Farmářská výuka na ostrově (19.7. - 25.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Farmářská výuka na ostrově ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 19.7.2023 ve 14:00 hod
    Konec akce: 25.7.2023 ve 22:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tuto akci mám ráda, tak se do ní pustím ;)
     
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Do akce se pustím i přesto, že v pondělí odjíždíme na kola. Určitě využiji možnosti probouzet zvířátka SK a na Baha nemusím nic k akci pěstovat. Snad se mně podaří s nějakým bonusem ze stodoly napěstovat vše co nejdříve. Padátko určitě pojistím laskavcem hned zítra.
    Přeji všem pěkný den a ať se v akci daří!!
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce pochopitelně jdu.
    Ve 14:00 oseji Laskavec na Hlavní a Divoké louce a v 18:48 Saguaro v Deštném pralese (resp. ve 20:40 Pobyšku - mám aktivovaný Květinový řádek).
    No a zítra před první sklizní akčních zase zkusím chvíli točení... snad z toho něco bude a nejen mrzení.

    -Jara05-

    A co Kenaf (akční rostlina, 5:30, pěstuje se v Deštném pralese a je potřeba na Probuzení)? Pravda - asi taky obětuji něco ze zásob SK, protože to vyjde snáz. Pro ty, kteří trpí nedostatkem SK (jsou tací?), je však pěstování v Deštném pralese řešením.
    V každém případě přehodnotím svůj původní zájem o setí Pobyšky, protože na Baha padátka nejsou. Raději zcela využiji květinového řádku, který jsem si aktivoval dnes ráno.

    Díky za inspiraci s tím SK.
     
    Naposledy upraveno: 18/7/23
  6. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Tahle akce se mi líbí, však jsme ji dělali mám takový dojem už nejméně 3x. Takže zkušenosti jsou, sk také. Zaset laskavec a v pralese je zvěř, stromy a asi 80 políček, zatím s ibiškem. Ale pěstovat do akce tam nic nebudu.
    Zdar a sílu v boji s výukou. Víte jak jsou prckové vzpurní a také líní na učení:p;):)
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Minule, při stejné akci, jsem SK použila a určitě se to vyplatilo. Nemusela jsem řešit zda Kenafu mám dostatek a včas k probouzení zvířátek.
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skončila akcia na plantáži a nová sa presúva do pralesa,pestuje sa aj na hlavnej lúke,ale padátka sú z hlavnej a divokej lúky .... o_O:music::music: Nemohlo niečo padať aj v desivke??? Človek potom nevie,kde,čo,kam,odkiaľ...
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký den vespolek, tak na farmě prázdniny/ne prázdniny, tady se učí :D Akci pochopitelně dělat budu, jen mě mrzí, že se opět musí pěstovat i na farmě, když se vyučuje na ostrově.
    Na dodání potřeba
    Farmářská taštička 9 800 po opravě 10 840
    Konev 676
    Mango 1 160
    Není toho nějak málo? Snad jsem něco nepřehlídla.
    Na probouzení budu používat SK.
    Ať se nám daří ;)
     
    Naposledy upraveno: 18/7/23
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdá se mi to nějak moc jednoduchý.
    jedním okem: 270+520+780+940+200= 2710x4= 10.840 ks farmářské taštičky
    16+26+46+66+15= 169x4= 676 ks konví.
    Kenaf nepočítám,budu probouzet za SK!:)
     
    Naposledy upraveno: 18/7/23
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak to byla rychlá zpětná vazba, vidím, že nás to množství udivilo stejně xD
     
    Naposledy upraveno: 18/7/23
  12. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Do akce samozřejmě jdu už jsem se lekla, že budu muset prales bourat všechno důležité jsem si předělala tam abych nemusela pořád bourat plantáž. O nic sice nejde, ale je to v popisu správně nebo šotek u sklízení všude se dodává mango jenom u 3 dýně.
     
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Zdravím vespolek, dinoalesi díky za výpočet, pustím se do toho, každá akce dobrá. Taky použiju SK.
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .macca. - ahoj, hlásná trouba chtěla vařit dýňový kompot a nějak se jí to zvrhlo ;)
     
  15. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Rátala som tiež a mango vyšlo 880 a tekvica 280 a SK 116, ostatné mi vyšlo rovnako. Akciu idem robiť tiež tak nech sa nám darí:)

    Po úprave 10 840 akčnej a teda len mango 1160 a tekvica sa ruší;)
     
    Naposledy upraveno: 18/7/23
  16. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Zvířeně nezakrní mozky ,když se budou vzdělávat o prázdninách.Pusa na čelo je neprobudí,takže použiju SK ;)
     
  17. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, také mám tuto akci ráda ;). Určitě se do ní pustím :). Na Baha také nebudu pěstovat .... budu probouzet za SK, stejně jako minule, také jsem tak probouzela ;).
    dinoalesi a kaolín11 .... děkuji za výpočty ;). Vypadá to, že by to mohlo jít dobře :).
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji hodně úspěchů :). Hezké úterý všem ;)
     
  18. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, do akce se pustím, děkuji za výpočty a jak se znám první zvířátko stejně udělám celé i když 4.lvl se celý nemusí, jako většina pojedu probuzení s SK, je to rychlejší a nic se nemusí bourat, set a sklízet. Všem hráčům, přiji hodně úspěchů a spokojenost ze hry
     
  19. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Zdravím všechny, také se přidávám - super akce, používat budu samozřejmě "superko", deštný prales je stejně jako mýtina "nebouratelný", na plantáž, která se nám teď uvolnila po víkendové akci, dám mango, jednou ho pokropím Zuzaniným hnojivem a spolu s bonusy na stromy doplním zásoby, padátka na hlavní a divoké louce nejsou problém, stonek báječný, takže pohoda. A to se mi líbí, přeji všem, ať se daří. A děkuji počtářům.
     
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Dýně byla opravena na mango. Dále byl opraven počet akční rostliny potřebný pro 2. level setí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.