Farmářská školka (8.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 7/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak jsem právě před chvílí také tuto bezduchou akci dokončila. Vůbec mě nenadchla, ale když už je ten kombajn na ten stonek, tak nechť najde využití na co nejvíc řádků. Teď když to pěkně po sklizni hází tabulku, kolik řádky v nebi dávají celkem BZ a BBZ, tak jsou to moc pěkná čísla, to jsem ani netušila.
    Všem pěkný večer [​IMG]
     
  2. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Já akci nedokončím. xD Mám málo SK a nejvíce jsem SK použil na bobry ale štěstí mi přálo na kachny. :D
    Při BB se celkem dařilo. ;)

    [​IMG] (A takto se mi to podařilo celkem 3x xD)
    [​IMG]
    [​IMG] :inlove::music:8)
    [​IMG]
    Hodně štěstí. ;)
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem odtajnil stromečky - mám další meruňky 7 x. Myslím, že nastoupily do pořadníku za katalpy. Ze stájí mám ježka, kohouta, guáno oranž, ledňáčka třetího a druhou želvu. Mezitím jsem konečně došlechtil kukačky a mám růžovou králíkárnu. Poslední stájdám na noc a uvidí se. Jsem tak napůl spokojen. Trepifajksl:D;):p
     
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak už jsem taky odkryl tajemné věci, ale potěšený úplně nejsem. Z tajemných sazenic potěšily 2 javory xxl a z tajemných stájí želvy, ale bohužel druhého ledňáčka jsem nezískal :p. Tak třeba při některé další akci...
    Taky jsem zvědavý, co bude z párty lístků. Zatím je netočím, počkám až tam budou chybějící strašáci ;).
     
  5. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Akcia dokoncena, z tajnych stajni mam prve korytnacky, ktore ma velmi potesili, ale inak to velka slava nebola.
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Zbytek stájí
    žlutá výrobna vajec
    oranžový kurník
    chovný rybník
    oranžový výběh pro chameleona
    opravdu by mě zajímal žebříček přidělování od RT, beru, že všichni nemůžou mít všechno ale jednu stáj nebo strom snad jo,jako motivaci :p;)
     
  7. anica16

    anica16 Aktivní autor

    akce hotova povedlo se mi vyslechtit na ruzove staje a to bobri a vrany jeste nemam husy a kukacky no jde to velmi ztezka preskoky temer zadne opravdu jen genetika.skoda clovek by si rad hral ale .....ze slechticich ukolu mam hotove jen olsliky jinak vse tak na 8stupni.jinak z tajemek zelva 2zaby kohoutek cap krutnik oranz.stromky potesil kowhait a oskeruse.
     
  8. electricwarrior

    electricwarrior Pisálek fóra

    Ale jistě že máš pravdu,během chvilky jsem dal do provozu dva řádky a tak omyl.Jsem vidle a přeji fajn den
     
    maribeja, babako a kometak96 tohle ocenili.
  9. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak jsem slíbila, že napíšu co jsem odtajnila - javor japonský XXL 2x, mandlovník XXL, datlovník XXL 2x, buk XL 2x, dub XL, meruňka XL, meruňka XXL, rokytník 2x. Dále ovčín červený, kraví mlékárna žlutá, vraní úkryt žlutý, ježek, kohout 2x.Na 95 level žádná sláva, vše šlo do lišty. Ale mohlo být i hůř. Ledňáček se mi opět vyhl. Ach jo.
     
  10. tina_naa1

    tina_naa1 Aktivní autor

    Úlohu som mala hotovú ešte včera a dneska som to vysadila a na moje prekvapenie,nič za zmienku.
    chlievy:2× bocian,1× žaba,1×kiwi ,1× holub a 1מltý kôň
    sadenice:2×xxl ďatla,1 xxl buk,1× xxl javor,1×oskoruša,1× trnka a potom samé xl
    ani párty lístky neohúrili,ale aspoň padol Kapitán strašidlo,môj druhý
     
  11. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    akci budu mít zítra ráno hotovou celou :) TS a TCH necham na indy, nebo je dám na týden na plochu... zítra mažu do nemocnice a v pondělí mi budou šmidliki pidliki brát žlučník :sleepy: tak tu chvíli nebudu, bo nemám přenosnou wifi... když bude fšecko ok, tak mi na příští víkend snad pustí domů ;) tak pěkně šlechtěte a moc se nevztekejte, ať nemáte kamení v těle jako já... :p
     
