Exkluzivní podivuhodný výběh Farma, Baha / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. mituli

    mituli Polobůh fóra

    musim se priznat--- jsem dilina---vim,ze nemam stesti a po trech ze vcera jsem ted jeste dva koupila ,tak si budu rvat vlasy krasny den
     
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    1 pokusná TS (florenové konto ani víc nedovolí ;) )... před chvílí jsem odtajnila a vykoukli na mě mývalové... už mi 2je sedí v liště, stejně tak je v liště i 1 mývalí výrobna.
    Tak nevím, kdyby to byl raději čáp, žába nebo ježek, které ještě nemám... nebo avízované červené nebo růžové stáje... tak půjdou kámošové mývalové do O+D.

    Víc nepokouším... Kohouta jsem na své farmě ani nečekala 8)
     
  3. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte. U mňa mačky, myši, oranžové kone a hľuzová farma .... vôbec nevybočujem z radu :(:oops:xD ... a som nepoučiteľná, kúpila som ešte ďalšie štyri -.-
     
    Naposledy upraveno: 6/9/14
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Zdravím,tak mi připadá,že ten kohout je nějaký nenažraný,když potřebuje na jedno nakrmení 65 ks pšenice a 45 ks kukuřice,sice žere dlouho,ale i tak je to moc.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  5. Crower

    Crower Vážený autor

    Tak jsem jak blb koupil jednu a padla liška... Kašlu na to, nechápu že jsem vůbec koupil...
     
  6. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem ráno odtajnila dalších 10ks a výsledek byl
    2x krtek
    čáp (10)
    Žába (4)
    holub (9)
    červený pštros
    2x kočka
    oranžová včela
    oranžovej pštros
     
  7. reno122

    reno122 Pisálek fóra

    Neviem čo je na tom exkluzívne.Sú to obyčajné tajomné stajne ako predtým,len sa zmenil čas.Čo dáva ten nový výbeh kohútov?Zlatého
    kohúta?Keď je taký nenažratý!
     
    Jonsdorf a rakra tohle ocenili.
  8. Vasek_kriklan_64668

    Vasek_kriklan_64668 Zelenáč fóra

    tak jsem neodolal a koupil, stáj z našetřenejch fl(nejsem tak primitivní,abych jim do týhle biznis hry rval reálný peníze-u mně nepochoděj ani za zlatý prase...) a exkluzivitu vidím v tom,že jim to lidi budou žrát a ve velkým kupovat floreny a tím je živit-jiná exkluzivita v tom není-lidi,je to na nás chyták,jako pojem "akce","sleva" atd.,tak neblázněte a dejte jim po puse tím,že nebudete kupovat ty jejich výhodný nabídky...
    Pak se možná srovnaj a chytnou se za rypák..
    Jsem v 86 lvl a nekoupil jsem jedinej fl,hru si užívám,nic nehrotím a jsem spokojenej a klidnej...
     
    -JankaCa- tohle ocenil(a).
  9. janesy

    janesy Pisálek fóra

    Ahojky všem, tak jsem před chvílí odtajnila a 2x vraní úkryt (už mám 2 oranž.) a 1x obydlí pro kočku-ta je již 4. v liště :(. Víc štěstí pokoušet nebudu, nemá to smysl. Jinak gratulka těm, co měli štěstí a radost z novinek a Vy, co ještě čekáte, co se vyklube, tak ať padne chlívek, který ještě nemáte :)
     
  10. Vasek_kriklan_64668

    Vasek_kriklan_64668 Zelenáč fóra

    hajsi ta exkluzivita jew v tom biznisu,kterej jim tady lidi podporujou koupí fl za ty jejich nesmysli...
    Kohouta dostane málokdo,ale hlavně,že nám přitečou reálný peníze-hurá,máme vyděláno na takovejhle tahákáchna měsíční živobití na urovni našoich politiků...:-(
     
    Jonsdorf a Heisy tohle ocenili.
  11. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Nákup stájí dlouhodobě vynechávám, takže se nemusím zařadit mezi ty, kteří se teď tlučou do hlavy a dávají si různá oslovení pro svojí osobu :p
    Smysl slova "Exkluzivní" mi vážně uniká, ovšem druhý význam "Podivuhodný" tak ten fakt sedí. Není nic lepšího, než na tom, co už bylo, změnit název a čas a argumentovat tak trochu tím, že za 750 BZ může být každý snad rád, že mu vyrostlo cokoliv. Pravda, může tam být kohout, ale kdyby dával ten prevít alespoň zlatá vejce, tak bych možná pro účast, jednu stáj koupila, ale on zatím jen žere jak zjednaný a stejně...u mě není pro samý strom kam šlápnout :)
    Těm kdo neodolají....ať se daří.
     
    Jonsdorf, mazar, DaH0 a 1 další uživatel tohle ocenili.
  12. ewelynn48

    ewelynn48 Rádoby autor

    blahopřeji všem, komu se zadařilo, "plácla jsem se přes kapsu", ale marně, nevím jaký je systém pravděpodobnosti, ale z 16 stájí ani jeden kohout nebo žabička, pouze koně prasata kočky...zase jsem naletěla, vyhozené peníze
     
  13. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    ze 2 exkluzivek - výrobna peří a oranžové kobyly >:( co k tomu dodat.....
     
  14. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Já trubka neodolala a 1 stáj koupila. Oranž. rybník. V liště už dva odpočívají tak budou tři :mad:
     
  15. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Nekoupí, nekoupím - koupila :mad: tak teď šup do lišty s oranžovým prasečím chlívkem. Už je tam jeden schovaný, alespoň mu nebude smutno.
     
  16. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Říkal jsem si, že nekoupím, ale nakonec jsem jednu koupil a získal jsem Obydlí pro kočky. No, mohlo to dopadnout i hůř, ale další už kupovat nebudu...
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nepochopil jsem smysl exkluzivity je to volajaké čudné a ten kohout je nenažranej :music:
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte tak u mňa sklamanie zo 6 mám:eek:ranž.svine,liahareň vajec,orly,krtkov,vraní úkryt a ružový rybník.Všetko išlo do lišty.Čo k tomu dodať?Asi toľko že viac už nebudem kupovať.Na budúce môžu ponúkať aj zlaté stajne.Neviem na čo som ich vlastne kupoval keď mi chýbajú iba žaby a teraz táto novinka.Vám ktorí kupujete a stále pokúšate šťastie prajem aby vám padlo iba to čo chcete.
     
  19. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Hi,hi ...taky jsem koupila 3 TS ...křeček, oranž. koně a čáp ...co jsem já blázen čekala.
    Jo ..kohouta...aha....:p
    Twinulko...zlatý vejce, to by bylo něco..a máš pravdu, žere jak tasemnice.Včera jsem dávala mlýt 200 krmiva a divila se, že mi moje zásoby ve stodole nestačí..že bych dělala něco špatně???
     
  20. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojky, tak já i přesto, že tady čtu samé zklamání jsem si taky tři stáje koupila, teď budu čekat co se mi z nich vyklube. No, co se dá dělat, už jsem je koupila dříve než jsem si to tady na fóru přečetla. Alespoň jsem připravená :p