Farmářská školka (8.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 7/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Evainfo: ono se někomu stalo, že si koupil TS a dostal jiný strom, než který byl uveden u daného typu TS? Nebo je snad někde uvedeno, že když si koupíš TS tak dostaneš jeden určitý druh stromu?
     
    -wiolan- tohle ocenil(a).
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak hlásím, že z posledních 4 Mekongů vyrostly: 1x kdoule XXL, 1x pomerančovník XXL, 1x slivoň trnitá (už ji mám, ale vždycky je dobré mít zásobičku) a 1x rakytník :D - není to skvělé?:)
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Psala jsem, že stromky kupujeme (TS) a každý chce udělat úkoly .. myslela jsem tím, že když si nakoupím jakékoli tajemno a třeba z třiceti pokusů získám věci do lišty - by to nemělo tak být - :sleepy:.
     
    zvoneček, maja.rada a kometak96 tohle ocenili.
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Evainfo:To je to co jsi napsala.
    Takže znovu se ptám. On někdo dostal strom, který nebyl uveden v možnostech u daného typu TS nebo je někde napsáno, že z TS získáš jeden konkrétní druh stromku. Protože pokud se nepletu, tak zakoupením TS, jsi zaplatila možnost získat jeden z uvedených stromů u daného typu TS a taky jeden z nich vždy dostaneš.
     
    -wiolan- tohle ocenil(a).
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    pajdo361: jejda promiň, ale víš jak to myslím. Samozřejmě jsem si zaplatila "možnost" získat jeden z udaných stromků .. ale novinka tam vždy není, jen když koupím hodně drahý balíček na jistotu :sleepy: a je mi líto hráčů, co investují a taky občas uteče nějaký soused hlavně z tohoto důvodu. No když si někdo zaplatí hromadu TS kvůli novince, by ji tam za ty peníze měl mít.:oops:
     
  6. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    evainfo

    Ani já jsem to nemyslela zle. Jen mě udivilo, že nerozumíš mému komentáři. Snažím se psát srozumitelně a jasně.
    Fakt je, že já sklizeň mimo akce neřeším. Samozřejmě se vše snažím naplánovat tak, abych sklízela plodiny v době, kdy budu u pc. Takže nezasadím tříhodinovku když vím, že se k farmě dostanu až večer. Nebo naopak, když jsem celý den doma a můžu k farmě kdykoli, sázím třeba krátkodobky pro doplnění stodoly. Čas dozrání stromů zase tak moc nehlídám. Když dozrají, na stromě vydrží, nezaplevelí se, takže kvůli stromům extra na farmu nejdu, sklízím je až s plodinami.
    Konkrétně u Herbáře už mi chybí dodělat jenom poslední 7. úkol. Zůstala jsem viset na oskeruši, jinak jsem všechny stromy měla. Teď už mám oskeruše dvě, tak pomalu plním. Nijak náročný mi ten úkol nepřišel. Ale pro ty, kteří všechny stromy nemají, to může být citelný zásah do krejcarového konta, pokud se rozhodnou splnit úkol ihned a musí plody nakupovat. Já jsem v tomhle zřejmě jiná, nikam nespěchám. Mám rozdělaných úkolů v družstvu víc než dost, nevadí mi jestli tam bude jeden navíc nebo ne. A když už jsme u Herbáře, mnohem víc mi vadí, že za docela velké množství drahých plodů jsou (podle mě) hodně mizerné odměny.

    A abych nebyla OT, tak něco k akci.
    Kachna na mém trhu je stále dost požadované zboží, cena se pořád drží okolo 2.000 kr., ovce jsou okolo 900 kr.
    Pár lidí si tu stěžovalo, že je tahle akce rychle hotová a farmáři se nudí.
    Pak ale nechápu, proč si tu akci úmyslně zkracují. Používají řádek v nebi ke zkrácení šlechtění, stejně tak Růžové želé. S těmito pomocníky vyšlechtí zvířata do akce za hodinu a pak se nudí? Tak proč si to neprotáhnout na celý víkend, po který byl BB? Nevím, přijde mi to kontraproduktivní.
    Mně krátké šlechtění nevadí. Obvykle si mezi akcemi doplňuji stodolu, takže pauzy vítám.

    Edit: Souhlasím s Pajdou.
    Ten, kdo si chtěl zaplatit novinku, musel si koupit balíček. Pak ji tam minimálně v jednom kuse měl. Kdo kupuje tajemnice po kusech, nemá záruku, že novinku dostane. I když mně se to třeba u garcinie a rakytníku podařilo. Koupila jsem tři a tři stromy a jak na farmě, tak na bahamce mi novinky padly. Ale třeba na oskeruši jsem čekala cca 4 měsíce. První jsem dostala v OaD a druhou v tajemnicích teď.
    Na rovinu za sebe můžu říct, že když toužím po nějakém novém stromu nebo výběhu a nepadá mi, závidím ho těm, kteří už ho mají. Ale přeju jim to. Beru to zkrátka jako hru, protože to hra je. Jednou ten žádaný strom nebo výběh přijde i ke mně, i když možná v době, kdy už to nebude žádný hit.
    Mimochodem, právě to odtajňování a napětí mě na tajemnicích baví. Po neúspěchu se na chvilku dostaví zklamání, ale nepřevýší to mou radost ze hry.
     
    Naposledy upraveno: 14/10/15
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Evainfo
    napadlo mě takové srovnání. Kdyby sis v trafice koupila 50 stíracích losů (to je taky taková tajemnička) a žádný z nich by nevyhrál, napadlo by tě jít si stěžovat, že jsi do toho vložila tolik peněz, tak máš nárok na nějakou výhru?
     
  8. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    ašada01

    A to jsi na tom v tajemnicích pořád ještě podstatně lépe než se stíracími losy.
    V tajemnicích si odneseš nějakou "výhru" v podobě výběhu nebo stromu pokaždé, i když to není žádaná novinka. Kdežto ze stíracího losu mám obvykle houby.
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak tyto věci jdou úplně mimo mě :D, i když by nebyla špatná větší výhra :p
     
  10. Luciagigino87

    Luciagigino87 Pisálek fóra

    prave mi zo stromov vyskocil rakytník rešetliakovity :) aspon nieco a zvierata nic moc :)
     
    kiki2305, evainfo a -wiolan- tohle ocenili.
  11. selka30

    selka30 Zelenáč fóra

    Díky, už se mi to podařilo, kde byl problém jsem nezjistila :-(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.