Exkluzivní podivuhodný výběh Farma, Baha / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. nulka68

    nulka68 Zelenáč fóra

    Pekný deň želám všetkým....tiež som neodolala a napriek smole, ktorú mávam v týchto akciách som pár chlievikov nakúpila. Mne sa výbeh pre kohútov podaril a z ostaných padli líšky, myši, strajňa pre kone oranžová, výrobňa guána a oranžové pštrosy. Dúfam, že z toho kohútieho výbehu vyletí prinajmenšom nejaký šľachtený kohút, z nadprirodzenými schopnosťami, lebo inak sa ho ani neoplatí chovať, spotrebuje totiž viac krmiva ako desať koní....:p
     
    Ria30 tohle ocenil(a).
  2. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Ahoj farmáři-ky
    Tak jsem nakonec neodolal a 4 stáje koupil. Padli mě 2x lišky, koňská stáj červená a kohoutci. Lišky jdou do lišty, z koníků mám smíšené pocity a z kohoutů mám velkou radost. Jdu koupit ještě dvě třeba ještě něco padne pěkného, neboť nemám ani ježky , žáby či čápi.
     
  3. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    A já ke dvěma žabkám a nějakým červeným stájím přidávám ježečky....tak už jen čáp a kohout...kdyby někdo měl:), budu se těšit:)
     
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dal jsem tomu 5 pokusů a jeden vyšel ;).

    čapí hnízdo
    vraní úkryt
    obydlí pro křečky
    kachní výrobna
    oranžoví pštrosi

    [​IMG]
    [​IMG]

    Alespoň že padl ten čáp, ale další už kupovat nebudu...:p.
     
  5. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ani ja som neodolala a kúpila som floreny a tri stajne.....tak sa neviem dočkať čo to bude, ked som 88 level...gratulujem všetkým , ktorí si našli tie svoje pravé vytúžené stajne..pekný víkend vám prajem farmári...:)
     
    KOKO5169 tohle ocenil(a).
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    no cokoli, ale výrobna vajec? ..... to je vážně trapas .... mám už tři a kromě toho plno vaječných stromků ... všechno v liště .... no koupila jsem ještě dvě ... já hlava dubová :mad: tak uvidím ....
     
    Alice a hanynkach tohle ocenili.
  7. rosik01

    rosik01 Perspektivní autor

    Ahoj,tak ze sedmi stájí vypadl: 2x králík oranž, prasátka oranž,liška,krtek,křeček a myš .-((,nic moc ještě jsem zkusila nějaké koupit jestli se ten ježek podaří fajn hru.-)
     
  8. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak další dvě stájky dozrály.Jak už jsem psala první byli oranž a červené prasátka a teď vraní úkryt(ten fakt nepotřebuju) a čáp.Ten mi chyběl,takže radost.A váhám jestli se o ty kohouty ještě pokusit.
     
    Naposledy upraveno: 6/9/14
  9. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte. Tak z ďalších štyroch sa odtajnili medvedík čistotný, škrečky, myši a jupíííí aj novinka - kohútiky :D:D:D ... ani som tomu nechcela veriť ...
    Tak tým, čo ešte skúšajú, nech sa vám darí :) .
     
    KOKO5169 a Ria30 tohle ocenili.
  10. basana75

    basana75 Zelenáč fóra

    Ahojky tak já po 6 pokusu žabičky velká radost :) jinak ostatní šli do lišty
     
  11. pinkbabypink1

    pinkbabypink1 Pisálek fóra

    jak jsem slibila pisi vysledek a musim rict , ze jsem asi sik slepka, jelikoz ten oprerenec prisel na mou farmu;), uvidim, jak nam to spolu pujde a zda muzicek bude i k uzitku:), kdyby ne lisku tu mam tez, tak at se snazi:)
     
    sisinka, zuzas66 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  12. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Pekný večer všetkým exkluzívnym farmárom .-)

    Mala som plán....nekúpiť nič. Plán stroskotal...kúpila som. Našťastie len jednu "exkluzivitu". Bola som potrestaná...mám za 15 FL + 3 FL za urýchľovač rodeo ranč. To je znamenie, že som kôň. Pardon, neurážajme tak inteligentné zviera, to by taký exkluzívny zázrak nekúpilo. Jedno pozitívum...ranč nezožerie toľko pšenice. Poučenie nabudúce...nekúpim, ani keby VIP a exkluzivita najvyššieho zrna (pšenice) zo samotného neba priamo na farmy padali.

    Tým, ktorí majú kohúta blahoželám, dúfam, že Vás nebude ráno skoro budiť :music:
     
  13. Betty

    Betty Pisálek fóra

    Ahoj, tak já jsem exkluzivně odtajnila 3 stáje a výsledek - kočka, oranž. pštros, oranž. včela. Neodolala jsem a za poslední 15 fl. koupila ještě jednu a snad mě ráno více potěší jak ty předešlé. ;)
     
  14. 7mona7

    7mona7 Zelenáč fóra

    Ahoj....tak aj ja som zase podľahla a kúpila 4 chlievy,hoci minule som tiež tvrdila,že naposledy.A padli 2Xmedvedíky čistotné,1Xguano a 1Xholuby-tie som nemala.Tak aspoň že tak...:D
     
  15. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    A k čemu je kohout?!!
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dal jsem tomu sanci a vyslo to! Ne teda kokrhac, ale aspon Zaba :)
    Tak zas priste, snad taky bude neco zajimavyho!
     
  17. zuziiiiiik

    zuziiiiiik Pisálek fóra

    Tak já mám ježečka comi chyběl od minulých stáji...tak ted užmi chybí jen nahnat ty kohoutky ke mně na farmu..at se daří :)
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Koupil jsem jednu podivuhodnost a exkluzivitu a objevil se mýval, doufám, že ho při OD vyměním třeba za čápa, žabičku nebo ježka :), které nemám. Kohouta samozřejmě taky ne, ale toho bych nestačil živit.
     
  19. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    tak jsem koupila 6 ks hurá mám novinku i poslední stáj která mě chyběla čáp
     
  20. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojky, tři stáje dozrály , nemám sice novinku ale mám ježka, kterého mám prvního :D dále čápa už druhého a orlíky, ty už mám tři. Opravdu jsem spokojená. Přeji všem taktéž úspěch. :)