Farmářský expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zlatý expres přivezl strom.kapradí, vlnovec, jidášův strom.
    Edit: liči XXL
     
    Naposledy upraveno: 23/5/20
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Poslala jsem 5x na obě strany za 2070 a končím,v liště mám lepšíxDSnad budete mít větší štěsti...
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký víkend všem :) přestože prší, jsem musela ráno na nákup ... s deštníkem tam a zpátky bez něho, protože jsem táhla dvě plné kabele a třetí ruku zapomněla doma xD když už jsem došla domů se zmoklým peřím i rouškou, jsem se vypravila na perón, protože taky nemám sladký mombín a tak doufající, že ze 45-ti poslaných vláčků mě pošlou zpátky aspoň ten jeden ocukrovaný mombínek :D
    Jsem mile překvapená, mombínů 8 kousků, pomelovníků XXL 6 kousků (mám jeden) a ostatní lištovky se budou jednou hodit :p


    [​IMG]

     
  4. Štika

    Štika Mistr fóra

    Jsou stromy a ty tolik posílat nemusím všechno co je v nabídce už mám. Raději bych chlívky a posílala stříhárny ovcí, kolo mě zásobuje:( kdy už je konečně vymění za něco jiného.
     
  5. 12monika12

    12monika12 Pisálek fóra

    Vždycky jsem hrála vláček, kde byly stáje a tajně doufala, že třeba vymyslí i vláček se stromy... Poté jsem zjistila, že už byl a má být znovu, těšila jsem se, že třeba získám stromky, co stále nemám... Ale zatím teda 8 sazenic za 2070 a je to děs a hrůza :( Tak snad se ještě poštěstí, dnes posílám každou hodinu, tak uvidíme :)
     
    kytka50 a dasa1143 tohle ocenili.
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Stříbro: olše oregonská, pitahaya XXL
     
    Naposledy upraveno: 23/5/20
    radyn.m a DANKA722 tohle ocenili.
  7. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Jsem ráda, že mi přijel mombín :)
     
  8. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím, mám ten vláček nějaký porouchaný, poslala jsem 20 vláčků, všechny na zlaté sazeničky (XL chlebovníky, XL mangrovníky, XLcicimky, XL smuteční vrby) a dostala jsem zpátky 3 základní chlebovníky, 2 mangrovníky, mýdelníky... z toho lepšího pouze blahočet XXL a 2x stromové kapradí.
     
  9. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    No tož su taky zvědav, co mi z toho vypadne. Hážu do expresu XL, a nechávám vozit nazpět bronzový květináče ... . Tentokrát žádný drahý lupeny pro slona, tak se s tím vlakem kdesi fláká 8)
     
    medved222, DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  10. barca279

    barca279 Vážený autor

    jediny strom ktorý som chcela ktory za niečo stoji v exprese je amberela,od rana od 7mej ani jedna amberela,poslala som ho snad 150 krat,toto je snad najhorši vlak od čias mojho hrania,jedine plus je ,že mam vyčistenu lištu ,len zisk žiaden .sadeničky aspon su ok tam niečo napadalo.
     
    Veselka, medved222 a evainfo tohle ocenili.
  11. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Tvůj vláček zřejmě couvá,měla by si mašínfíru prověřit,zda je v pořádku ;)teď potěšil pomelovník XXL,který jsem neměla :)
     
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    barca279 a tých 150 sadeníc si mala na Bahamarame, a fakt ani jedna ambarella?:music: niekde musí byť chyba-.-
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, no rovněž ambarellu nemám. Jenom nějaké mombíny sladké. Ale pokud si pamatuji, sehnala jsi mě kdysi na Bahu nektarinku xxl, tak jestli mohu poprosit?o_O
     
  14. barca279

    barca279 Vážený autor

    ano samozrejme na baharame,no cely deň davam zlate kvetinače a nič,a teraz večer len čo som dala prispevok sa mi jeden ambrelovnik zjavil a na počudovanie z bronzoveho ,lebo už len bronzove davam teraz načo zlate ked nič z nich
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som poslal 6 vláčikov zo 4 zlatých mi vyrašil chlebovník,myrhovník,2 x púštna ruža.Dal som 2 x strieborné a s nich obe ambarely tak že končím.
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No vidíš Barča, stačilo si postěžovat:)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  17. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Hmmm, tak z deseti bronzových, jediné, co za to stálo, tak jedno stromové kapradí. Z ostatního dva obyč mýdelníky, jeden obyč chlebovník a zbytek XXL stromy. Tož zítra se ukáže, zdali ten sladký mombín vypadne z posledních tří květináčů. Strojvedoucí, zdá se, jezdí do špatnýho skladu xD...
    edit: tak ani z druhé "sady" nic zvláštního, a z posledních dvou kousků mangrovník a eugenie v základu. S takovou se toho sladkého mombínu dočkám tak za rok -.- Pošlu ještě zbytek XL bříz a ani už nebudu odtajňovat. Počká to na akci, kdy bude třeba rychle hodně padátek...
     
    Naposledy upraveno: 24/5/20
  18. Veselka

    Veselka Rádoby autor

    Vyslala jsem 14 zlatých, 8 bronzových na baha. Přála jsem si Sl.mombín, Pomelo a St.kapradí.
    Výsledek je jedno pomelo, jedno kapradí a pak lištovky, kterým vévodí 6 pouštních růží.
    Pozitivní aspoň je, že jsem se zbavila XL stromů, jinak jsem spíš zklamaná.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    • Nevkládej více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Já posílám samé zlaté na baha - 1x sladký mombín,fazolovník,ostatní lištovky XXL,co už mám.Jinak XXL vrby a zase lištovky.Tak dnes zkouším bronz a stříbro a uvidím.
    Jsem zvědavá,kdy se konečně zbavím 120ks žl.stříháren ovcí.je to pěkná trapárna na kole štěstí,jakož i javor cukrovýXL.Ve vyšších LV toto nemá co dělat - žluté a oranž.stáje a stromy XL,když máme všichni stáje růžové.

    LV 221

    Ta ambarella je co za strom? děkuji

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/5/20
    lott_lott tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049 - ahoj, ambarella je mombín sladký :)