Farmářská výuka (18.11. - 24.11.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tenista99

tenista99 Osvícený autor

Tak už mám hotovo :p Ještě dodělám puntíky za padátka :)

2. kiki2305

kiki2305 Ikona fóra

Tak mi schází poslední dva modré puntíky pro ušáka a bude hotovo. Vzhledem k tomu, že jsem to nijak nehrotila, využila k pěstování jen vodu a hnůj, byla (je) to prima pohodová akce. Padátka se dala snadno nachytat díky využití celé farmy, SK na probouzení šlo nahradit akčním výrobkem ze mlýna.
    Dávám určitě za 1 a hvězdičku jsem nepřidala jen proto, že by mi pak scházela k ocenění některé budoucí úúúžasné akce ;)

3. Learka

Learka Rádoby autor

Nakonec jsem teda začala,ale jde mi to pomalu moc pomalu :( na hlavní louce mám 148 pidi a v deštným pralese 65 pidi polí.Vše jen voda a MJS sem tam někdy hnůj,dnes od Kubajse +1 jinak nic KŠ na mne guano,Takže Penelopa má první diplom a Izák má zatím tři po třech kuličkách ( to zni dost blbě teda ) tak teda měním na puntíky.Taštiček je 4116 a konviček 1133.Jsem líná počítat takže ani nevím kolik a čeho ještě potřeba.

výpliv a -Jara05- tohle ocenili.
  4. -Jara05-

-Jara05- Vévoda fóra

Tak konečně hotovo. Dekorky jsou v mazlíkárně a tak snad je vše ok do dalších dnů. A konečně se opět mohu věnovat nějakému úkolu v družstvu.
    Pěkný a pohodový večer přeji všem!

výpliv, Learka a sovicka64 tohle ocenili.
  5. MatysekKamilek

MatysekKamilek Ikona fóra

Tak hotovo .... začala jsem úklid klukova bytu, no a někde u toho uvařila polévku a uklidila i svůj byt, že mám sklidit farmu mi sámo se z hlavy vykouřilo .... :eek:

6. jan.svatek

jan.svatek Polobůh fóra

Hotovo!
    No a protože vás více naučit nesvedu, budete se muset, moji milí zvířecí pomocníci, nějak živit tím zahradničením sami...
    A já se aspoň chvilku budu moci soustředit na běžné plodiny (než nás přepadne ta Unity)...

7. sovicka64

sovicka64 Obyvatel fóra

Dobre ranko :) Tak uz aj ja mam hotovo,vlastne uz vcera ,len som nemohla veverku zobudit :D Akcia super na pohodu aj pri realnych povinnostiach sa dala stihnut :) Peknu nedelu prajem a tym co este finisuju tak nech sa dari,ale ved je este dost casu do konca :)

8. Johnny

Johnny Polobůh fóra

hotovo ;)

9. zejdy66

zejdy66 Osvícený autor

Také hlásím hotovo:music: vcelku pohodová akcička:) přeji všem úspěšné dokončení,hezký den;)

10. ašada01

ašada01 Hrabě fóra

Všechny zvířátka už mají diplom. I bez bonusů to nakonec šlo rychleji, než jsem čekala, stíhala jsem většinou 5 sklizní za den. Dekorky si už našli místo u mazlíků.

11. olčaML

olčaML Aktivní autor

Taky mám hotovo , i když tuto akci moc nemusím ! :p

výpliv a Helena1313 tohle ocenili.
  12. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Penelopa je odkázaná na své další schopnosti od včerejška, Izák veverčák to má nalajnované ode dneška. Pan Kohoutek čeká na sklizeň akčního plevele, aby dosáhl i on na poslední stupeň výcviku a já na dekoraci. No a u myšky hrabalky to doklikám snad do večera, včera jsem vytočila 100% na tom rezavém vehiklu, akční plevel roste na pohopolích s SH, vánočkou, nevinností a vrtulkama; teď jen aby mi vystačily konvičky...

Naposledy upraveno: 22/11/20
  13. Ciri13

Ciri13 Vážený autor

Všechna zvířátka úspěšně ukončila online výuku ve farmářských dovednostech. Na osvědčení o úspěšném absolvování mají i poznamenáno, že se jednalo o eko bio výuku distanční formou. :) V první chvíli se mi zdálo, že akci snad ani neporozumím. Pak jsem se podívala podruhé a také shlédla video. Nakonec šlo o pohodovou akci. :) Vzdělávání a farmaření zdar.

14. stěby

stěby Dozorce fóra

Hezky se mi to dneska sešlo - hotová sezóna i farmářská výuka, farma jakž takž zkonsolidovaná, updekorky v mazlíkárně. Co s načatým odpolednem :music::)? Budu řádit na děsivce...

15. smoulinek123

smoulinek123 Vážený autor

Tak hurá ,sláva akce hotová :) takových akcí více, žádná honička a jen pohodička ;)

16. Helena1313

Helena1313 Expert fóra

Tak, hotovo! Dekorky jsou bezva a akce na jedničku!!

výpliv a sovicka64 tohle ocenili.
  17. k.vitek

k.vitek Dozorce fóra

To jakože dostanu i odměny za splněné puntíky navíc? Např. u Slepice a Zajíce? o_O
    Jestli jo, tak ještě šup, ať se zvířena procvičuje 8)

tenista99 a výpliv tohle ocenili.
  18. Dave Lister

Dave Lister Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj k.vitek, je to tak i po dokončení akce (levelů) u postav lze dokončit i level činností na max a tím posbírat více náhodných odměn. ;)

Ať vás síla provází na všech cestách

zejdy66 tohle ocenil(a).
  19. 8erulenka

8erulenka Rádoby autor

Taky hotovo. Pěkně v klidu a ne jak většinou poslední den akce.

výpliv tohle ocenil(a).
  20. Tassadar11

Tassadar11 Imperátor fóra

Uz delam co je navic, chybi hlavne modre puntiky, ostatni uz je v pohode, takze par sklizni na probuzeni a kytku a je to komplet... pohohl jak Kubik, tak i kolo, takze to slo dobre...

výpliv tohle ocenil(a).