Farmářská školka (8.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 7/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . taky čekám se šlechtěním až na BB, hlavně pro menší spotřebu zvířat a tím pádem i SK :sleepy:
    . . . přeji všem hodně dobrých přeskoků - mně se zadařilo naposled asi před půl rokem (ze základu zlato) xD
    . . . tak letos už je asi vybráno :p
     
  2. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    najväčšia úloha je teraz pre mňa zohnať čo najviac SK, aby som mohla úlohu plniť. Tak idem plniť úlohy v družstve, ktoré dávajú SK. Miniem síce na to veľa grajciarikov, takže ekonomika v tejto hre je ako burza. Raz zarobím raz prerobím, ale tie tajomné chlievy a stromy ma lákajú, som proste farmársky gambler:D. Ostatných vecí mám dosť ak bude dosť SK, úloha bude splnená cuby dub
     
  3. milena8111

    milena8111 Pisálek fóra

    Taky mám dotaz - to už tady bylo, že akční dárky byly za floreny ? Nebo je to novinka, kterou nám RT chtělo udělat radost ?
     
  4. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Jujkote-zakazuji veškeré šlechtění krtků!!! Vždyť i ty obyčejné potvory dokážou zlikvidovat celou zahradu! A děsím se představy, kterak RT vymyslí na prvním stupni šlechtění "krtka korečkové rypadlo". Hlasuji stejně jako náš animátor Miler->zničit krtka:)
     
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Tak já, jsem se na to podíval znova a rozhodl jsem se, že splním v prvním úkolu první část a druhý úkol celý. Přeci jen tak získám 12 sazenic po 5ti florenech. Potřebuju na to cca 26 SK za 26 florenů. A získám sazenice za 60 florenů. To jestli z nich vzejde Jabloň XL nebo rakytník už neovlivním.
     
  6. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojte. Ďalšia super akcia, ktorá sa dá zvládnuť veľmi rýchlo. Som rád, že aj nižšie levely sa posunú hore pri získaní tých bodov. Škoda že stonku dali za florény. O chvíľu sa na stonke uťukám ako blázon. Radšej nech dávajú 1 hodinové kupóny aby sa dali použiť pri zbere stonky a nie 3 hodinové. Aj tak dávam prevažne dlhodobky a ak použijem 3 hodinový kupón na zber ,tak ďaľších 2:45 hod ide zbytočne čas. Prajem veľa šťastia pri plnení úloh. ;)
     
  7. babako

    babako Expert fóra

    Hezký večer přeji:inlove::inlove::inlove:;),už taky nemilosrdně melu a čekám na spuštění BB,sice neočekávám kdoví jaké přeskoky,ale jdu do toho jako vždy;)-.-,vždyť to čekání je malinko adrenalinové..
    Hezkou hru všem..
     
  8. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    To som sa veru divila, keď mi z tých pár tulidomčekov okrem káčerov a kačiatok z jedného vypadla aj gumová kačka:D. Bolo by fajn, keby neostala sama ... ;). Oplatilo sa mi začať so šľachtením aj pred BB, SK mám našťastie ešte starú zásobu a na tento víkend by malo vystačiť.
     
  9. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak já se pokusím splnit hlavně ty úkoly, které spějí k plnému stonku. Zatím melu potřebné. Ať se všem daří.
     
  10. Fofolamyš

    Fofolamyš Rádoby autor

    Ahoj,
    tak mám nějaký superkrmivo namletý, nějaký z akcí, nějaký mám z odměn v úkolech v baráku celkem 529.
    Maminka mi poradila pěstovat ovce a kachny, tak už mám 202 kachen a 191 ovcí a ještě nějaký budou. Ty přesnídávky už se melou ve mlejně. Já se moc těším. A co bude navíc to dám do úkolů v baráku a budu mít hvězdičky. Potřebuju těch 300 a mám jich teprve 35.
     
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Soutěž hotová :D tentokrát to bylo rychlé a jednoduché, zítra můžu v klidu do práce a nemusím se stresovat že to nestíhám ;)
    Všem přeji aby se jim dařilo tak jako mě :music::music::music:
     
  12. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    Noo tento typ akciošky mám veľmi rada a aj sa na nu teším ..........a čo sa týka evainfo : neskutočne ti dávam za pravdu čo si napísala výstižne a pekne :):D:);):p
     
  13. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři,tak tentokrát jako vlastně vícekrát při šlechticích akcí jsem nečekala na BB ,protože u mně je to jedno,většinou mám stejné přeskoky jako při BB,takže našlechtěno mám a namleté kašičky jsem měla také do prvních 4 úkolů,ráno budou domlety kašičky na zbývající dva úkoly a bude hotovo.Takovéto akcičky jsou rychlé a pohodové a mohou v nich získat odměny i hodně nízké levely.
     
  14. pistule

    pistule Aktivní autor

    Bacha na krtky, už moje babička říkala, že na pohřeb krtka přijde stovka příbuzných.

    Jinak do akce jdu, bez BB bych to nezvládla. zvířátek necelých 300 od druhu, bez BB by bylo třeba cca 700 kachniček, to nejsem ochotná pěstovat a ve stodole nemám. Takže spolíhám na přeskoky a věčné návraty zpět - doufám, že mých 142 SK plus to z úkolu bude stačit.
     
  15. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Zdravím farmáře, tak tato akce jde mimo mě, neb odjíždím na víkend a jediné jehně, které mě bude zajímat je to, co se bude v sobotu točit nad grilem xD
    Jestli v neděli navečer zkusím něco vyšlechtit.. to ještě uvidím, jak se mi bude chtít. Vám přeji fajn hru a ať to při BB aspoň pořádně skáče.
     
  16. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Milka66: vubec se divit nemusíš ;)kolikrát to bez BB přeskakuje líp než kdyby byl:p
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Čekám na BB,přeskoky se nekonají
     
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) kašičky domlety a spotřebovány, jehňata i kachňata taktéž v požadovaném množství odevzdána ... akce splněna, pokračuji v doplňování stodoly
    ohledně BB se ještě budu rozhodovat, zda něco šlechtit či nikoli - nepadá nic ani s BB ani bez BB, přeskoky prakticky žádné:cry:, spotřeba SK a zvířat příliš vysoká, za ty odměny z úkolů se to nevyplatí a bez růžových chlívků se obejdu :p
     
  19. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Dobré ráno farmáři......pro mě svělé ráno....... doplněno, stonek aktivován a postup level na 93 paráda a Baha na 264. Ať se Vám všem daří BB šlechtěníčko ;) Díky za přehledný rozpis od haník30 a už teď se těším na novou akci :)
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dobré ráno, kdyby někdo chtěl merun'ku XXL při příštím OD hlaste se. Přistálo mi jich na farmě dalších 6:cry:xD:cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.