Farmářská školka (8.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 7/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Akce je fajn, nic nového, ale co taky pořád vymýšlet, život jede taky pořád kolem dokola, odměny - tajemné chlívky, stromy a párty lístky se vždycky hodí a těším se na ně, zase se tady budeme předhánět, co komu vypadlo, já doufám, že se konečně dočkám ledňáčka...takže vám přeji fajn hru;)
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, diskuze se pěkně rozjela :D a mate hlavně začátečníky, ale jak je vidět i "starší" hráče. Co se dá vytvořit z úplně logické věci (a není zde poprvé):p
    Při šlechtění ovcí bude navíc mládě = jehňátko (jehně)
    Při šlechtění kachen bude navíc mládě = káčátko (kachně)
     
  3. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Tak je tiež do akcie idem. Od vtedy, ako som začal (pred tromi mesiacmi aj pár dňami) som nevynechal ani jednu akciu. Riadok v nebíčku by sa zišiel.
    SK moc nemám, ale niečo pribudlo z úloh, tak by malo "s odretými ušami" stačiť. Škoda len, že jahniatka a kačiatka sa dajú posielať iba za FL. Takto ich asi žiadny sused nepošle. Trošku SK by som ušetril. Ale floreníky chýbajú asi všetkým :(
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) akcička z řádu opakovaných, chybí nějaký nový prvek, ale i tak - je to akce a jdu do toho jako vždy, ve stodole něco mám našetřeno, snad to bude stačit i na nějaký výhodný prodej, krejcarové konto pohublo v honbě za hvězdičkami na deštný prales a pak nebyl čas sledovat trh:oops:
    tak ať se všem daří a při šlechtění to dobře "přeskakuje" ;)
     
  5. NeonTheo

    NeonTheo Rádoby autor

    Akce hodně podobná jako jedna, co tu už byla, ale splním si jí. Docela to jde, sice jsem si musel něco přikoupit, ale co... ;)
     
  6. LadyZet

    LadyZet Pisálek fóra

    Co bude kde vypadávat, to by mně bylo jasné, ale tou vaší diskusí jste mě zmátli tak, že jsem začala přemýšlet jak divá o tom, jestli už mám vůbec vyšlechtěné všechny krtky. Zřejmě ano, protože v chovatelských úkolech je nevidím. :) Navrhuji pro velký zájem farmářů zavést šlechtění krtků - bude z nich vypadávat náhodně zvolené vyšlechtěné zvířátko.
    Jinak akci jen tak polechtám, neb víkend (tedy BB) budu mimo (domov s PC).
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    LadyZet, to jsi mne dostala!!!! Hned jsem si představil, jak skáčou bobři. Ty přece nechybí při žádném TCH.

    Na dekorky se těším, na stonek taky, SK nějaké namleto, něco z akcí - no, snad nás úspěch nemine. Zdar a sílu k tomu dílu:)o). Trepifajksl
     
  8. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Koukám podle předešlých příspěvků, že tato akce by měla být přesunuta do levelu - náročnost těžká .... minimálně na pochopení ....o_OxD
     
  9. JZDSlušovice1

    JZDSlušovice1 Pisálek fóra

    Nevím , jak bych vnoučatům vysvětloval , že při šlechtění koní se jako mláďátko narodí kachna nebo při šlechtění slepic ovečka .
    Když se v dárkách objevily mláďátka , jasně moderátoři odpověděli , že je to omyl , ale že se je rozhodli ponechat , protože budou potřeba při příští akci , nechce se mi hledat citaci , takže každý z nás měl možnost po skončení minulé akce umístit na plochu chlívky ...
    Souhlasím s přrdršlým příspěvkem , je to opravdu těžké .
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A cože to bude vlastně vylejzat z těch domků??xD Nějak se vtom ztrácím........o_O
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    JJ: tak už prosím toho nechte :p .. tolik popela opravdu nemám xD .. se ještě jednou omlouvám za zmatky, které jsem zde uvedla.:eek:. Asi počkám na BB o víkendu, kačen mám 367 a oveček 420, jen SK tolik není .. tak uvidím ;).
     
    Naposledy upraveno: 8/10/15
  12. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    tak aspoň je sranda ne? normálně mi tečou slzy :D mno, už se těším na krtka se zlatou hlavou, LadyZet :D

    JZDSlušovice1 u Vás ve Slušovicách je všecko možné

    btw.. u nás na trhu kachna za 2500 Kr. I pustil jsem stovečku do světa, ani se tam mršky neohřály :)
     
  13. urik.l

    urik.l Zelenáč fóra

    kravina...čakal som BB...na toto kašlem...
     
  14. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Možná by stálo za úvahu podat informaci o tom, že kachnám se vylíhnou kachňata a ovcím jehňata na začátku každé stránky, aby neználci nemuseli listovat tak daleko zpátky....
    A stejně se zeptaj.xD
     
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    urik.l, je to Tvoje rozhodnutí, nikdo Tě nenutí se něčeho zúčastňovat!!! Hlavně abys nás nenakazil nějakýma bacilama, když už tak kašleš. A myslím si, že BB bude a nebylo by od věci, kdyby se objevilo i to malé BB už třeba dnes! Všem přeji krásný den, i když u nás prší již od včerejšího rána v jednom kuse!!! Hlavně hodně štěstíčka při šlechtění!!!;););)
     
  16. sopka00

    sopka00 Pisálek fóra

    Akcia je zaujímavá,určite hrám aj s kamoškami len by som chcela vedieť čo vlastne bude vyskakovať z kúzelných stromov? Alebo sa na to zabudlo alebo ja neviem čítať?
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  17. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Pre mňa to bude znovu jedna akcia, ktorú som tu ešte nezažila - to je výhoda, byť nováčikom :D a tak sa teším. Dokonca zásoby v stodole ma veľmi potešili, hnedé ovečky sú už všetky nastúpené a vyparádené, z čiernych treba došľachtiť 11 kúskov, z káčerov mi chýbajú už len 4 kusy a 5 motorových kačičiek (bože, tie názvy sú niekedy hrozné:p). Plody stromov i rastlinky sú úplne v pohodičke a tak popri získavaní mláďatok si znovu trošku doplním do chovateľských úloh vo Farmárskej hale. Ak sa nič nepokašle, tak táto akcia bude pre mňa z tej milej kategórie "ľavou zadnou" ;).
    Aj ostatným farmárom prajem veselé šľachtenie s peknými preskokmi a už si nerobte srandu z krtkov a ani z našej kolegyňky farmárky evainfo, to ste sa ešte nikdy nikto ne....toto? Trošku nadhľadu nad vecou, chladnú hlavu a nožičky pekne do tepla :), deň je krásne zamračený, tak aspoň nech tu na fóre je slnečno.
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

     
  19. jarda1979

    jarda1979 Pisálek fóra

    A bude baby boom?
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmári.Ja ešte rozmýšľam či ísť do akcie alebo neísť ale ako sa poznám neodolám.Ovečiek mám 1676,kačiek 1588 a hnedých ovečiek zo stonky 59 lebo som ich minule šľachtiť.Aj tak treba tie bábätká.Keď že SK nekupujem iba meliem tak odmeny si budem vyberať.Minulú akciu s tajných mi nadelili samé blbosti tak uvidím či sa mi to vyplatilo toľké SK dať za tie odmeny čo sa týka tajných chýba mi tá modrá potvorka(rybárik).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.