Expertní farmářské úkoly! / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak nevím, nevím [​IMG]. Dneska jsem si přečetla ty nové úkoly a musím říct, že ty úkoly mě nijak neoslovily. Každopádně jsem nové plodiny v obchodě po 100 ks zakoupila, žádná laciná záležitost to tedy nebyla, ale rozpěstovávat to z pár kusů tedy nebudu.

    A vůbec na cílené pěstování těchto plodin se nedám. Ale pomaloučku, polehoučku občas některá plodina do stodoly přibude a to tedy ve chvílích, kdy bude před akcí a já nějakou tu dlouhou novinku kvůli padátkům zaseju, ty kratší zas půjdou během akce na noc .... A třeba za několik let zahlásím - hotovo, úkol splněn ...... Co je větší utopie? Že za několik let to budu ještě hrát a nebo že bude stále farma fungovat?
     
  2. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Jestli zacnu zas hrat a dolezu tam :D
     
  3. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    To jde mimo mě, jsem 92lv, a než se doberu na 136lv, to je pár let........;):sleepy::)
     
  4. doben

    doben Ikona fóra

    Já jsem sice jen level 91, ale ani tak mě tyto úkoly nelákají. Vzhledem k tomu, že akce střídá akci, tak na pěstování stejně moc času není a na trhu budou tyhle kytky pěkně drahé, protože moc lidí v takovém levelu není.
     
  5. honzi

    honzi Komisař fóra

    "Divadlo vran aneb Hrátky s hexadecimální soustavou"
     
    babina51, Trepifajksl a terkacheerka tohle ocenili.
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pokud budou neustále přidávat úkoly, nebudu mít hotovo ani za 50 let.
    Už teď na mě bliká asi 150 nesplněných (hlavně šlechtitelské budu plnit až do úsvitu života)
     
  7. radkokan

    radkokan Zelenáč fóra

    Mohli by ste pridať aj niečo pre 85+.
     
  8. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    taky se směju, než tam dolezu tak už vlastně nebudu a nevím jestli nějaký vnouče bude pokračovatxD
     
  9. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Já dnes slavím konečně level 100 - hurá - bylo to nekonečný a teď už se ten počet BZ sníží pro dosažení dalšího levlu
    hurá - nové podiny se mi líbí - je to motivace! Paráda :inlove::inlove:;)


    radkokan - nerozumím tvé poznámce , vždyť 85+ plodiny má lvl 86 - sněženka, lvl 87 - zimní jasmín, lvl 88 -olověnec ...atd...
     
    Naposledy upraveno: 10/12/16
  10. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Danielaa25- gratulujem:), nech si čím skôr v tej jednostotridsaťsestke:inlove: a môžeš plniť:)
     
  11. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    dana9494 - děkuji za gratulaci , mě prostě baví , že je motivace při postupech - tedy zisk nové plodiny ;)
     
  12. carodejka10

    carodejka10 Pisálek fóra

    to tady čtu a můžu se uřechtat,,,,,,ja lvl 96,myslím že o konce příštího roku bych mohla být ve stovce,popřípadě do poloviny dalšího roku,,,člověk má mít nějaké cíle
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jsem konečně level 97 a mám šípek! Ale další plodina přichvátá tak na konci příštího roku a kdoví jestli. Pokud bude stále tolik akcí, že se stačí dělat tak krátké a středně dlouhé, tak ta BZ moc přibývat nebudou. Alespoň u mne. Do důchodu asi tak osm let a něco, no to bych mohl do té doby být v levelu 136 , kdo ví?
    Honzi a Tenisto, vítejte na Farmě. Neutíkejte porád pryč, je tu občas i veselo...
     
  14. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Danieloo25 přijmi obrovskou gratulaci ke stému stupni. Já osobně bych se potřeboval stovky dožít abych se s těmi úkoly popral.
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danielo, blahopřeji, do stovky mně chybí také stovka, ale milionů bodů. To už bude brnkačka, předpokládám, že si ji nadělím k MDŽ. A ta motivace, jeden zlatý floren :)
     
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    GordonSargent makej, od levelu 101 jsou za level dvě hvězdičky xD...no a ten floren taky xD. No a pak už jen samá pozitiva a farmářské jistoty xD
     
  17. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Mno tak vzhledem k tomu, že mi chybí skoro 40 milionů do 100. levlu tak jsem naprosto v klidu.
     
  18. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    škoda, že nedají rostliny na ještě delší dobu- co to je 20 hodin a mezi tím soutěže - pro mě otrava
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  19. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Náhodou ty úkoly jsou fajn, aspoň je co dělat. Ale určitě by nebylo špatný dát do nějaký akce např. vojtěšku dostupnou od 172 levelu
    s nějakou prima odměnou, třeba 10ti florenovými stromy .... :music::music::p:p
     
  20. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Mají se dávat cíle, které se dají plnit, ale to vůbec nedokáži odhadnout, kdy se do těch výšin doplížím, abych mohla plnit zadané úkoly!!! Hra mne baví, tak se budu snažit alespoň malými krůčky jít dopředu! Gratulace stovkařce Danielaa25, vítej v klubu kanonýrů!!! Pěkný večer!;););)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.