Farmářská školka (8.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 7/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak sazenice mi už dozrály, chlívky zatím nemám
    Ze sazenic je to půl napůl
    Jedle XXL
    Jedle XXL
    Pinie XXL
    Slivoň trnitá
    Slivoň trnitá
    Jeřáb oskeruše
    6x XL brak
     
  2. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    [​IMG][​IMG]
    a ještě tam bylo 20x SH... :p co k tomu dodat...
     
  3. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tak jsem dnes koupila velký balík SK a zkouším štěstí v bobrech,dodělávám chybějící cca 4 motorový kachny na úkol : Farmářská školka.Z 10 PL jsem vytočila:
    Svatoduš.kytice,16x SK,Kotlárna I.,Čtverzubá ryba,14 100 BZ,28 200 KR,25x SH,Kozí mlékárna I.,12h kupón.
     
    Naposledy upraveno: 10/10/15
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Akcia dokončená len tie tajomné stajne za toľké SK sa mi teda neoplatilo minúť.Čo mi RT nadelil?To čo čaká na expres:2 x pyskatý,1 x kiwi,1 x žltý vraní úkryt,medvedík čistotný a žltý rybník.Modrák nepriletel ten sa mojej farme oblúkom vyhýba.Až ho v nejakej akcii získam aspoň raz tak potom ich budem mať toľko čo pyskatých,kiwákov a korytnačiek:mad::mad:.
     
  5. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    S akcí nikam nespěchám a jsem zatím u úkolu 4/6. Z TS jsem rád, i nerad.
    TS- 2x Rakytník , 1x Buk XXL , 2x Kamenná pínie XXL , 1x Morušovník XXL , 2x Buk XL , 1x Pomerančovník XXL, 2x Slivoň trnitá - strom
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Skusil jsem 3 zakladni + 1 z prvniho stupne, jindy celkem pomahalo, ted v souctu zadny zisk - tedy kdyz dostanu 2 z prvniho stupne a 2 zakladni, tak to neni zisk, protoze jedna je investovana a druha by byla i za 4 zakladni... a moc casto dostanu 1+2, tedy ztrata SK a 2 zakladnich :-(
    Ale konecne posledni slechteni, pak to tam hodim a ukol bude hotovo...
     
    kometak96, rampusak a babako tohle ocenili.
  7. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    TS i jablůňka obyč.....ale jestli je v tom balíku rakytník tak jsem ho měl, ostatní čekali na otrhání a tenhle už byl. Pokud do várky nespadá pak várka stojí za nevylepšené guáno. Jinak trh u mě na šlechtěnce už pár měsíců vybrakován, zřejmě šlechtí méně a méně lidí a není co koupit a postavit si sám. Takže s penězi brzdím co to dá a až se objeví retro sazenice zabalím to radší sám než mi to odpojí někdo jiný. 3 hezký přeskoky ale stačilo. Stáje dám do akce, i z výrobny na mlíko vyletí vyskakovátko, takže nějaký účel ten šunt splní. Fajn víkend všem, dlouhodobky a nezalité pro sichr...

    No a k výsledkům ostatních bych rád něco dodal ale to by neprošlo, mě to stačilo včera. Už neinvestuju do ničeho, když mám o to jednou zákonitě přijít tak ať to bolí o kapku míň.
     
  8. Farma*WHWT*

    Farma*WHWT* Pisálek fóra

    Pořád nemohu došlechtit ta mláďata, už došly kachny i ovce a dochází i SK, a tak mě štve, že musím SK utrácet za šlechtění kaček a ovcí, když je vůbec nepotřebuju. Tak jsem si udělala radost, došlechtila kozu a postavila růžový chlív.
    Ten úkol dodělám, BZ ze stonku se hodí, ale je to opruz, s těma mláďatama, je jich potřeba nějak moc.
    Všem pěknou hru!
     
  9. Gazdina66

    Gazdina66 Zelenáč fóra

    :D
    Ahoj všem farmářům a farmářkám ... hlásím akce "Farmářská školka" splněna.:D
    Měla jsem vše ve stodole a takto šlo rychle.
    Přeji všem úspěch. Já jdu míchat superkrmivo. :D;)
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Akce splněna, přeskoky nic moc. Prostě jako vždy. Stonek fachčí, já taky. Rozesmál mne vzkaz od Kaolína a Bbowlinga. Díky, kolegové!
    Hezký víkend všem přeje Trepifajksl
     
