Exkluzivní podivuhodný výběh Farma, Baha / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ale někteří tp furt nechápou: Doba klubání se prodlouží na 8 hodin - kdo chce původní pětihodinový termín, vyklopí 3 floreny- A máme to. I když malý, je to výdělek.:music:
     
  2. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Dobré ráno.
    Tak jsem jako vždy neodolala a koupila 2 chlívky.Vyklubali se oranžové a červené prasátka.No snad je někdo bude chtít místo mě,až bude čas.
    Kohouti zatím nikde,ani čápy co mi zatím chybí.Nebo že by RT vědělo,že místo ranního kohoutího kokrhání máme doma kocoura,který nechápe,že je sobota a já nemusím do práce?
     
  3. llew65

    llew65 Vážený autor

    Tak jsem se nechal zlákat a těšil se na ranní odtajnění. Radost se nekonala - krtek a myš. Že já se nepoučím... Nechápu, jak někomu z jednoho, dvou tajemných chlívků vyskočí novinka a já i kdybych jich koupil 50, tak se na novinku nezmůžu. Tentokrát víc jak 4 TS nekoupím, ale už jsem kdysi taková množství nakoupil a prd. Ve stájích i stromech... :cry:
     
    hrobinh a Mersi7 tohle ocenili.
  4. panfarmy06511

    panfarmy06511 Zelenáč fóra

    Ja som dostal stajňu pre líšky, prasačí chliev II , orlie hniezdo , ródeo ranč a výbeh pre kohúty :)
     
  5. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    tak u mě ježci a holuby.
    obojí mám, takže nic. ještě asi nějakou korunu utratím snad kohouti padnou.
     
  6. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    já koupila 5 kousků oranžový koně jak jinak a ryby, krtek, kočky, myš novinka jako obvykle nic.
     
  7. gozu

    gozu Zelenáč fóra

    Tak já mám z šesti ježka, žábu, kočku, úkryt, čápa a křečka. Radost mám, protože mi chyběl ježek a žába.Asi už nekoupím, počkám na další stáje, kdy mi kohout určitě padne. Ostatním držím palce,ať jim padá, to co si přáli,
     
  8. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Tak tenkrát se do role hlavního zvířátka v pohádce Oslíku, otřes se obsadit nenechám, nekupuji. Až bude alespoň jedno z těch údajně exkluzivních zvířat, které jsou ve skutečnosti k ničemu, potřeba pro plnění úkolů v družstvu (z těch "vzácných stájí" už tu žádné takové nezůstalo), tak si to třeba rozmyslím, ale asi ani tak ne. Žiji úplně v pohodě bez čápa a žáby, budu žít i bez kohouta. Stejně mám toho zmetka kokrhela jako zvuk na budíku, nemám ho ani trochu ráda;) Těm kdo se snaží, přeji hodně štěstí a spoustu těch kohoutích potvor:)
     
  9. gazděna

    gazděna Zelenáč fóra

    no, škoda těžce našetřených florenů. Mám ve stodole 969 prasat, teď mi oranžový chlév dá 2 prasata najednou, takže dávám do lišty.
     
  10. chvíle

    chvíle Pisálek fóra

    ahoj všem a super ráno ať se daří. Já jsem koupila na noc ještě 3 výběhy a světe div se 2x oranž. koně a ježek, takže já končím koní mám na stádo a přenechávám hru ostatní kteří jak doufám budou mít větší štěstí
     
  11. kaculatko1989

    kaculatko1989 Pisálek fóra

    no zdravím,já jsem dostala ježky,kohouty,kočky,myši ,orly,křečky a šestkrát oranžový koně
     
  12. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    tak já ze dvou stájí červené včely- spokojenost a z druhé oranžové kruty- no mohlo to být horší.Koupila jsem ještě jednu stáj tak uvidím co se vyklube podle toho koupím další
     
  13. Ria30

    Ria30 Pisálek fóra

    Dobré ránko:)
    Zo zvedavosti,ako inak som si včera kúpila jeden Exkluzivní podivuhodný výběh,no a ráno žiadne prekvapenie:p príbytok pre krtka:oops:(tretí)

    Dnes ešte jeden kúpim,kedže mi chýbajú holubky,ježkovia,žabky a bocian,snáď sa aspoň jeden podarí:p
    Veľa šťastia všetkým
     
    Naposledy upraveno: 7/9/14
    nulka68 tohle ocenil(a).
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak jo, je tam. Tím pro mne akce končí, přeji kohouta do každé farmy, vždyť co chudák slepice... :D

    [​IMG] .

    Jen doplním že jsem koupil asi 40 kusů nějakých opravdu podivuhodných stájí, ostatní tak už u mne jsou lišťáci...
     
    Naposledy upraveno: 6/9/14
  15. Silly.cz

    Silly.cz Pisálek fóra

    Tak jako vždy samý brak, zase jsem se nechala zlákat a koupila čtyři a zde je výsledek, křeček, krtek, králíkárna oranžová a kozí chlívek oranžový, to si snad dělají kozy xD.
     
  16. mpjjk

    mpjjk Pisálek fóra

    U mne z tech zajimavejsich, Cerveny ovcin, Krecci, 2x Orli hnizdo, Capi a jinak uz jen par klasickych oranzad. :)
     
  17. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    dobre rano vsem tak jsem odhalila ranni davku a 1x ježek-radost nemela jsem
    2x červeny kravin
    1x oranžove kachny
    1x myš
    1x orel
     
  18. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Já dala včera večer na plochu tři Ex a ráno na mě čekali : myši, mývalové a oranžové kozy:wuerg:, dál nekupuji. ALe vám co se dařilo gratuluji a kdo ještě čekáte, tak přeji hodně štěstí:).
     
  19. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    6 stájí všechno do lišty nic moc :(
     
  20. evca190

    evca190 Vážený autor

    Tak já jsem včera večer zakoupila 18 chlívků a tohle je výsledek:

    1x ježek
    2x orli
    2x holubi
    2x kočky
    1x čáp
    2x lišky
    1x krtek
    oranžové: slepice, 3x králík
    červené: krůty, kozy, králíci

    Kohouti nepadli a ještě jsem chtěla žábu a ta se taky neukázala. Zakoupeno dalších 18 chlívků :p