Exkluzivní podivuhodný výběh Farma, Baha / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak já už nedám ani korunu, už je toho trochu moc, každý měsíc, každá akce jen kupujte, zaplaťte, radši si počkám, ona ta nová stáj jednou přiletí:oops:
     
  2. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Tak jsem ještě jednou provedla skok do neznáma,doufám,že tentokrát Krakonoš pošle na farmu svoji sojku xD

    Edit : sojka buď uletěla nebo je schovaná v trezoru ( oranž továrna na trezory ) :D
     
    Naposledy upraveno: 15/8/20
  3. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak opravdu nevím, kolik mám těch tajemných stájí koupit, aby alespoň jedna novinka padla, 20 stájí a nic.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    michalka59, přece třicet, v balíčku 8)
     
  5. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Y_n_O to máš pravdu ;););)
     
    Y_n_O a evainfo tohle ocenili.
  6. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tak jsem si koupila asi kolem 10-15 kousků no a žádná sláva novinka nikde a jen žluté provedení sice i oranžoví vlci želvy, bizoni už nekupuji balíčky počkám až až až časem...dorazí možná i na mou farmičku.Janča
     
    milena8111 a -Jiřulka- tohle ocenili.
  7. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Koupila jsem 4 tajné a sojka tam jedna byla. Moc často se mi to nestává, tak hurá hurá. :) Ani jsem nedoufala, tak jsem nemlela pro ni krmení, tak je na SK.
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Vážené RT, mám vás už fakt dost. Koupit balíček, mít jen zaručenou novinku a zbytek takový humus jako 7x bizony žluté a oranžové, žlutou stříhárnu ovcí(tu mám na KŠ neustále), žlutou výrobnu kravského mléka(z párty lístků jí mám jako odměnu pořád), žlutou pštrosí farmu, oranžové chameleony, bobry, paví výběhy, žluté vlky, bažanty, oranžové trezory(co s nimi, mám už růžové) a jinou svoloč, to si můžete strčit za klobouk ne-li někam jinam. Jak jsem měla v poslední době chuť do hry investovat, tak jsem tak vytočená, že mě mrzí i to, že jsem opět zaplatila prémium. Už jsem párkrát utáhla kohoutek na delší dobu a bude to tak opět. Ono totiž neplatí, že ten, kdo nakupuje,vše se mu daří. Jak já bych ráda v této chvíli řekla něco od plic....
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, nějakej ten pátek už nekupuju; když jsem se vrátila do hry po delší pauze, kupovala jsem fčecko. Teď čekám jak čekanka; na vedlejších farmách, co mám na dárky pro sousedy, protože sedm je málo, mi občas vypadne z darovaných stájí či stromů novinka. Když ji mám i u sebe, pošlu o dům dál tam, kde není, jinak zmermomocním... A jak jsem se bála sezon, kamarádíme se. Já nadávat nebudu, víc klikám, míň utrácím. Ačkoliv, za poslední kalendář jsem na farmách utratila majlant, co kdyby šlo to vyhrané přeposlat; při mé skleróze to bylo plusko obden a normální úkoly za floreny došly, šlechtící při prázdném trhu nešly 8)
     
    Naposledy upraveno: 15/8/20
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Lepší je nekupovat a nerozčilovat se, však ono to časem bude, možná i v příští sezoně xD
     
  11. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Koupila jsem 2 kousky a získala oranž. vlky a bizony. O fous lepší než žluté stáje a střihárny, ale žádná hitparáda to také není. Proto víc nekupuji. Na rozčilování je moc velké vedro - ještě by mi prdla cévkaxDxDxD
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já občas symbolicky koupím 1 nebo 2 tajemničky, spíš ale ve strombole nebo stájbole. Nakonec na farmu dorazí všechno, ostatně je tu i ten florenovník, který se aktuálně považoval za zcela nedosažitelný :)
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja tajné už veľmi dlho nekupujem a smetí v lište mám haba kuk.Veď nemusím mať hneď všetko.Kupujem iba SK a pomocníkov tých každý druhý mesiac.Medzi tým míňam kupóny.Veď po čase to čo nemám dajú do nejakých akcií.
     
  14. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Nenacházím žádná vhodná a slušná slova k této akci
     
  15. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, to já bych vhodná slova našel, ale nedají se zde napsat :D.
     
  16. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Tak jsem koupila 5 stájí a celou dobu zrání si za to nadávala... a hle, 1 sojka vypadla :D neuvěřitelné...
     
  17. -Elcondor-

    -Elcondor- Pisálek fóra

    Ahoj. Často nepíšu. Poprvé za tu dobu co hraji,jsem koupil balíček ,,na jistotu,,. A jsem spokojený. 1 sojka automaticky a tři další v ostatních. Vzhledem k tomu,že jsem delší dobu nehrál,tak se hodila i jedna činčila,havýš a mraveniště. Ostatní jde do lišty. Za mne spokojenost.
     
  18. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    Tak já hrozně zklamaná z balíčku ani jedna novinka, to teda naštve jak to??? když píšou že tam bude aspoň jedna(no jsem blb že jsem to koupila vnuk mě ukecal)
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Prdelko, jeden chlív máš v liště, ten zaručený, tak se podívej ;)
     
    Naposledy upraveno: 18/8/20
  20. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    evoku57
    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Evíku, nemám psala jsem na podporu, naštve to
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/8/20