Farmářská výuka (18.11. - 24.11.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no taky jsem popleta nekoukala jsem kde a kolik se potřebuje mám navíc 4x prořezávání bodejd by mi nescházely konve no jo vlastní chyba
     
  2. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak zatím takhle zítra bude hotovo akční pak už nepojedu :) Ale dodělám všude puntíky za padátka a dýně :)
    Navíc občas se kouknu co nabízí a když je tam bonus zkusím to a dneska se povedlo tak mám do zítřejšího večera 100% takže asi dodělám i puťky :) Přijemná akce před dožínkama :)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 20/11/20
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne chyba uz len akcna rastlina na 5 puntikov a veverka este si prosi konvicky vraj nema cim polievat :D Takze na pohodu akcicka no len koleso keby dalo aspon 100% dava mi teraz kupony 48x2 za co som mu samozrejme vdacna no mohlo by este prihodit aspon +1 :) Pekny vikend a vela zdaru prajem :) Inak mne uz vikend zacal o)))))
     
  4. vladca

    vladca Stará škola

    sliepka je hotová, myš čaká na jednu modrú bodku a zajac na dve modré bodky ... veverica je v polke s modro/fialovými
    na KŠ radšej ani nechodím :sleepy:,
    už mám plné zuby žltých strihární/fariem na hľuzovky a červených králikov/oranžových oslov, pštrosov, pávov a pod.
    už by mohol doraziť nejaký vlak, že to všetko naložím a pošlem niekam do teplých krajín ...

    do konca je ešte 100 hodín takže to pomaly dôjde aj bez bonusov ...
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já svým lážo-plážo stylem zatím dokončila výuku veverky a králíka, ale předpokládám, že vyškolím i ty další studenty. Mají mnohem menší nároky (asi je to jen maturita, zatímco ti dva mají vejšku ;))
    EDIT: Pardon, spletla jsem si myš a králíka :oops:
     
    Naposledy upraveno: 20/11/20
  6. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Myš a veverka mají vyděláno, dekorky jdou do mazlíkárny. Ještě zkusím ty zbylé dvě potvory, ale nijak nehoním ani padátka, ani bonusy. Bude - bude, nebude - nebude...
     
    výpliv a -Jara05- tohle ocenili.
  7. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak zajíc hotov veverka čeká na 1x fialová a modrý puntíček slepici a myš jsem ještě nezačala
     
    výpliv a -Jara05- tohle ocenili.
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Prvni dve zviratka komplet, dost SK na probuzeni, ale pak jsem uz jel jen za ty pytle z mlyna - protoze stejne chybi tasticky, tak kam spechat... u treti postavy jen ty modry kolecka a bude to komplet a cast posledni uz je taky splnena - takze bych rekl, ze s dopomoci kola na zacatku byl pekny start a trvale hnojeni dava 5 sklizni za den a staci to...
     
    výpliv, -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já potřebuji poslední fialovou tečku u veverky, tj. 360 konví (mám 126), to by do zítra večera mohlo dopadat....
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak tady všichni vyučujete králíka a veverku. Kde? Mám to špatně? Já jsem tedy vyškolila králičici Penelopu a dopěstovávám akční plevel pro veverčáka Izáka. No a dál co se povede ;)
     
  11. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No konečně jsem se dostal k akci tak snad něco stihnu minule jsem to zvládnul tak hurá na výuku je to taková oddechovka.
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) školení ukončeno - a teď zase honem něco doplnit do stodoly, prohání se mi tam snad jen průvan ...
     
  13. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,já ještě pořád školimxD
    Snad to stihnu:[​IMG]
    I když chybička se vloudila
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    tak mi chybí 9 padátek :cry:, místo narcisů jsem měla dát na noc lískáče... no co už, večer to bude hotové...
     
    Peto121, -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
  15. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Poslední zvonění,hurá na prázdniny :)
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    tak mne odzvoni az napestujem vevericke posledny puntik o)))))
     
  17. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Pipka už to má taky za sebou :D, zbývají poslední tři setí pro ušáka a bude komplet hotovo...
     
  18. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    uááááá, ještě potřebuju na Farmě dopěstovat 4.000 akčního kvítí...
    jediné, co je potěšující, Kolo štěstí padlo i na v..a a vytočila jsem po hodně dlouhé době nějaký pěstovací bonus - 200 % na 12 hod.
    Tak mezi vařením sobotního oběda budu odbíhat sklízet. A dočistím to SH, kterého moc nemám (aspoň podle zdejších super-pěstitelů ;) )


    EDIT po 2,5 hod.: Tak a teď už jenom 2 modré kuličky, neboli výcvik v setí, neboli 2.600 akčního kvítí pro Veverčáka. A bude hotovo

    Časomíra do konce akce 73:34 hod.
     
    Naposledy upraveno: 21/11/20
    výpliv, -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
  19. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, tak jsem po ránu získala potřebný počet konví na ukončení celé akce. Byla to pohodová akce, stačila voda, hnůj, jen na rozpěstování to chtělo i SH a ZSH a samozřejmě čas na sklizeň, odměny byly dostačující a tak za akci dávám 1*.
    Těm co ještě vyučuji přeji aby jim to vyšlo, nezoufejte jste v polovině herního času, jen zbytečně neopakujte vyučování víc než je třeba, mohly by vám chybět komodity na dokončení

    [​IMG]
     
  20. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    takže už zbyla jen slípka začínám s ní ted co udělám udělám už je to ok
    jé ta slepice jde rychle ještě poslední puntík a hotovo
     
    Naposledy upraveno: 21/11/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.