Farmářský expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    barca279 - ahoj, tyto stromy expres v současné době již nevozí.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Nevím jestli nevadí když píšu do tohoto vlákna po takové době skončení akce,skočil jsem sem abych se pochlubil s výsledkem,několik červených červenek padlo to samé s rysy a oranžovým mlokem všechny 3 stáje hned 2x potom tam samozdřejmě nesmí chybět medvědi červení,ale ze starší tajemnice jsem měl i oranžového,jinak jsem spokojen,byly to hezké stáje a doufám,že se na mě nikdo nebude zlobit,když jsem píšu až těď,protože jindy vycházely mě akce a nemohl jsem si dát na plochu všechny ty stáje
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 - to je v pořádku. Hlavně, že ti ty stáje udělaly radost ;)
     
    Honzulka05 a GordonSargent tohle ocenili.
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali děkuji moc
     
    Skali tohle ocenil(a).
  5. Podrazec

    Podrazec Rádoby autor

    z veskere nabidky potrebuju jen jednoho vlnovca do ukolu na cas .. takze pojedu lazo plazo baha 500 (at omezim vsechny xxl) :)
     
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    beriem expres na baha ale iba strieborné, inak má tu niekto prepočítané čo treba hodiť na potrebnú hodnotu do sadeníc ako položky za krejcare do expresu?
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak já expres vynechám ;), bo mám vše a nemá cenu tam tudíž nic cpát, tajemničky také vynechávám, bo se dá vše získat jinak
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 pokud chceš posílat expresem pouze položky za krejcary tzn. obyčejné stromy a jejich XL upgrady, tak se na stříbrné sazeničky nemáš šanci dostat. Bronzové mi vychází nejlevněji s touto kombinací: 5x rajčenka XL (250 000 kr/ks) + 1x Třešeň XL (6 000 kr).
     
    radyn.m, Apachie1 a tronaldo55 tohle ocenili.
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Když mě nepotěší ani Farmářský expres, předpokládám, že ne se mnou,
    ale s Farmou je něco v nepořádku.
    Žádných "několik novinek" v něm nevidím.
    Lišta se uklízet nebude.
    :(
     
  10. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    V poho neva ako nie sú nejaké varianty opýtal som sa preto lebo na expres chlievov kedysi písali hráči tie varianty, ak teda je množstvo za krejcare nedostačujúce použijem XL upgrady na baha, mám ich dosť tak snáď to výjde aspoň tak na 40ks.
     
  11. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Jak píše Mikeš - je uvedeno že expres je včetně nějakých novinek - kterých?:(
     
  12. dudlíček11

    dudlíček11 Pisálek fóra

    Tešila som sa na nejaké novinky.. no zasa nič.. možno zvolím sadenice na Baha, ambarella na výmenu pri OaD by sa možno nejaká hodila
     
    dadulcek a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    noo,nieco urcite pojde do expresu ;),ale otazkou je kolko sa mi toho vrati xD
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    urcite sa tu najdu farmari co maju toho este viac ;):)
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pomelovník XXL mám jen jeden a oregonská olše by se klidně taky ještě na farmu vešla. Takže pár vlaků vypravím - jen tak rekreačně ;)


    Edit: tykadlo - no vidíš, sladký mombín jsem úplně přehlédla. Ten by se hodil určitě taky :D
     
    Naposledy upraveno: 21/5/20
  15. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Četla jsem přehled stromů dvakrát a žádné novinky nevidím:( Takže zklamání, možná pošlu vlak pro sladký mombín, ten by se ještě jeden šikl, jinak nemá cenu posílat několik stromů, aby se mě vratil ten samý, ale jen jeden:wuerg:
     
    Veselka, radyn.m a Skali tohle ocenili.
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mombín sladký mám jen jeden a ještě darovaný, tak je vzácný. Vlak určitě vypravím, proč mít tolik stromů v liště, zbytečnost:D
    Pomelovník XXL, olši oregonskou beruuu...
     
  17. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Jsem na tom podobně jako většina farmářů.Mombín sladký mám jeden,od Matlafouskové darovaný,pomelovník xxl nejspíš žádný.
    A olše oregonská se taky hodí.Ve 14.00 hod.na nástupišti :D
     
  18. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Oproti chlívkům je to dost chudé. Expres na chlívky je rozhodně lepší.
     
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj :)
    no běžně urychluji za fl, ale s touto nabídkou pojedu lážo plážo, kdyby se podařil sladký mombín, ten by dozajista potěšil, tak by to bylo fajn:) jinak mě další položky neoslovily, množství xl všeho druhu se rádo projede :) o tom žádná
     
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, jako většina nechám párkrát vlak vypravit. Mombín nemám, tak zkusím snad vypadne aspoň jeden kousek. Jedlí XXL mám z kola dost, tak je pošlu do světa. Jinak stromový vlak je už delší dobu chudý příbuzný toho zvířecího.




    Hezkou hru ...