Exkluzivní podivuhodný výběh Farma, Baha / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Tak já jsem se naučila trpělivě čekat až novinka bude v nějaké akci nebo prostě až se poštěstí, nic nekupuji, škoda peněz
     
  2. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Vždy něco koupím, ale balíčky ne, protože jistota jedné novinky za to nestojí. Nyní odtajňuji postupně tajemno z akcí a překvapení typu- ze skoro dikobraza = obydlí pro želvy mě nepotěší, ale určitě se kvůli tomu nebudu rozčilovat. Přeji všem krásný a snad už opět letní den.
     
    Naposledy upraveno: 24/8/22
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj ;) Odkryto 16x Podivuhodný výběh „Marin“ a jedna můra [​IMG] je doma :inlove:
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    [​IMG]

    No a je to doma8)
     
  5. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som si urobila predcasne vianoce a kupila balicek,bola v nej jedna ista ohnivka a druha vypadla z tajemna aj dalsi acelot pribehol ;):p Mne sem tam z tajemna vyskoci daka novinka :) Dokonca aj bosorka ma 2 aceloty a 3 mury :music: zo staji jej chyba uz len ta posledna ohniva ryba a jeden strom:)a to jej nekupujem nic,ma 3 florenaky a som rada ked jej za floreny kupim kombajn a obcas sejacku v zlave, kdo by to rucne zbierala a sadil :oops: staje odklikam,to mi problem nerobi :)
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Koupila jsem10 kousků ale vše lišta,myslím že jsem koupila naposled a budu čekat až budou novinky v akci.Koupila jsem také po dvou i na vedlejších farmách a nikde nic...>:(
     
  8. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Nebreč, mám to samé---nekoupim a nekoupim.
     
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    z 30 volně zakoupených chlívků mám 1 novinku 3x,5 lištovek a ostatní červené nebo oranžové chlívky,celkem se zadařilo
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nekupuji, počkám si až bude v sezoně nebo v nějaké akci ;)
     
  11. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Já samozřejmě opět zakoupila celý balíček, ale co z něj bude, zjistím až za 3,5 hodiny. Předpokládám, že opět samá lištovka a jen jedna želva daná. Nechám se překvapit
     
  12. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Jakýpak podivuhodný výběh? Normální klasika - oranž.bobr 196ks a oranž,želva 76ks.Já pako,že jsem se nedržela zásady NEKUPOVAT !!!
     
    -Jara05- a danielka0000 tohle ocenili.
  13. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    Tak já valím oči ....... to se mi ještě nikdy nestalo při novinkách
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ráno :) tak jsem si pořídila po hodně dlouhé době balíček a získala jenom tu jednu jistotu :(

     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Krasne ranko prajem :) Aj ja som si kupila a ziskala som 2 +1 istotu ;)
     
  16. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Blahopřeju kdo měl štěstí,já z 10 brabence x,několik oranč bobrů-nazdar nehodlám jim cpát další peníze.
     
    modro.ocko22, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  17. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    balicky kupujem , nie vzdy je to super , ale niekedy sa aj zadari xD
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] - vyuzila som postrekovacie kvetiny a trhacov travy + bonus na zvierata a slo to jedna radost .5 000 korytnaciek slo na predaj a tolko som si nechala . samozrejme , ze pribudli aj listovky , ale tentokrat som bola celkom spokojna ;)
     
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Pár tajemnic koupeno, novinka žádná, jen se mi hromadí lištovky. Ještě štěstí, že ta lišta je bezedná, jinak by mi to ucpalo farmu. Už nekoupím.
    Ale to říkám vžycky...;):)
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    39+20 TS a novinka žádná.Asi mně to má podpořit k dalšímu nákupu!?!:wuerg: Na mě to má,ale opačný efekt.Tj. po výbězích přestanu nakupovat i stromky a je to vyřešený!8) Však ono to dříve či později vyleze z nějaký akce!o_O
     
  20. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Koupeno jako vždy 30+30.Na Baha Sv. Helena jen 1x, ale Lepidodendron přistál 4x ke dvěma, co jsem už měla. Na Farmě bylo o trošku lépe. Toromiro 4x a původní Franklinie také 4x. Za mě celkem spokojenost. Na vedlejší farmě jsem koupila po deseti a od každé novinky vypal jeden stromek. To mi asi RT nebo systém dělá schválně, protože tam jen denně sklízím dekorky a občas se pustím do nějaké pěstovačky. Ale děkuji ;)