Exkluzivní podivuhodný výběh Farma, Baha / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    S TS končím, za žluté žirafy je škoda FL.
     
  2. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Já dostala kudlanku - je jich 13. Jednou někomu udělá radost.
     
    kutilka70 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  3. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    neodolala jsem a koupila jich 10.. a z poslední mi ta medúza potvora vypadla! i za ty ostatní zvířátka co vypadly to stálo :)
     
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Včera jsem po dlouhé době koupila 10 a neměla jsem vůbec nic už jsem na dlouho vyléčená, bylo to úplně zbytečné, dnes jsem měla nabídku balíček za 166 kč kde byl jistý plch a medúza a 15+15 pod. výběhů, na farmě odtajněno kromě gekona už nic nebylo, na baha ještě čekám.
     
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Jedno jezírko pro medúzu mě nakonec vyšlo na 630 FL. V balíčku se totiž neobjevilo nic než žluté výrobny, hlavně
    výrobny hůlek a butiky. Krokoušů po dnešku mám, že uvažuji založit krokodýlí farmu. Prostě hrůza a děs. Také se mohlo RT trochu odvděčit hráčům za trpělivost, kterou mají se hrou, která stále ještě jde na pšouk a balíčky či vůbec jednotlivé TS trochu upravit k radosti kupujících. ;):p
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Vždy k podivuhodným výběhům a stromům přistupuji tak, že se kouknu, kolik podivuhodných stájí (stromů) je v tom balíčku s tou 100% šancí na novinku (u stájí to je 30+1) a nakoupím 31 podivuhodných výběhů (465 florenů). Je to méně, než stojí ten balíček s jistotou (630 florenů), a přitom zpravidla jedna stáj je ta pravá (v daném případě Jezírko pro medúzu)...
    A co myslíte?
    [​IMG]
    Bylo tam!
    Všem přeji stejné štěstí, jako mám já...
     
  7. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Mě se bez balíčku novinka nikdy nepovedla, kdybych těch stájí nakoupila nevím kolik. Taková tahle farma je, proto mi nezbývá než brát balíček, tam mám novinku zaručenou, i když to ostatní je na vyhození. Už jsem smířená s tím, že tahle farma je nějaká zakletá, nedaří se tu tajemnu ani kolu štěstí, dokonce ani šlechtění. Občas, poslední dobou ale neustále, nejdou ani padátka.
    :p
     
    raddre a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  8. jančajani

    jančajani Rádoby autor

    Nevím, jestli mohu dotaz dát sem, ale zkusím. Ten balíček 15+15 a 1+1 za 166Kč je jenom nabídka pro některé farmáře? Já tuto nabídku nemám, díky
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jančajani ano, jedná se o individuální nabídku, tudíž je k dispozici jen na některých herních účtech.
     
    jančajani tohle ocenil(a).
  10. ejitka

    ejitka Perspektivní autor

    Dnes má od 14:00h být akce tajemná stáj, ale pro nové zvíře zatím nelze namlít krmení. Na staré farmě jsme si ho mohli připravit již den před akcí. Nyní není možnost ani po začátku akce. RT zapomínají a nebo je to úmysl, aby se kupovalo více SK?
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ejitka správně by se krmivo nikdy nemělo objevit ve hře dříve, než dojde k zavedení nového zvířete, tudíž je to nyní v pořádku. Jakmile budou dnes ve 14:00 zavedeny nové podivuhodné výběhy, tak půjde umlít i krmivo pro hadilova písaře.
     
  12. ejitka

    ejitka Perspektivní autor

    Ahoj a díky za odpověď.
     
    Dob tohle ocenil(a).
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Z jednoho výběhu vylétl orel a dokonce žlutý, jak jinak ;)
    Edit: pardón on je to sokol, ale pták jako pták:D
     
    Naposledy upraveno: 17/4/21
  14. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    Z kouzelných klobouků jsem měla nějaké floreny, tak jsem výběhů koupila. Padla jedna novinka a žlutá činčila, zbytek půjde do lišty. Na druhou stranu lepší než drátem do oka :)
     
  15. betyswan

    betyswan Pisálek fóra

    tak ze 30 výběhů , žádná novinka.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    10 zakoupeno a jako obvykle nic.Opět většinou oranž pávi ,žluté a oranž červenky a ještě něco žlutého >:(Tajemno na mé farmě a to i z akcí nemá šanci ,vždy tam je něco jiného než by mělo:(
     
  17. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    je tam a hned první odkrytý
     
    raddre, evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  18. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Asi si půjdu vsadit sportku. Koupeno 10 kousků a z nich 6 oranžoví bobři. Myslím, že j to stejná náhoda jako trefit alespoň druhou ve sportce
     
  19. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Také jsem zkusila a naposledy kdyby tam aspoň někdy byla varianta růžových tak to beru ale nic jen žluté a oranžové no 2 červené. Takže čím dál horší a novinky bývaly doby kdy... padly častěji a víc. V poslední době žádná sláva spíše naprostý opak. Aspoň kupovat už nebudu a klidně si počkám dlouho než ke mě dorazí novinky ono se to nezblázní. Jen ta radost se pomalu vytrácí...Janča
     
    raddre, *BeMi* a evainfo tohle ocenili.
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) měla jsem FL na 16 tajemných a tak jsem to po dlouhé době zkusila a jsou z toho hned dva xD

    [​IMG]