Exkluzivní podivuhodný výběh Farma, Baha / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -KOKMA-

    -KOKMA- Pisálek fóra

    u mě také spokojenost.....holoubi,čápi
     
  2. ivacek53

    ivacek53 Pisálek fóra

    No jo další lapák na reálné peníze
     
  3. slootr

    slootr Baron fóra

    Tak vás tu čtu se smíšenými pocity. Je to každého věc, ale mě osobně farma cvičí v trpělivosti. Úkol trvá dlouho, než ho splním, no tak trvá dlouho. Není kam spěchat. Nechápu to odtajňování za Floreny. Proč? To je takový problém počkat do rána? Čím víc RT vydělá na urychlování, tím dýl to bude zrát. Jestli se jim protažení z 5 na 8 hodin vyplatí, můžeme příště čekat ještě exkluzivnější 12 hodin zrající, potom 16, nakonec 24... Proč ne, když to hráči nevydrží a zaplatí...

    Ale jak říkám, je to každého věc, tak když to někomu za to stojí, tak ať platí. :)
     
  4. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek ;)

    děkuji, ale kohouty nechci, další zbytečnost do lišty nepotřebuji a ostatní chlívky mám, takže s díky vynechávám. Jediným kohoutem na mém farmářském smetišti jsem já xD xD xD
    Gratuluji všem, kterým se zadařilo ;)
     
  5. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahoj tak jsem investovala 2 fl. na odtajneni a myš ostatni počkam do rana mam jich 8 celkem uvidim
     
  6. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Ahojky, přišla jsem se mezi vás juknout, jak to vypadá s vašimi exkluzivními chlévy. Kdo kohoutka má a kdo ne, a kdo třeba i doufá. No, je tu docela málo příspěvků, aby se dalo posoudit, kolik hráčů mělo to štěstí. Sama ještě zvažuji, zda nějaký ten chlév koupím. Ještě je na to hodně času. Jen bych určitě nekoupila víc jak tři. Ale spíše si myslím, že jen jeden...určitě dám vědět;)
     
  7. stepankas

    stepankas Perspektivní autor

    S kohoutím krmivem se obchodovat nedá?
     
  8. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj stepankas,
    momentálne nie,nakolko je to nové zviera a pri nich to s tým krmivom vždy trošku trvá. Musíme čakať.
     
    alexandrakerulova00 a lacrima tohle ocenili.
  9. barunkacz2

    barunkacz2 Zelenáč fóra

    tak sem si koupila 4 staje a a kohoutci tam byli dokonce dvakrat :-D spokojenost a ještě oranžový králíky a prasata :) zitra uvidím jak budu pokračovat tak všem at se dařííí :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  10. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Zase jeden povedený trik. Z tajemné stáje trvající 5 hodin je podivuhodný výběh trvající 8 hodin. Že by tahák na peníze pro nedočkavce?
     
  11. Papula163

    Papula163 Pisálek fóra

    Vraní úkryt, liaheň vajec, oranžové - kozy, ryby, kačice, ovce a k tomu škrečky a myši. V 95. lvl prepotrebné chlievy. Že ma to neprekvapuje.
     
    YEšŤeRoV8 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  12. Belzebub

    Belzebub Zelenáč fóra

    Tak mám pocit,že jde vážně jen o tajemné stáje s prodlouženou dobou . Není tam nic super extra -.-
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Lukyn5: tvůj příspěvek byl moderován a důrazně tě upozorňuji na dodržování pravidel, při dalším podobném označení RT, již vyfasuješ příslušný počet bodů.
     
  14. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Dobré ráno.
    Ještě včera jsem odtajnila zbylé 3 kousky a vykouklo na mě - 2x orlí hnízdo a vraní úkryt.
    Na plochu jsem si dala ještě 2 tajemé stáje a asi končím.
    Komu se daří - velká gratulace a ostatním přeji šťastnou ruku a mnoho štěstí.
    Madulka_cz
    :);)
     
  15. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Dobré ránko všem,tak jsem vydržela až do rána a mám oranžový ovčín a oranžové králíky v 93lv opravdu nic moc,ale už mám opět na ploše dva nové výběhy,tak snad budu mít po obědě velkouuuuuuuu radosttttttt.
    Krásnou sobotu přeji.
     
    haha), -monca910- a specnas7869 tohle ocenili.
  16. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Také jsem pokoušela štěstí.Koupila jsem tři stáje a je to super.Oranž včely,pštrosi a křečci.Tak ta obdivuhodná tajemnost co mě naštve až za osm hodin zůstane zahalená tajemstvím i nadále bo už nic nekoupím.Reální kohouti už začínají rozvírat zobáky v kurníku a to mi musí stačit.Ostatním hodně štěstí.....
     
    haha) tohle ocenil(a).
  17. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Z jedné stáje bomba, mám výrobnu vajec. V 91. levlu. A tím končím.
    Všem přeji samé novinky, já se pro tentokráte bez nich obejdu. Jarka
     
  18. Heisy

    Heisy Pisálek fóra

    Halóó, odpoví mi někdo???

    Co je na těchto stájí tak exkluzivního??? v čem jsou lepší než tajemné? ...zatím nacházím jen negativa :-(
     
    -monca910- a rakra tohle ocenili.
  19. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    ahoj, já mám oranžové koně, dvě žabky, červené koně a myš....no žabky jsem neměla, ale stále se mi vyhýbají některá zvířátka, nechápu proč...prima hru
     
  20. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Rada by som mala TS ale keďže nie sú florény počkám na akciu daruj a obchoduj. Zatiaľ som do hry nedala ani cent a dúfam že aj v budúcnosti odolám aj za cenu že sa k niektorým stajniam dostanem až o pár mesiacov ;)