Farmářská školka (8.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 7/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj sopka00,

    kouzelný strom bude počas akcie dávať BZ/BBZ podľa toho kde ich máš umiestnené či na farme alebo Baha.
    Keďže sa nič akciové nepestuje a nie sú ani vypadávatká z polí, tak iné z nich padať nebude.

    ahoj jarda1979,

    pri predchádzajúcich šlachtiacich akciách bol, treba sledovať oficiálne oznamy-akce či sa objaví aj teraz.

    Peknú hru
     
  2. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    evainfo vzdyť jo.. a nejvíc mě dostává určité krmení pro zvířata :D :D
     
  3. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Kdybych měl napsat co mi vyleze z domku tak by to bylo na BAN. Vyleze to co do něho dám jen o stupeň vyšší. S krtkama neděste, mám jich ve stodole 5.

    Ok, když krtky tak i medvědy a světlušky, tam je to podobné číslo a do toho holuby, máme rýmu, bylo by jich víc...;)
     
    Naposledy upraveno: 8/10/15
  4. PomíkTimi

    PomíkTimi Rádoby autor

    Hm...ovcí mám 121, kachen 0 a konto jak při soc. dávkách...tak s tím díru do světa neudělám...:cry::p
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, krtků mám narozdíl od motorových kachen dost. Hlasuji pro šlechtění krtků, malí krtečci budou určitě krásní.:p;)
     
  6. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Baby boom, vždy bylo, :ptak jistě bude i teď,;)toho že nebude bych se nebál:D
     
  7. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    teším sa celkom fajn akcia
     
  8. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tak BB až od zítra. Škoda, já jsem se už těšila. Tak aspoň už melu kašičky a zítra budu jenom šlechtit.:)
     
  9. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    taky melu kašičky a šlechtit budu od zítřka, no to nevadí, bude na to víc času, dneska mám stejně něco jiného na práci... ale akce se mi líbí a odměny taky, sice mě mrzí, že nejsou neony, ale i tak jsou odměny dobré.. tak hodně štěstí všem a mějte se fajn:)
    [​IMG]
     
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Už melete kašičky?Nějak nemohu tu akci najít:cry:
     
  11. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    modro.ocko22
    Zkus restartovat hru. Mám akční mletí v obou mlýnech.
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No zítřek i víkend pracovní a tak jsem teď zkusila 2x hlavní pole s kačkou a 2x s ovečkou ... jen genetika .. no to raději nechám na zítra ... i když to v práci není nikdy jisté :sleepy: ... tuším zase ždímání peněz na SK .. snad odolám :p
     
  13. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Kašičky se melou, zvířátka se pomalu tulí - vše podle genetiky.
     
  14. velryba111

    velryba111 Pisálek fóra

    Také už melu kašičky,vše potřebné připravené a zítra začnu šlechtit,s BB to půjde o mnoho lépe,akce pěkná,odměny jsou také krásné.
     
  15. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Šlechtit budu až zítra při BB, zatím melu kašičky. ;) Dneska mám stejně trénink, takže bych si moc nezašlechtil. :D
    Akce se mi líbí a i odměny nejsou špatný. :)
     
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Kašičky melu všechny , je fajn, že se může použít mlýn i na Baha.
    Něco málo šlechtím , protože se mi daří většinou před BB . Při BB je
    to vždy propadák.
    Ať se vám daří !
     
  17. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Zdravím......tak se přidám a písnu.....šlechtěnci jsou našlechtěni komplet a kachňátka a jenňata jsou v plném počtu připravena k dodání do úkolu.Ve mlýnech se všechno mele,ráno bude vyrobeno.Pak jen vše dodám.......aktivuji stonek a bude hotovo....Akce se mi líbí.......
    na BB většinou nečekám, nemám štěstí na přeskoky.Všem farmářům přeji ať se daří ;) :) F 92 BAHA 263
     
  18. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Taky nečekám na BB. Přeskoky se u mne většinou nedějí, takže žádný zázrak by se stejně nekonal. Ty kašičky trvají pěkně dlouho, ještě že je i druhý mlýn.
     
  19. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Zatím nešlechtím, čekám na zítřek. O přeskoky mi nejde, stejně se nikdy nekonají. Ale je docela rozdíl v tom, dostat za 2 SK jedno zvíře nebo dvě, někdy i šest.
     
  20. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Kašičky melu,něco mám hotové,zítra akci dodělám,je to super;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.