cz teď jsem to testoval. Dal jsem do vlaku jednu žlutou továrnu na jídelní hůlky, poslal vlak a urychlil za floren. Tajemný náklad přijel a mám ho v liště, ale ta žlutá továrna na jídelní hůlky zůstala v liště také.
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.