Farmářská školka (8.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 7/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj electricwarrior, ak si dokončil 5.úlohu, tak by si ju mal mať. Skús reštartovať hru. Ak nie je v inventári, je možné, že si si ju niekam na plochu položil, prípadne do iného riadku.
     
    1robinsonka1 a babako tohle ocenili.
  2. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    hlásim hotovo, stonka sa rozrástla, stromy a stajne vydali svoje tajpmsto . Potešil kowhai a zo stajní som trošku v rozpakoch. 3x kiwi. Ale čo s nimi ,keď zatiaľ pre nich nemôžem vyrábať krmivo a na trhu je krmivo také drahé ako samotné kiwi.:eek:
    Ale inak akcia super a hlavne mám čas ďalej šľachtiť kukučky, ktorých treba neúrekom....kukuk.:D
     
  3. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    hotovo stonka už dala prvé body a stajne a stromy uvidím až zajtra ,všetkým držím palce ktorí ešte nemajú hotovo,,,,,
     
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Hotovo... před chvílí se domlela Hrušková krupice, a tak jsem mohla aktivovat Stonek.

    Pár SK bylo v odměnách, tak dumám, že si večer opět zatulidomkuju 8) Třeba se mi poštěstí víc přeskoků než včera večer... už jsem zase asi vypadla ze šťastných čísel :sleepy:


    TS a TCH syslím v liště... ale už to nabobtnalo, tak budu muset vysadit na plochu. Anebo mám raději počkat na nějakou TS/TCH akci? Jsou lepší výsledky?

    str. 9
     
  5. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj.. včera jsem tu na farmě nebyla, když jsem chtěla večer, nenaskakoval mi internet, i když na modemu svítil... tak jsem vypla notebook, šla spát (stejně jsem byla už ospalá a potřebovala to) a dnes už u ovečky s dárky pršelo...
    Trochu jsem si zašlechtila, kachena bylo málo, tak jsem do domků dala víc oveček.. a teď viděla, že mi chybějí 4 kachňata.. a SK už nemám žádné.. tak nic.. kupovat je za reál nebudu.. mám jenom 10 FL.. Tak to dopadá, když člověk nezvládá a k tomu spěchá..
    Stejně ani nevím, jak to mám s těmi vyššími šlechtěnci.. Potěšila mě zářící ovečka, která na mě vykoukla z jedné tabulky při sklizni.. :)

    Přesnídávky pro mrňata jsem dávala mlet do obou mlýnů až dnes odpoledne. Takže budou až za 11 hodin od spuštění asi.. (přesně jsem to nepočítala)..

    Edit:
    Tak už jsem zjistila - ještě mi chybí 1 černá ovce..

    Edit 2:
    Na trhu mě stála 32.000 KR..
     
    Naposledy upraveno: 10/10/15
  6. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Odkryla jsem první dvě TS Fénix a světe div seee,vypadla hned 2x želvičkááááá,sice ji mám,ale potěšila,většinou z těch akčních TS chlévů mívám jen žluté smetí.Zbylé TS i stromky odkryju za cca 2h,stále doufám v chybějícího modráska v podobě Ledňáčka
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak zatím čáp a myš, vsadím se, že nepůjdou dát ani do expresu:oops:xD;):p
     
  8. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak taky hlásím, že mám hotovo. Akce pěkná a vše splněno v pohodě. Odměny jsem dala na plochu a za necelé 3 hodiny budu znát výsledek tajemna. Potom písnu. Všem, kdo ještě plní přeji hodně úspěchů
     
  9. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Začala jsem později, takže melu, melu, melu, chybí jen ta hrušková krupice do šestého úkolu, trvá 10 hodin než se umele. Mláďátka hotová. Zítra bude stoneček :p:p!! Při šlechtění nezapomínejte na Růžové želé !
     
  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezké odpoledne. Akci mám od včerejška hotovou, celkem jsem se flákala. :p
    Chlívky nic moc, opět mývali, čápi, holubi , žluté chlívky. Sazenice teprve hodím
    na plochu.
    Přeji úspěšné dokončení akce všem.
     
