Farmářská výuka (18.11. - 24.11.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak do akce jdu, ale ofi jsem četla až když jsem zasela, no nějak bude, že jó...
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už jsem se nudila, tak jsem točila a stačilo asi 35 PL a mám 2x 100% a 1x +1, to by šlo ;) tentokrát to šlo rychle
     
    sovicka64 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,tak to ja každý bonus +1 a viac z kolesa oslávim šampanským a verte mi,už ani neviem,ako chutí!-.- Akciu pôjdem,veď dekorky dávajú + niečo a to sa vždy hodí.
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Protočeno skoro 60 PL a 50 obyč. a padly dvě mlékárny,jedna stříhárna a aby se neřeklo +1 na 6 hod.Krása!:wuerg:
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ja mám už z rána kvôli recyklonmatu +100%, za, iba nejakých 100 pl:music:, iných 100 som skúšala v noci, 0 bodov, ale už rozpestovávam, dala som zo svojho [​IMG] 8);)
     
  6. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    mám otázku.. začala jsem výuku aniž bych kontrolovala zadání (a protože jsem očividně návod na fóru nepochopila) - budu moct dokončit to zvířátko, když jsem to takhle pohnojila?

    [​IMG]
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sice obrázek nevidím,ale pokazit se to snad ani nedá?!? Jedině nějakou činnost udělat navíc!;)
     
    maribeja a DANKA722 tohle ocenili.
  8. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    @kaolín11 nešlo mi to nahrát, ale už by ten obrázek měl fungovat! jenže myš by teď vlastně měla jít dokončit, ale nejde na to kliknout :(


    ps. beru zpět, popletla jsem si, co mám a co je zadání :D
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Až proběhne výcvik,tak kliknout nahoře na postavu,zřejmě u nůžek,toť vše.
     
  10. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    100% na 24 hodin -stane se ze mne přísná úča,já jim dám zahálet a spát při vyučování :D
     
    Naposledy upraveno: 18/11/20
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tento typ akce dělám poprvé. Udělala jsem si svůj výpočet, abych akci pochopila a zorientovala se v ní. Hodně také pomohlo video, které sem kdosi dával (byť z nějaké dřívější akce) - díky za ně.
    Nakonec pojedu všechny zvířátka. Budit budu za SK. Akční kenaf jsem sice rozpěstovala (škoda SH a vrtulí), ale co se dá dělat. Možná využiji napěstované a nějaké pytle ovoce namelu. Dál pěstovat nebudu.
    Na mé farmičce se už zvířátka školí. Zpravidla dodávám až na konci (kromě různých miniher, které zaberou hafo času a i ty nechávám např. na víkend). Tady budu dodávat (školit) průběžně - přeci jen školení zabere trochu času.
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Králík a veverka hotovo a pro mne akce skončila, jdu si zas pěstovat, co potřebuji ;) a dát dekorky k mazlíkům
     
  13. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj tak akci jsem se rozhodla udělat ,po dlouhé době jsem zkusila kolo štěstí protočeno 70 PL a asi 120 obyčejných kromě kravínu a ovčínu získáno jen plus jedna pro zvířata a výrobny na 6 hodin,jo a ještě dvě krabice s veverkou,takže jsem se opět utvrdila ,že kolo je ke mně stále nepříznivé a proto ho zase odstavím na vedlejší kolej a budu dělat akci bez bonusů,co dám to dám.
     
  14. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahojte, tak dosť pestovania...a pri minulej akcii som minula všetko SH a aj posledný fúrik, takže to nedávam. Keby sa mi však podarilo aspoň sliepku a zajka, to by mi stačilo :p
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Protočila jsem 100 PL a bonus žádný, tak pojedu hezky pomalu. Ale vytočila jsem si 56 SK a 80 SH, tak mám aspoň něco zpět. Školením ve sklízení prošli všichni na maximum, modré a fialové kuličky mají na 2. stupni. Tak už jen pilně pěstovat a sbírat konvičky.
     
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    dingičko já většinu akce jedu bez bonusu a udělám i když někdy to je opravdu za pět dvě ale je to a jedu na vodu+hnuj, je to zdluhavé ale zase nemám tolik SH a vrtulek a kolo to u mě dělá bububu páč vytočím tak prázdné kalhoty, tak že akce jedu nonstop a jde to 8) tu to akci jsem taky nedělal a su steho haf ale snad to zvládnu páč potřebuji sezónní body o_O
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Žiadny bonus,ale ešte som aj rozpestoval na minipoliach!!!:cry: No už som sa rozbehol,tak uvidím,pokiaľ sa dostanem.

    Apropo,koleso šťastia.Pri niektorej akcii rýchlici hlásia o 5-6 hodín skoro hotovo vďaka bohatým bonusom z kolesa a pri niektorej akcii (ako je táto,alebo viac v poslednej dobe) pretočia 200 - 300 lístkov a nič! No myslím,že náhoda to nie je!:(
     
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak aj ja mam uz rozpestovane a dokonca aj som dake zvieratka posadila do lavic nech sa pomalicky skolia o)))) Pekny vecer prajem a nech sa Vam dari pri skoleni zvieratiek o)
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kohoutek s ušákem to maj za sebou,na veverku s myšákem chybí konve s akční plodinou.
    Po dlouhé době jsem použil do zlatého slotu rostlinnej bonus.:)
     
    Ciri13 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  20. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak zatím takto dneska ještě kolem půl jedné sklidím. Jak říkám akce na pohodičku možná pozítří bude hotovo.
    Jedu bez bonusu SH, PL atd šetřím vše na dožínky kde to bude určitě fičák :p

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.