Farmářská výuka (9.11. - 15.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Někdy si říkám, když máme + dekorky, tak je po jejich vyčerpání čeká osud v temnotě lišty. Pánové,[​IMG] smekám klobouk.:inlove:
     
  2. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    Ahoj farmári,
    dnes bolo koleso štedré a dalo 100% tak že výuka hotová. Držím palec všetkým, ktorý chcú prísť do zdárneho konca.
     
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám hotovo,ale nejdou mi dát upgrady na továrnu.
    Mám ji na Trosečnickém pobřeží
     
  4. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Dnes jsem ranní ptáče, to zcela nečekaně. Ale odpoledne se budu věnovat školním dětem, tak to časově vychází na tuto dobu. My pomalíci to neženeme. SH šetřím na další akce, kdyby náhodou.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Večer jsem měla napěstováno i padátka dopadaly a dnes se dám do probouzení ;)
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Extrémně jedovatá dávka upgradů!:wuerg:Nejdou použít ani na hlavní louce.Dál se mi to zkoušet nechce a počkám co nato vrchnost! Jen doufám,že to nebudou opravovat,jako točící se dekorace v nebi!:cry:
     
  7. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Tak já jsem v polovině akce. Gratuluji hotovcům. Ať se daří a krásný den.
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    O problémech u upgradů továrny na balónky se ví a pracuje se na opravě.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, už minulý týden slibovali, že tento to opraví... Ale to jsou malé věci, hlavně, že si můžeme hrát 8) Jak se vrtne do systému, jedna chyba se opraví a udělá to dvě další :)
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Toto je pro změnu zase jiná chyba. ;)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nejsem programátor profesionál, jen jsem vyvozovala z vlastních zkušeností, i když jen s redakčními systémy :) Ale jak jsem psala, hlavní věc je, že hra jede....
     
    Naposledy upraveno: 10/11/22
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No tak to bychom měli...

    cvičení.png

    Teď ještě ten výcvik zvěře :eek:
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Skali, výcvik zvěře trvá déle, než napěstovat, morduju se s tím od rána ;)
     
  14. *kikinka*

    *kikinka* Pisálek fóra

    Tak hotovo,len dekorky neviem nájsť a vylepšenia na balony nejde dať
     
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Já už vylepšení zvládla - vše ok.
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak na hlavní je hotovo, na vedlejší chybí pár rostlin a bude také hotovo, asi kolem 14,30 hodiny, stonek stonkuje ;)
     
  17. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Napěstováno mám, ale chybí padátka. KŠ bylo na mě hodné a dalo 1x 200% a 1x 100% tak to šlo rychle. Na noc dám dlouhodobky a snad budu mít hotovo. Krásnou hru.
     
  18. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Soutěž mě baví,nikam se neženu a je to v pohodě.Co ale opět musím zmínit jsou taj.stáje.Srdíčko zaplesalo za 4 TS na ocelota,ale pak přišla klasika až výsměch -opět papoušek žlutý,sýkorka a další už nevím,prostě opět budou dlouho v archivu vykopávek.Teď mám políčeno na pudlí můru 2x.Jednu už mám tak uvidíme.
    To jsem fakt zírala : 186-tý oranž,bobr a havýš žl.což jde.

    z dalších 2 ts ocelota - 11-tá žlutá manta /mám 10stájí oranž,/ a 6-tá oranž.sběrna papouš,peří /mám růžovou/ a nyní žlutý úhoř.

    Tak přece jen skoro novinka - domeček pudlí můry,mám tedy 2.

    LV 235
     
    Naposledy upraveno: 12/11/22
  19. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Moje koleso opět stávkovalo a nedalo nic tak si musím vystačit se základem. Ale zítra to snad dojedu do konce :sleepy:
    [​IMG]
    Všem co mají hotovo gratuluji a my ostatní máme spoooooustu času.
     
  20. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkný večer, jéé mě ten výcvik baví, tuto akci dělám totiž poprvé, nevím, proč jsem se toho předtím bála, zdálo se mi to dosti složité. Zítra finito, ještě pár padátek.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.