  11. slootr

    slootr Baron fóra

    Z tajemna mám: žlutá barvírna, 2 x vlk, myš, čáp, žába, ptakopysk. A stromy: meruňka XL, 2x meruňka XXL, slivoň trnitá, 2x kamenná pinie XXL, 2x datel XXL, buk XL, buk XXL, mandle XXL, javor japonský XL.

    Takže nejásám ani nepláču :)
     
  12. Lomnička

    Lomnička Rádoby autor

    Tak já zírám. Z tajemných stromů stojí za řeč jen 3x kamenná pinie. Ale zato se stájemi se vytáhli. Ptakopysk, želva a neuvěřitelný habitant pro ledňáčky!!! Můj první! Štěstí muselo být dneska extra unavené, že přistálo u mně :)
     
  13. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Zdravím,akcička pěkná a rychlá,tajemničky dám až zítra.Všem přeji brzké dokončení;)
     
  14. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Ke dvoum želvičkám ještě odtajněno: Pštros.farma II.,Krůtník II. a Myš.ze stromků: Meruňka xl...2x,Meruňka xxl ...2x,Slivoň Trnitá ...3x,Kowhai ...2x,Javor Japon. xl,Datlovník xxl,Javor Cukrový xxl
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/10/15
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    krátké sumasumárům
    čáp 2x,ježek 2x,kivi a holub vše je v liště
    3x buk xxl,javor xl,kam.pinie xl,buk xl,merunka xxl 2x,kam.pinie xxl,datlovník xl a rakytník 2x takže také lišta
    u další akce zdarxD
     
  16. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Ahojky, tak mám splněno a odtajněno, bohužel nevybočuji z řady, BB jako by nebylo, nejenže se nekonaly přeskoky, ale ani se mi nevracela zvířátka jako jindy, z chlívků mám 2x obyč.! myš, oranž.králíka, ježka, kohouta a výrobnu prach.peří, u posledního jsem váhala, jestli mám odtajnit a nenechat si tajemničku s ledňáčkem ;), ze stromů lištovky a pak oskeruše a rakytník, oskeruše mám sice už dvě, ale hodí se a rakytník je novinka, nečekaná, ale vítaná!;)
     
  17. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Ahojky,taky už mám od rána hotovo,z Tajemných stromů mám Buk xxl,Slivoň trnitá 2x,,Jedle xxl 2x,,Broskvoň xxl,,Kowhai,,Meruňka obecná xxl,,Buk xl,,a ze stájí mám Holubník,,Čáp,,Myš,,Koňská stáj žlutá,,Ptakopysk,, a nakonec můj první Habitat pro Lednáčky ,,mám radost a velká spokojenost .
     
  18. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já měla za chvíli splněno, aktivovala stonek a vysadila sazeničky a stáje. Ze stájí: koně žlutí, oranžoví králíci, vlk, žlutá kotlárna...vše šup do lišty ...ale aspoň jedno potěšující želva, mám druhou. Stromky 2x kam. pinie XXL, meruňka XXL, XL, dub + jedle+ jabloň + švestka XXL...většinou putovalo do lišty a nakonec potěšení...:p RAKYTNÍK..
    kdo ještě nesplnil, držím palce
     
  19. hanči56

    hanči56 Pisálek fóra

    Tak mám hotovo,všechna mláďata jsem udělala ze základních.Bylo mi líto dát šlechtěnce,vůbec to dnes nepřeskakovalo,jen samá genetika a to je škoda sk.Teď už jen co se vylíhne.No nechám se překvapit(asi za 1,5hod),ale při mém štěstí čekám tak výrobnu vajec.Všem,kdo ještě šlechtí,přeji úspěch a nějaký pořádný přeskok.H.
     
  20. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tak-všechno z tajemných stájí i stromů do lišty. Nejlepší byl 4x kiwi. Mám jich tuším 10, (4 jsem daroval při OAD), krmivo nemohu vyrábět a ono je na trhu skoro stejně drahé, jako ten čamrák kiwi. Akce byla podle mne spíš lehká a odměny přiměřené. Za mne pro RT spíš + :) - nic nepokazili, ale ani nic moc extra nedali. Jak tak tahle akce pokračuje, domnívám se , že příště nás čekají telátka, hříbátka popřípadě jiné rozmazlené mrňavé potvory:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.