Farmářská výuka (9.11. - 15.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já mám zatím jen samé zelenáče. Není akční plevel. Volné odpoledne jsem strávila s dcerou a naší mrňavou, ale věřím, že to úspěšně doklikám, v neděli mám zas volno, tak se budu smažit dohnat promeškané sklizně v práci i za dnešek. Hotovsonům bysem udělala pukrle, ale takový emotikon jsem nenašla. Tudíž jen tradičně gratuluji :)
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Mistři, mistři!!!
    [​IMG]
    Jedním slovem... Hotovo!
    A jdu se mrknout, kam to všechno uložím...

    EDIT:
    Objevil jsem neskutečné zásoby Piccolo beden (21 ks)...
    [​IMG]
    Tak jsem je nacpal k majáku - snad je osvítí (maják nebo duch?) a snad z nich něco bude!
     
    Naposledy upraveno: 12/11/22
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) akcia od rana hotova
    [​IMG]
    GordonSargent , zlatko dakujem za napovedu a este mi klobuky ostali v liste
    [​IMG] a to ani neviem kolko ich uz v stonke je :)
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    1x1 nádrž na vodu, 1x2 golfové ihrisko, 2x2 malý vulkán... :music:
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Uffff, mám to za sebou :D
    zvířátka.png

    Hlavně si to "výcvikování" nenechávejte na poslední chvíli ;)
     
  6. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    K mému překvapení mám už stonek. Krásná práce, zítra akci dodělám. Za mne velmi povedená akcička.
     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já nevím, že točím kolem večer xD to mi vždycky padne bonus nějakej, mno tak jsem to trochu dohnala, ale nejsou zase pro změnu konve xD, ale neva, času je dost ;) tak já myslím že až dopěstuju akční, tak dám dlouhodobku a ono to napajdá :)
    [​IMG]
     
  8. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Krásný den
    Tak hlásím hotovo. Těm co mají dokončeno velká gratulace a ostatním úspěšné zakončení. Přeji všem ať se daří a pěknou hru.
     
  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Řádek je doma sláva :D[​IMG] a čeho bylo nejvíc to jsem dosadila do polí ač to vypadá jako opičení sexD
     
  10. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, tak jsem to taky úspěšně zvládla, ráno jsem si vytočila 100%, ale asi ke mně zbloudil ten "němec" a sklidila jsem jen 2x ,čas mezi tím jsem prospala, prolelkovala a jednou sklidila a zapomněla zasít, ale hlavně, že mám hotovo, závěsy jsou zavěšené, picolka čeká na uzrání a kdybych se uměla modlit, tak se pomodlím, aby mi přestala dávat, kouzelné stromy, medvědí kamarády, tanec v listí a pod.,
    všem co ještě nejsou hotovy, přeji aby s časem hospodařili líp než já a šťastně hru dotáhly do konce a samozřejmně z picolky jen to nejlepší. Příjemný a pohodový víkend

    [​IMG]
     
  11. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    No není to k pláči :cry:
    [​IMG]
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    A já si zatím hraju[​IMG]
     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    petaM2001 - já jsem na tom podobně, protože za 2 dny jsem sklidil úrodu asi jen 3x xD
    Za poslední dva dny jsem trávil spokojeně na Kladně, ale o víkendu to snad pojede
    Kolo nic nedává + mám málo lístků, takže ani protáčet nechci
    Takže Voda + mjs (nechce se mi to hnojit :p) a alespoň na ten stonek chci dosáhnout
     
  14. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Hlásím hotovo, Na poslední sklízení jsem si vytočila 100%. Tak teď syslím do stodoly. Vysadila jsem 5 picolek. Večer se třeba budu radovat. Všem co nemají hotovo přeji úspěšné dokončení, času je dost.
     
  15. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    dobre rano stara mama... prave teraz zacinam akciu bez predpestovania rastlin na padatka. nemam cas ani na vyberanie denneho bonusu, po praci padam mrtva do postele :/ snad za vikend spravim co najviac... jack to isti aj v sobotu aj v nedelu a snad koleso nestastia nieco pusti tiez :)
     
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak jo. Hotovo:p;)
    Hezkou dobrou noc všem:)
     
  17. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj .... hotovo ;):). Hezký víkend všem :)
     
  18. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    Hotovo od včera, jen nebyl čas na psaní.
    Gratulka těm co mají hotovo a ostatním přeji zdárné ukončení výcviku :)
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Stonek i s řádkem mistrů funguje, mám tam vlčáky a nádrže na vodu. Veveřice ještě pospává, akční roste.
     
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Myška už má u mě hotové 2 sklizně a mohla by mít i třetí, ale zase nechci, aby mi zbylo je 60+ rostlin.
    Sice jo, mám zasazeno, ale stejně. Kolo nic nedává, žádné bonusy tam ani nejsou + pořád mi to dává jen žlutou stříhárnu ovcí
    Takže se budu muset snažit jen s MJS a vodou + hnojem.
    Včera jsem (zase) nevychytal sklizeň a přišel jsem na farmu o hodinu dřív, než to mělo vyrůst, tak jsem tam prostě šel až ve 22:00 přes mobil
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.