  11. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Farmářská školka splněna,stonek aktivován,TS umístěny,v ledňáčka moc nedoufám,ale co kdyby :D
    Zkouším hlavně bobry,tady je alespoň sem tam přeskok,ikdyž né tak závratný,abych prý neslítla ze židle :D
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/10/15
  12. honzi

    honzi Komisař fóra

    Jo a zapomněl jsem na Párty Lístky - z 10 lístků 3 hlavní výhry (Načítací kytka - neměl jsem, hotov řádek, jupíííí, Skákající Strašák - neměl jsem, super, Kouzelný Strašák - můj čtvrtý, aspoň dává BBZ ;D)
     
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dneska už se žádný přeskok u kachen a ovcí nekonal, ale hlavní je, že mám hotovo :). Stonek aktivován a SK spotřebováno na husy a bobry, ale nic zázračného nepadlo, takže pořizování SK nechám buď na nedělní odpoledne nebo na příští babyboom ;).​
     
  14. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Příjemné sobotní odpoledne všem.;)Soutěž hotová již včera:p. Zdá se to jen mi, nebo i někomu jinému, že TS a TCH ze soutěží jsou jiná kategorie, než ty co kupujeme za reálné peníze? Mi to tak tedy připadá, jako druhátřetí kategorieo_O. A po této soutěži jsem v to pevně přesvědčen, byla to absolutní katastrofa:mad:RT se asi potřebuje zbavit odpadu:D
     
  15. PARAŠUT

    PARAŠUT Pisálek fóra

    Tak, ja mám tiež hotovo. Akcia je super, teším sa na záhadné stromčeky a výbehy ...
     
  16. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Taky hotovo,no tajemnice děs-žl.výrobna peří,žl.kozí mlékárna,žl.králíkárna,červ.prase,2-čáp,ze stromů kam.pinie xl ,xxl ,meruna xxl a 2-xl ,buk xxl ,javor jap.xl ,švestka xxl ,buk xl ,pomeranč xxl ,aspoň oskeruše.
     
  17. electricwarrior

    electricwarrior Pisálek fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba. Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť, použi u svojho príspevku voľbu upraviť, ďakujem
    Dotaz,za boha mi nejde dát do stonku poslední dekorace..m.koupel. je chybka technická či na mé straně.

    oprava,mýdlová káď..a není ani v dekorkách lišty
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/10/15
    evainfo a kometak96 tohle ocenili.
  18. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Pokus o získání druhého Potápěče z řad bobrů se nakonec podaří,ačkoli mám přeskoky někde u prostřed,tak se k růžovému chlévu dohrabu poslední fází šlechtěnců genetickou formou,pokud nepřeskočí na posledního jako kdysi u Hus.mám jednu zlatou husu,na trhu o další nezavadím,nehledě na to kolik by stála,že...

    Minule po genetickém fiasku,jsem BB zabalila.na tuhle BB jsem měla tudíš 800 SK z minula+namleto+800 KS koupený balík + cca 100 SK z akce= cca 1 700 SK.Zatím jsem prošlechtila 1000 SK a v domku už se tulí 4x Bobr Lovec,takže růžovka za tohle množství SK je pro mě úspěch :)
    Nutně bych potřebovala růž.výrobnu palet,měla jsem oranžovou,ale asi ji předminule s někým směnila a nezbyla mi žádná.Zkusím krocany,pokud nepůjdou tak něco jiného,třeba vrány nebo na Baha velbloudy,chybí výrobna koberců III. nebo lépe IV.
    [​IMG]
    za 1000 SK s přeskoky ve střední části šlechtěnců a mixů,jee růžovka domáááá xD
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/10/15
  19. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já hotovo už od včerejška,jen jsem čekala na tajemnice a žádný zázrak se nekonal,jen ze stromků vypadnul jeden Rakytník,ten jsem ještě neměla,jo a na druhé farmě Ledňáček,můj první-nemám ani na jedné farmě.Při šlechtění žádný slušný přeskok,ale dobře,že jsem počkala na BB,hodně se vracely základní,takže nemusím ani doplňovat a ještě jsem mohla i prodat.Takže až na to šlechtění,že to nepřeskakovalo ,jen samá genetika,tak jsem s akcí spokojená.


    electricwarrior - koukni,jestli máš celý úkol hotový nebo restartuj hru,možná to pomůže.
     
  20. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Akcia v pohodičke hotová, z TS potešil ďalší Kowhai a nechýbali marhule - určite bude nejaká akcia, kde ich bude treba hafo, tak nejaké zostanú na ploche, okrem toho jedle, pínia, buky - zo všetkého XXL aj XL. Z TCH som zatiaľ odhalila dva - žabičky a kohúti. Až sa bojím dať zvyšné 4, rybárik stále chýba a jedinej korytnačke je už smutno. Teraz pokračujem v šľachtení kukučiek, ale vyzerá to asi tak ako u ostatných - žiaden zázrak.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.