Exkluzivní podivuhodný výběh Farma, Baha / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Milé RT. Nic nekupuji, pač nemám peníze. Děkuji Vám milé RT za nabídku.
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Jejda Holky klid, nepadne teď padne příště, ne?
    Já jsem za ušetřený peníz koupil ještě dva tajňáky a co...
    Novinka taky nepadla ale růžová voliéra padla jako že nic a taky si nebrblám.
    Možná mě napadá ovšem nezaručeně, že já to nevydržím a otvírám za flonče!
    Tož by to chtělo nějaký hlubší rozbor.
    Nebo to bylo tím kostelem?

    To bylo dnes venku ale krásně co?
    Pěkný večer a opatrujte se...
     
    Naposledy upraveno: 27/4/20
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jonsdy, tobě tenkrát nestačil ten nevyžádaný výpis, co jsi sem investoval? Já bysem teda asi už byla opatrnější, když to hlídá i finanční ústav... 8)

    EDIT: nekoupeno, vysoutěženo, jsem nesmělá, ale léčím se - dvakrát žlutá žirafa, další oranžový krokouš a to poslední už nevím...
     
    Naposledy upraveno: 27/4/20
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ynočko to bylo tenkrát když ještě byly otevřené restaurace.
    A tak když sednu v dobré náladě k telefenu či něco co má větrák, rozjedu to ve velkém.
    Teď to bylo zcela pod rouškou ochrany platební karty.
    Ale černá magie při nákupu obdivuhodných statných stájí asi funguje?
    Brou noc...
    :D
     
    -Kuteno-, Peto121 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak třetí výběh z akce dal úhoře.
    5 jsem koupila, teprve teď odtajnila a oranž. hůlky, plavky, delfíni. Žluté žirafy a poslední??? SURIKATY!!!! :inlove:
    Maximální spokojenost. :music:
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    :);) tak tento krat radost obrovska :)
    kupeny balicek za 630 fl
    1 agamy ziskane rano z akcie Plážový klub Divoké banány
    1 agamy na istotu plus 2 sa zadarili naviac
    padli aj dalsie surikaty,potesili aj chobotnicky a hned oranzove,nie zlte
    a vazky v oranzovom ,no proste parada xDxDxD
    a bezim ich rychlo nakrmit,aby nehladovali xDxD
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Z koupených 3 tajemek i z těch získaných v akci jen lišta,nedivím se ,už se ani nevztekám, je to tak na 99% vždy:(
    alexandrakerulova-gratulujixD
     
  8. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Koupil jsem čtyři kousky jako obvykle a ejhle, štěstí se asi unavilo a sedlo na....mě... agama je tady....
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Včera jsem si postěžovala a přece jen ještě koupila 12 kousků,novinky po 1 kuse jsou domaxD
     
  10. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Dobrý den,také jsem koupila 4ks. a 2ksvyhrála a také nic.5x červ.pandy,žl.krokouš.velbl,samá lišta.Zdravím.Ani surikata ani agama.
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  11. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak na mě si to štěstí nesedne a nesedne ze 30 stájí jen ta kudlanka padla, Pořád říkám nekoupím a zase jsem koupila.
     
    -Elcondor- a -migos- tohle ocenili.
  12. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    koupeny 2 chlévy - želvy oranžové, vlci žlutí. Zase jsem na nějakou dobu vyléčená
     
  13. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Ze mě už nikdo nevyrazí ani FL za taj.stáje po minulé zkušenosti a hojnosti žlutých vykopávek.

    LV 223
     
  14. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    tak som sla na istotu,zakupila balicek za 630fl,a oplatilo sa :);),prevladala oranzova farba,dokonca padli aj oranzove sokoly .potesili aj 5 hranace
    zltu mliekaren,zlte bazanty a zlte jezky su uz v liste,aj oranzove bobry a pavy sli do listy
    tak nech sa aj vam zadari
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Zakoupeno 5 - vše to bylo žluté tak to putovalo do lišty.Počkám si až budou v akci nebo na OaD xDJistota mi připadá u stájí drahá na to že by to bylo , aspoň u mě , jako pole řepky.....
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Zkusila jsem jeden, uvidím ráno ... jinak si myslím, že bude v další sezóně.... :)
     
    evainfo, davidson00 a maribeja tohle ocenili.
  17. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Chtěl jsem koupit balíček, ale tolik lahví od piva na vrácení dohromady nedám .... :oops:
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bbowling - balíčky se prodávají až do 17.8., tak když se budeš více snažit, tak bys to mohl zmáknout :p
     
  19. betyswan

    betyswan Pisálek fóra

    koupila jsem 15 kusů a nic, jen obyčejné zvířata ( bobr, pštros , atd..) , tak jsem koupila "jistotu" , uvidíme, ale moc nevěřím že mi z těch 30 padne něco jiného, než obyčejný chlívek. z mého pohledu se poměr štěstí na novinku, za dobu co hra existuje výrazně otočil v neprospěch hráče.
     
  20. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Z jediného tajemna se vyklubal oranžový bizon,zajásala jsem,mám novinku :D hmmm,akorát tak mám mezeru ve farmaření,když je bizon v TS naposled nebo jsem je posílala expresem do prérie xD
     
    Naposledy upraveno: 15/8/20
    k.vitek, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.