Expertní farmářské úkoly! (19.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Tak pro mne taky vzdálený hlas bubnů,než se doštrchotám do stovky a výš:p
     
    babina51, milostivas a maribeja tohle ocenili.
  2. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

  3. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Super, uz se tesim! Do pokoreni lvl 100 mi chybi cca 73 mil., no pak uz to snad pujde rychleji :p
     
  4. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já sice něco málo přes stovku jsem, ale jen tak lehce jsem se zamyslel,
    k čemu mi asi ve 181. lvl bude TS "Andy" a TCH "Ruby" a hned 6x?
    Opravdu tyhle vykopávky považuji za super odměnu. Napěstovat desetitisíce
    dlouhodobek (přes 22 hod. růst) rozhodně stojí za to.
    Ještěže se toho nedožiju.
    :DxD
     
    Naposledy upraveno: 19/4/17
  5. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    jsem ráda,že ty odměny vůbec nestojí za tu makačku,aspoň nebudu závislák a nebudu mít ani zájem.A taky ty odměny v družstvu --jako 3 nebo 5 SK jak ve stříbrném úkolu ,zlatém i diamantovém stejně,tak to je fakt ocenění,takže na farmu jednou za den a dost.Užijte si to
     
    babina51 a maribeja tohle ocenili.
  6. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Tak to jsem v klidu, než se na ty úkoly dostanu, budu v důchodu a budu na to konečně mít čas.... Podle posledního počítání jdu do důchodu za devět a půl roku a to tak zrovna zvládnu to co mám teď....
     
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Mikeš tomu kápnul na hlavičku. Proboha, proč do těhle úkolů nedají za odměnu dekorku dávající 100 000 BZ, nebo 300 SK, florenovník či co já vím co. Byla by to inspirace v honbě za déle hraním a skutečná odměna pro hráče-dinosaury. Už se vidím, jak za pár let začnu plnit úkol, za který dostanu míň než prd.
     
  8. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    rudy 77777- to mi chceš říct, že do lvl 100 to je např. 78 mil v lvl 98 a pak to bude jen 25 mil mezi každým lvl, takže je to stejný? Já jsem fakt blondýna, nějak mi to hlava nebere :)
     
    babina51, skalara.v a milostivas tohle ocenili.
  9. šebejda

    šebejda Baron fóra

    pepanek....nejsem rudy, ale je to tak....nepamatuji si to přesně, ale z 99 lvl na 100 potřebuješ asi 120 Mega. Ze 100 na 101 a dál jenom 25 Mega.
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    .pepanek.:Ahoj. Tabulka pro blondýny ZDE. Jen pro vysvětlení.... původně bylo 100lvl a ty bodově narůstaly. Pak bylo přidáno dalších 100 po 25mil BZ.
     
  11. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Takže je velká pravděpodobnost, že časem přibude i další 100? No jsem hlavně zvědavá za jak dlouho se mně podaří dosáhnout mé 1. A taky kolik úkolů budu mít v té době komplet, při tomhle tempu akcí se obávám že budu stále tam kde teď...
     
  12. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    šebejda a casey27- díky moc, teda ani nevíte jak velkou mám z týhle zprávy radost-takže zbývá přežít dvě kola a pak to půjde šumahem-teda doufám :) fakt mě děsilo, že by to takhle narůstalo jako doteď :)
     
    babina51, milostivas a šebejda tohle ocenili.
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Blondýna nejsem přesto jsem si také ráda tabulku prohlédla,nikdy jsem ji nehledalaxDDíky...Po 25 mega se tam možná za života dohrabu ale fakt nevím jestli to množství plodin stojí za ty odměny v družstvu ,protože pro radost z farmaření už ty úkoly nedělám;)
     
  14. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    no já budu v první řadě šťastná, že se dohrabu do 100, ty dvě kola budou fakt hustý :)
     
    babina51 a milostivas tohle ocenili.
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jsem asi tak ve třetině 99 levelu, hm, takže snad příští rok, budu tyhle po stovkové levely plnit. No, mňaucta. Už teď mám šípek, ale příliš radosti nepřinesl - dlouho roste a na mé farmě na padátka je skoupý... Snad ty následující byliny budou lepší a lepšejší a nejlepšejší.
     
  16. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Trepifajksl hledej nějakou alternativu k šípku, pokud nejsi spokojený - já jej sadím před akcí a nějak si nestěžuji teda :) Ona po šípku totiž přijde Kopretina - květina na 8.00hod a tu jsem ještě na padátka neměla odvahu testovat :)-.-:D
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  17. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Taky jsem si říkala,než já se do té 100 dosázím.Teď už jsem ve 109 a zas počítám kdy už budu v 112 abych plnila další dlouhodobky.
    FA109.....BAHA340
     
  18. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    To už budu ve stavu že budu přemýšlet proč jsem zapínal počítač a ne co mám dělat za úkol.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.