Farmářská výuka na ostrově (19.7. - 25.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Taky se mi to onehdá stalo, naštěstí však v jistém akčním mezidobí, takže jeden řádek na urychlení rostlin po použití SH jsem měl i tak k dispozici (ale co všechny ty řádky s hodně dlouhou aktivací, které si syslím na lepší příští?)... Nu co - zamáčkl jsem pomyslnou slzu (stejně s tím nic nešlo dělat) a farmařil jsem dál, jako by se nechumelilo (a taky proč by se mělo chumelit, ausgerechnet v květnu, že?)...
    Poslední dobou jsem přece jen zvolnil... v mládí jsem stejně běhal spíše střední tratě, sprinter jsem nikdy nebyl (i když jednou na okresním přeboru mě postavili poprvé a naposled i na tu stovku a bylo z toho 3. místo... ale to bejvávalo, kdysi v 80. letech minulého století... když to takhle napíšu, připadám si tak trochu jako národní buditel z 19. století - o nich jsme se taky učili jako o lidech z minulého století).
    To je hrozný - jsem z minulého století... :p
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce hotová, na vedlejší ještě něco málo dojíždím ;)
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Dobré ráno, hotovo ;):). Skvělá akce :). Přeji všem hezký čtvrtek ;)
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Ještě stále pěstuji akční, ostatní je hotové. KŠ se nepochlapilo a bonus na to množství akčního kvítí jsem nechtěla použít.
    Padátek bylo tentokráte dost, docela mě to překvapilo, protože minule jsem s tím měla trochu problém.
    Přeji všem krásný a pohodový den a užívejte si léta.
     
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, zvířátka jsem nechala přes noc v učebnách, ráno je probudila a výuka je hotová. Přeji všem úspěšné dokončení výuky a příjemný pohodový den
    [​IMG]
     
  6. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Já už mám skoro hotovo,jen dopěstovat:p:music::DPřeji všem hodně úspěchu v pěstování a padátek !
     
  7. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    -.-ehm, ehm - tak nevím, jestli mám gratulovat nebo zezelenat.
    Já tedy jedu normálním tempem - dnes v noci v půl jedné jsem měla sklízet. Jasně, že jsem vytuhla dříve. Oni dvě malé holky dají zabrat.
    Takže sklizeň až dnes ráno, nevytočila jsem si ani +1 na 6 h., jako včera. Tak holt pomalu, však času je moře. Jen mi ráno naštvalo, že mi z marockého čaje vypadlo jen 67 konví a z akční 39. To je dost nepoměr. Takže opouštím ostatní a vyzkouším květiny. Snad těch padadel bude víc.:wuerg:
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    To se nám to tady krásně rozjelo, plno hotovsonů - velká gratulka :)

    Náhodou já si pamatuji, že nám chumelilo i v prvomájovém průvodu a ten byl v květnu :D;)

    Kdyby jen z minulého století, ale dokonce z minulého tisíciletí, ale neboj, nejsi v tom sám, takových je nás víc xD
     
  9. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Hezký den přeji a hlásím,že i mě se podařil zázrak;)mám hotovo a čas na doplnění stodoly;)
    PS: případné gratulace odmítámxDxD
     
  10. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jaroslav469 - za málo, hezký den :)
     
  12. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Já nikam nespěchám,hra pěkně pokračuje,ale děs běs z tajemností - žluté stáje.ygdrasil 3x a jiné lištovky XL.Takže zůstávají dál v družstvu nesplněné úkoly.Proto nekupuji nové taj.stromy,aby to dopadlo stejně.
     
  13. Meli8

    Meli8 Rádoby autor

    Prosímtě mohl bys mi přiblížit jakou funkci má laskavec?Meli8
     
  14. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Meli8, laskavec je rastlina s časom rastu 30:00 hodín a preto najlepšia na zisk padátok(v tomto prípade polievacih krhiel). Peknú hru.
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak mám také hotovo, ale jen díky KŠ. Včera mě mělo rádo a za 15 PL nadělilo 2x 100% :inlove:
     
  16. Meli8

    Meli8 Rádoby autor

    Moc děkuji za tvé vysvětlení
     
  17. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím, chci jen podotknout, že u žádné akce nespěchám, nevlastním žádný řádek na urychlení SH (hrát jsem začala v roce 2015), první den "nevinnost" a "vánočku" na rozpěstování, už jsem si u akcí zvykla sklízet s použitím voda a obyčejné hnojivo a pravidelným denním sklízením cca po 4 hodinách získávám i padátka. Akci dokončuji tak den před koncem akce. Zvlášť u této pohodové akce je mi líto použít SH.
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Taky jedu jen MJS+voda+hnůj ;) Krmím střídavě SK nebo ovocem :p Není kam spěchat :music:
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také se už blížím ke konci akce. Mám před sebou poslední sklizeň, sice by to mělo být kolem půlnoci, ale domnívám se, že ráno to bude stačit.
    Pěkný večer a fajn hru Vám všem přeji.
     
  20. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Také mám od rána hotovo.Včera jsem díky Jackovi a KŠ měla rychle napěstováno ale na padátka jsem musela čekat do rána.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.