Farmářská výuka (9.11. - 15.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hola, hola, škola volá. Škola farmářské výuky má již svého prvního absolventa. Ostatní studenti čekají na dodání učební pomůcky pro předmět setí. Zbylé dva předměty již absolvovali na výbornou. Jede se dle plánu. Vypadá to, že žádný student nebude potřebovat úlevy. Ani škola nedostala dotaci ve formě bonusu z KŠ. Hezkou sobotu všem.
     
    Naposledy upraveno: 12/11/22
  2. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Stonek už pracuje a farma je v původním stavu
     
  3. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, taky jsem dokončila výuku, a navíc splnila 4 úkoly v družstvu, všem, kdo má hotovo, veliká gratulace.
     
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Stonek splněn a doplněn
    Teď už jen chci tu pikolo a víc mě nezajímá
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Koukám, že včerejší zubař a dnešní celodenní sokolské gymnastické závody udělají své... ještě ani jeden žáček na mé Farmě není vyučen. Chybí akční kvítí... 8)
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ještě zaučit slepici a bude hotovo :music: Jedu klídeček pohodička :p
    [​IMG]
    Škoda plácat SH když kolo nic nenadělilo :sleepy:
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já zatím končím... Ráno spočítám, kolik ještě třeba akčního plevele; pro jistotu mám zaseto, esi sem nespletla potřebné počty, pajdátka jsou, dýně mám.
    EDIT: Tak mi to vyšlo dobře. Akorát nevím, jestli mi to stojí za to pokračovat. Rači asi budu pěstovat laskavec, superka mám neúrekom, tajemno je hra vabank a neonové stáje mám všechny, několikrát...

    [​IMG]

     
  8. grifinhd48

    grifinhd48 Pisálek fóra

    Jede vám hra? Vyčištěno, restartováno a nic.
     
    Lišiak-Vuk a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  9. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    Nejede.
     
    Lišiak-Vuk a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  10. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Nejede.Od 7 hodin se pokouším přihlásit,oddinstalovala jsem klienta a znovu nainstalovala,momentálně se mi podařilo přihlásit alespoň zde a čtu,že nejsem sama.:oops::p
     
  11. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Mám to samé.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na mobilu vše OK.
     
  13. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Na PC tento web není dostupný.
     
    Lišiak-Vuk a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  14. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Prořezávání a Sklízení u všech hotové... teď už budu čekat na poslední 2 žáčky v dovednosti Setí. Chybí mi ještě téměř 2.500 ks akčního kvítí.
    A po včerejším organizování sokolských gymnastických závodů zas dnes doprovázím synka na házenkářský turnaj :D nu, prostoj jsem trochu urychlila SH. Ale už se mi zkrátily zásoby, vysypala jsem všechny bedny, kde je SH k dispozici, sklidila všechny jumbo-stromy na Lesní mýtině... a furt málo, abych otočila před házenou ještě 1x.
    No nic, posledního žáčka holt dokončím večer anebo až ráno.

    Časomíra do konce akce 52 hod.
     
  15. grifinhd48

    grifinhd48 Pisálek fóra

    Tak asi 2 minuty to šlo
     
    Lišiak-Vuk a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  16. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Akce hotová, jen zase nejdou plnit úkoly přes mobil, pořád mě to vyhazuje. Není to zdaleka první akce a jsem přesvědčená že ani poslední :p:D
     
  17. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Přes PC to stále nejede. Vzhledem k tomu, že tu nejsou skoro žádné příspěvky se domnívám, že hráčů bude hodně, co se nemohou přihlásit.
     
  18. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    věčně věků mě to vyhazuje, pak to chvíli hlásí web nedostupný, pokud se přihlásím, tak chvilku jede a potom zase točí kytku.
     
    Lišiak-Vuk a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  19. TOBIPE

    TOBIPE Zelenáč fóra

    Já to zkouším už od 3. hodiny, v noci to nešlo vůbec, po ránu se přihlásím, sklidím něco málo, zase se to sekne, odhlásím, přihlásím, jde, nejde, už ztrácím nervy. Jen mě překvapuje, že v problémech o tom není ani zmínka. To o tom nikdo neví? Že by někdo napsal, jestli to je alespoň v řešení.
     
    Naposledy upraveno: 13/11/22
  20. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    Koukám, že problémy jsou od rána, už víc jak půl hodinu běží BB a nikde nic, info žádné.
     
    Lišiak-Vuk a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.