  12. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    Tak já jsem včera také akci dokončila jen jsem čekala co se mě vyklube z tajemných chlévů.Tato akce se mě velice líbila dávám palec nahoru.Z párty zatočení mě nejvíce potěšil skákající strašák ze stromů javor japonský xxl a strom oskeruše a z chlévů ptakopysk.Už se těším na další akci a musím namlít nějaké to superkrmivo,protože jsem vše vyčerpala.Kdo finišuje držím palce farmářka HELENIE
     
  13. Flyfirepanther

    Flyfirepanther Rádoby autor

    Tak jsem odtajnil všechny stáje a sazenice. Za zmínku stojí 2 ks rakytník a konečně želva. Akci celou nedodělám, jelikož došlo SK.
     
    babako, jesterka74 a pajaable tohle ocenili.
  14. Filipov

    Filipov Pilný autor

    Také dokončena komplet akce i s odtajněním - krom jedné oskeruše šlo vše do lišty. :cry:
     
  15. Miber87

    Miber87 Zelenáč fóra

    Z podivuhodných výběhů v 6.úkolu konečně obydlí pro želvy, super!
     
  16. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    jen zkouším,dochází parfémy a na trhu jsou drahý,takže šlechtím max. ze 3/domek.Oslího krále už mám 3x,pokud získám i 4-tého,jdou do domku,třeba se podaří přeskok,nebo půjde pak Ohnivý oslík na trh či do úkolu

    [​IMG]

    Prolézám občas trh,skrz šlechtěnce,co mi chybí a nevěřím svým očím :D,objevila se tam: Karnevalová kukajda za pouhých 7 mega :D:D:D paráda.To je totiž nejvyšší možná cena zatím.Hrdinka se přitom paradoxně pohybuje s cenou kolem : 16 mega

    PomíkTimi javorová šťáva se získává ze stromu Javor Cukrový,ale ten lze zakoupit ve Farmářském obchodě a umístit až od lvlu 77.,nebo na trhu zakoupit.Tuším pokud máš některé položky zamčené skrz nutnost vyššího lvlu,stačí najet myší na daný strom,chlév,plodinu a pod. v obchodě a ukáže se od kterého lvlu můžeš získat.Urychlit postup BZ pro farmu lze řemeslnickými produkty,buď jednorázově (Koláč z list.těsta,Královský věnec,Podzimní aranžmá,Třešňovo-sýrový koláč...) nebo navýšením BZ ve slotu na určenou dobu ( Mrkvový chléb,Velikon,marmeláda,Cukino-jablečný koláč...),či domácími mazlíky pro danou plochu kde se nachází
    P.S.: pravděpodobně máš na ploše Javor Japonský,ten dává plod samara,nikoli javorovku,lze jej umístit již od lvlu 2.
     
    Naposledy upraveno: 11/10/15
  17. PomíkTimi

    PomíkTimi Rádoby autor

    Jsem spokojena, ale nedokončím....nemám na dokončení
    SK a FL na nákup zvířatek ... mé devizové konto je vyčerpáno díky novému ostrovu na BHM. Po odtajnění mám konečně pinie XXL a pak klasika...
    Prosím radu i když to sem nepatří: jsem lvl 76 a mám na poli 2x strom javor a potřebuji do úkolu javorovou šťávu a za boha nevím jak jí získat...na trhu nevidím a u těch alchopekamarmelád jsem ztracená...pls poradí někdo? Děkuji .-)
     
    maribeja, kiki2305 a babako tohle ocenili.
  18. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    PomíkTimi Koukni se na příspěvek nad tvým, hráčka ti poradila. :) Javor japonský dává plod Samara , ale strom Javor cukrový dává plod Javorová štáva.

    Abych nebyl mimo... Nakonec jsem našel ještě pár SK takže ještě něco udělám a pak konec. :D

    jesterka74 Ahoj, Gratuluju ti k přeskokům. :)
     
    jesterka74 a mamča50 tohle ocenili.
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akci jsem dokončila, stále čekám na záletníka ledňáčka, ale nějak se mu ke mně nechce!!! Stáje šly do lišty, jenom ze stromků mi přibyl jeden rakytník, jeden už mám, ale bude se hodit na plnění úkolů v družstvu. Všem , kteří ještě nedokončili přeji úspěšné zakončení a ať vám vyjde to , co si přejete!!!;););)
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Spolufarmáři, nezoufejte....já mám po odtajnění TCH a TS možnost založit westernové městečko ve žlutooranžovém provedení a kolem vysadit meruňkový sad. A protože jsem si mohla u piráta koupit ve slevě parkovou lavičku (hned dvakrát) a latrínu, bude to i s odpočinkovou zónou :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.