Farmářská výuka (18.11. - 24.11.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem u
    Kohout 3/4, králík 1/4, myš 1/4, veverka 1/4... jdu spát, zítra je taky den.
    Dobrou noc...
     
    maribeja a sovicka64 tohle ocenili.
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    tie prazdne policka este dokoncim s tym co rano dopada,dnes bolo koleso skupe ,padol jeden 24 hodinovy a jeden 6hodinovy bonus :),zvieratka som budila len s sk
    tak nech sa aj vam dari a dojdete az do konca ;)
     
    Naposledy upraveno: 18/11/20
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no tentokrát bylo rychlejší napěstovat kytky než ty budižkničemu něco naučit.

    [​IMG]
     
  4. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Králík už obdržel výuční list,slípka a myš jsou na poslední stupeň poškoláci,veverce začíná přísný individuální výcvik :D
     
  5. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Tak já furt nevím,akci dělat nebo ne koho nebo všechno.A ani nálepka není :(
     
    maribeja, evainfo a tenista99 tohle ocenili.
  6. babi49

    babi49 Pilný autor

    Nejsi sama mně taky není jasné co je vzor podle kterého dělat výuku, čtu, ale stále tápu a nemohu se dostat na druhý stupeň. Asi potřebuji polopatické vysvětlení.
     
  7. milteska

    milteska Expert fóra

    tak já bych plnila a sklízela mileráda,ale hra se nenačte........ovce jsou na 55% a dál ani ťuk
     
    tykadlo, kytka50 a ldivacka tohle ocenili.
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Marie54195454 - musíš ďalšiu zobudiť a až potom ide dať hore.Môžeš pokračovať aj sliepkou,ale tiež ju musíš najprv zobudiť a dať jej ďalší výcvik.
     
  9. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Zdravím, ani mě nejde načíst hra už od včera, taky skončím na 55% a víc nic :sleepy: a to mám bonus +100% :cry:
     
    tykadlo a kytka50 tohle ocenili.
  10. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Vypadá to že bude muset být prodloužení hry,protože je nás asi hodně komu se to sekne na 55%.
    Zkoušel jsem se přihlásit přes Němce a taky to nešlo.:cry::cry::cry:
     
    tykadlo tohle ocenil(a).
  11. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Když se podívám na fórum tak si myslím, že se hodně hráčů nemůže přihlásit podle počtu diskutujících. Mně se přihlášení na fórum podařilo jenom náhodou a ani netuším jak. Nejspíš v době, kdy se načítala hra do těch 55%. Asi tak dvakrát jsem se do hry dokázala přihlásit, ale okamžitě to spadlo.
     
    tykadlo tohle ocenil(a).
  12. babi49

    babi49 Pilný autor

    Stále mi není jasné podle kterého vzoru mám dodávat. Podle puntíků dole mám stejné puntíky otevřeny nahoře a do druhé části se nemohu dostat "nejprve dokonči první část" Jsem už zoufalá a nevím si rady. Vysvětlete prosím jak na to. Díky
     
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    pokud se vám nenačítá hra, kontaktujte prosím herní podporu.

    babi49 překlikni si u dané postavy na 1. level a poté klikni na tlačítko Dokončit.
     
  14. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Podpora kontaktována a zatím mlčí.
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Při prvním pokusu o přihlášení zůstane jen rámeček se zelenou plochou, po obnovení to začne blikat jako stroboskop a pak obrazovka zčerná, po dalším obnovení se mi farma načte v pořádku. Takhle se přihlašuji od včera večer.
    Slepička má už diplom, ostatní dokončují třetí stupeň.
     
    tykadlo, kaolín11 a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  16. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    Já se také od brzkého rána nemůžu přihlásit,takže akci asi odpískám.První ráno panika,vyzkoušela jsem všechny domácí Pc a ovečky běhaly všude,tak jsem usoudila,že chyba není u mě.Snad to dají brzy do pořádku.Nejsem technický tip:wuerg::wuerg:
     
    tykadlo tohle ocenil(a).
  17. babi49

    babi49 Pilný autor

    Díky DOB
     
    Dob tohle ocenil(a).
  18. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Nevím jaký je problém ale mě hra jede v pohodě
     
  19. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Také mi hra jede v pohodě a i s přihlášením do hry nejsou potíže
     
  20. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Včera jsem měla 10 minutek než liška splní svůj ukol.Zasela jsem tedy pšenici.
    Dnes tam už budou určitě pytlíky s moukou.
    K akci králíka mám jen ve 2.stupni a liška stále čeká na 3.stupen
     
    kiki2305 a janar53 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.