Farmářská výuka na ostrově (19.7. - 25.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát vše proběhlo bez problémů.Dokonce i na mobilu vše OK!!8) Splněno až včera v podvečer,po návratu z celodenního výletu.:)
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky hotovo a protože neumím počítat, zasadila jsem ráno taštičky a asi si je nechám dorůst,ještěže jsem na ně nedala SH.xD:sleepy:
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Dášo já také neumím počítat tak jsme na tom stejně
     
  4. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Mně ty konve tentokrát moc nepadají a to tam mám Johna Citrona, všechny možné bonusy a při sklízni celého pole max 32 nebo i míň konvi :oops:
    Jen když jsem měla poho pole tak mi padalo asi 40 konví, ale SH došlo :p
    Tak jen doufám, že tu akci dokončím. :oops:
     
  5. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    [Rosomák], konvy padajú aj na divokej lúke.
     
  6. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Richards76 - ale asi jen ze stromů.:music:
    Já tam mám stáje, tak je budu muset zbourat.:eek:
    Ale jinak díky. ;)
    Skali - jj, děkuji, už jsem je zbourala a něco nasadila, moc zvěřinců nemám, tak mám všude stáje.xD
     
    Naposledy upraveno: 21/7/23
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    [Rosomák] - ahoj, přesněji z rostlin a ze stromů ;)
     
  8. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahojte Akcia práve ukončená:inlove::inlove:
     
  9. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    K mému údivu mám také hotovo. A to je teprve sobota ráno. Šikovná akce, za mne výborný.
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásné ráno rychlíci :D já jsem to opět nechala na sobotu, nějaké bonusy jsem vytočila, kytí šlo rychle a už jsem ve výcviku :p
    Akcička supr, jen kdyby mi konečně z těch bedýnek Kung-fu konečně vypadlo pikolko o_O bych se nezlobila ;)

     
  11. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Tak už i mně se povedlo akci dokončit.
    Konvičky hezky dopadaly, zůstala jen 1.:D
     
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, také mám hotovo, ale jen kvůli tomu, že mi včera po dlouhé době padlo na kole 100% do stodoly na 24 hodin, tak jsem dala poho pole a to rychle přibývalo(s SH, a zkracovadel na SH), jinak veliká gratulace všem, kdo už má hotovo a ostatní ať to dáte taky.
     
  13. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Ještě dochovávám poslední zvíře... chybí mi 1920 ks akčního kvítí. Tak snad už poslední otočka.
    Ale v práci mi to nešlo, tak jsem včera nahodila pohoda-pole a do diamantového slotu uškudlené 200% do stodoly 8)

    Časomíra do konce akce 81 hod.
     
  14. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Díky za další 2 stáje gekonu žl,mrož,želvu nádhernou 2x franklinii.Pak si kupte tajemnosti.Pelikáni v nedohlednu
    Pro změnu 2x yggdrasil XL,další osika a toromiro.To jsem zapoměla,že ho mám v liště.Z piccola jackův dárek - 20x 30 300bz.To mě nevytrhne při plnění několika miliard BZ.
     
    Naposledy upraveno: 22/7/23
  15. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojky, tak já už mám taky hotovo. Uvidím, co mi z piccolky a ostatního vyleze. :)
     
  16. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Akci jsem dělat nechtěla, ani jsem nic nepřipravovala. Nakonec jsem jí včera v poledne spustila a dneska ráno dodělala, konví jsem měla přes polovinu, a to točím bazalku a na noc byly žluté růže. Na divoké mám ale dost stromů tak to padalo asi z nich.;)
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Tak já zatím takto ;)
    [​IMG]
    Všichni si dávají zasloužený odpočinek, neboť zítra budou finišovat :p
     
  18. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Zvieratká u mňa už tiež dosiahli level majstrov, ďalšia pohodová akcia na zber akčnej aj na padátka, žiadne naháňanie nebolo treba a pikolo mi dalo ďalší čarovný klobúk:inlove:. Úspešný výcvik tým čo ešte trénujú.
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Dodělal jsem včera večer, co jsem došel z práce. Chybělo mi 40 kusů kytek, tak jsem holt čekal, až vyrostou. Káčko a Ěčko jsem dodělal už v pátek večer. Ovšem na K jsem chytil 200% a na E 100%. Já jen +1 na šest hodin. Sice asi 3x, ale v průběhu času. Akce v celku pohodová.
     
  20. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Tak mám hotovo už od pátku, ale protože drandíme věčně někde na kolech nebo řádíme ve vodě, tož nebylo kdy sem napsat. Ale tajemno jsem vysadila teprve teď. Pikolka je v davu ostatních čekajících. Z kung fu beden mi občas také nějaká padne, tak to pěkně přibývá v liště. Nějak zapomínám je občas také vysadit, abych byla překvapena medvědem či tancem listí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.