Exkluzivní podivuhodný výběh Farma, Baha / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    tak já taky 4sazeničky . oranž.koně, čáp ,holoubek,a dál už ani nevím nic moc všechno je nějaký divný i tenhle můj pes v tom okénku . i když nepíšu je tu pořád a nevím co s tím mám dělat.
     
    drakobyk tohle ocenil(a).
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    pěkný den všem farmářům .... tak jeden jsem koupila jen proto, že jsem nepochopila jaký je rozdíl mezi TS a EX .... tak určitě to poznám za pár hodin xD a měla bych napsat "těším se" .... no s tím chvilku počkám 8)
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  3. rosik01

    rosik01 Perspektivní autor

    Ahoj taky jsem neodolala jeden koupila rychle odtajnila za 3fl a padl kohout .-)))) tak jsem teď zkusila dalších 7 a budu doufat,že se mi podaří ježek,kterého ještě nemám fajn hru všem .-)
     
  4. -kasparkov-

    -kasparkov- Zelenáč fóra

    tak u mě ze tří TS 2 krát žába....spokojenost....neodolala jsem koupila další 2
     
  5. greysy77

    greysy77 Rádoby autor

    ...ráno velké překvápko - ze 3 stájí se vyklubal ježek a čáp,takže spokojenost velikááááááááá:))
     
    Jonsdorf a drakobyk tohle ocenili.
  6. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Ahojky,
    tak já koupila 5 stájí,jednu jsem hned odtajnila za 3 floreny a hned jsem měla kohouty.Ostatní 4 jsem nechala do rána a ejhle..samý odpadní level do lišty.Tak ted nevím,jestli by ty kohouti u mě byli i bez urychlení,nebo nebo ne,nebo jsetli jsem jen měla kliku.To ví asi jen RT;)
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  7. Štvorlístok1

    Štvorlístok1 Pisálek fóra

    Kúpila som iba 2 stajne a hneď z prvej som mala žabky, z čoho som mala veľkú radosť. :) tak som prikúpila ešte jednu stajňu, večer uvidím čo z nej bude. :)
     
    danda-vnovis a Ria30 tohle ocenili.
  8. yozona

    yozona Pisálek fóra

    Ahoj všem, koupila jsem 1 stáj a mám kohouta , ani se mi tomu nechce věřit !!!!
    Více štěstí pokoušet nebudu, mám obavu, že mám vybráno . Tak jdu raději pěstovat tu kukuřici :)
     
    Ria30 tohle ocenil(a).
  9. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    No koupila jsem 3 stáje a jednu odtajnila a lišky.Takže tím se nic nevylepšuje.Ostatní nechám.V půl deváté se dozvím co jsem koupila.Jinak tím končím.Další kupovat nebudu
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  10. miminka1270

    miminka1270 Pisálek fóra

    tak mne vyšiel vraní ukryt obyčajný, oranžove prasce a červene pštrosy,no akože waaaaaaaaaaaaaw, všetko do lišty,ešte že som mala len na tri chlieviky FL...:p
     
  11. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    AHOJTE---Tak ja som sa ulakomila na tri stajne a na moje prekvapenie kohút+žaby+myšky no úplná spokojnosť po dllllhom čase..
     
  12. Wevinka

    Wevinka Pisálek fóra

    Ahojte, tak ja som mala FL iba na jeden chliev a vydarili sa mi žaby :D takže ja som spokojná a držím prsty ostatným ;)
     
  13. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte :)

    yozona, z 1 ks kohút ,že wau, blahoželám, tak ako aj ostatným ktorím sa podarilo niečo získať čo nemali :)
    Ja som tiež pár kúskov kúpila, no žiadne zázraky sa nedialy....mno iba dva malinké, podarili sa žabky a červený včelý úl a ostatné spinká už v lište.

    A čo sa týka tých exluzívnych chlievov....vieme iba tolko,že plány RT nepoznáme, ale je velmi pravdepodobné, že ide o inováciu tajomných chlievov....nehajme sa prekvapiť ako to teda bude do budúcna :) Krásny víkend všetkým a vela šťastia pri odtajňovaní .
     
    Magduška56 tohle ocenil(a).
  14. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    tak z 3. stáje padl kokrhel...ale nevím jestli mám mít radost ,nebo se děsit výživy toho křiklouna...kukuřice mám chronický nedostatek;)

    leda že bych od RT požadovala výživné, když už ho zplodil :p
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  15. yozona

    yozona Pisálek fóra

    mousicka :Ďakujem, včak tá 1 stajňa bola len z recesie a podarilo sa;)

    Na každého jednou dojde, ježka ani žabky nevlastním, ale občas se zadaří .
    Téměř vždy se mi vyplatilo kupovat v malém množství, max.4 ks .
     
  16. cocrouche62

    cocrouche62 Rádoby autor

    Tak jsem koupila 2 sazeničky a 8 hodin doufala v žabky, čápa, no když bude velké štěstí tak přijde i kohout .
    A přišel kdo ? No přece exkluzivní podivuhodní oranžoví koně a hned dvakrát!To bude v liště radostné setkání se stádem :) Má někdo větší štěstí než já ?
     
    rakra a Magduška56 tohle ocenili.
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    cocrouche, jsem na tom líp než ty, mám komplet herce do Ezopovy bajky: z TS se vylíhla vrána a liška...vránu posadím na katalpu xxl , těch je taky dost, vráně přidám sýr z výrobny od myší a můžeme začít s představením xD
    jinak novinky vidím jen na trhu, zatím se nezadařil ani čáp, ježek a žába, natož ten nenažraný kohout...
     
    rakra a cocrouche62 tohle ocenili.
  18. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Ahoj farmáři,koupila jsem 2TS a byli 2ježci,měla jsem radost,ale mohla být žabka nebo kohout.Snad příště.Všem držím palečky.
     
    specnas7869 tohle ocenil(a).
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak jen doplním, plán splněn už na 200% prémie ale nebudou...:D

    [​IMG]

    Přeji štěstí všem nejen v lásce ale i ve hře... :inlove:
     
    anasteisi, Mersi7 a lacrima tohle ocenili.
  20. lena3576

    lena3576 Aktivní autor

    Ahoj všem, tak jsem včera dala 2 TS a ráno vylezl z díry krtek a už několikátí křečci
    dnes jsem měla 5 TS a mám mývala, lišku, orla, myš a světe div se kohouta (akorát koukám, že je to pěkný žrout) xD
    No ale žádný oranžový koně ani bobři, co se stalo :D