Exkluzivní podivuhodný výběh Farma, Baha / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Divím sa, že veľa farmárov kupuje tie tajomné vecičky iba kvôli novinkám, ostatné veci čo z toho môžu vypadnúť už majú dosť. šak keď hráčovi nevypadne novinka tak je to iba stráta florénov/peňazí ako blázon to radšej strombolu a stájbolu.Kupujte to iba vtedy keď Vám chýbajú úplne všetky zvieratá, ktoré oďtiaľ môžu vypadnúť :)
     
    Pitrýsek47, evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Proč kupovat tajemky? Inu, výsledek je většinou k prdu, ale to čekání je krásný.....xD
     
  3. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tentokráte jsem také neodolala a za naškudlené Florenty (nekupuju je) jsem koupila. Nakonec tam byli 2x žlutí lvi a teď ráno surikatka :inlove: nedalo mi to a koupila jsem ještě jednu poslední,docela by se mi hodila kudlanka :p
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Že jo Magdi!
    Chci říci že m.á.s.h naprostou pravdu...
    Vždyť si představte že by každému novinka padla hned na první pokus?
    U nás doma se odtajňuje a je to doslova rituál!
    Zhasnem, nebo zatáhněte závěsy, ti bohatší můžou rozbít okno i rám a zazdít se. Ti chudší můžou zajít do sklepa, ovšem musí tam být 220 wolt.
    Zkrátka důležitá je tma a jen světlo monitoru. A odtajňujeme se slovy "padneš sakra nebo ne!" se opravdu stane zaručený zázrak!!!
    No každý má své, já vám radím dobře...
    Tak že krásnou neděličku a raději jděte do přírody ven na vzduch, dokud ještě můžeme pa-pa...
     
  5. vladca

    vladca Stará škola

    tentokrát sa na mňa usmialo šťastie ... po červenom slonovi a oranžovom levovi z poslednej TS surikata :inlove:
     
  6. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jestli ty, Jonsdorfe, nemáš z pekla štěstí?
    V kostele kleješ do roušky a při zatemnění sakruješ ...
    :mad:
    Co by na to řekl náš pekelník? Už se tu dlouho neukázal.

    Pozor na to, abys neupsal svou duši ďáblu.
    :DxD

    Dal jsem dvě skorosurikaty z odměn v úkolu na plochu a jednu z nich konečně k vodopádům.
    Odpoledne poreferuji, co žlutého na mě vybaflo.
    :D
     
    vladca a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja už nedávam ako predtým všetko naraz ale po 5 ks lebo mi treba aj sadiť.Z ranného odkrývania samé lištovky.Teraz 1 surikata a žlté stajne.Ešte mám na 3 x otočky a potom budem dávať tie čo mi v stodole dozrievajú už dlhšiu dobu na tie som nejako zabudol.
     
    Pitrýsek47 a Jonsdorf tohle ocenili.
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Mikši hřebík na hlavičce...
    Z pekla štěstí mám i když princezna je postarší a drak se tu pár let neukázal...
    Důležité je nepodlehnout pesimismu a kupovat víc a víc!
    Ať zde nebo v Hamburku, každý se rád zasměje...
    To je dnes ale krásně, co?
     
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Obrovské překvapení - u vodopádů se mi ze skorosurikaty vylíhlo co? Opět žlutá žirafa!
    Moje představa o štěstí u vodopádů je fuč.
    Z té druhé v pralese vylezla červená opice. Jdu se utopit.

    Jonsdorf - pohádku z pekla štěstí jsem nikdy neviděl, nemám ponětí, o čem díš.
    Třeba se ti místo draka zjeví sám pán lucifer za to, k jakému pokušení tu navádíš lidi.
    :DxD
     
    Laca-25 a Peto121 tohle ocenili.
  10. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    :sleepy:Opět vyhozené floreny z okna,ať to jsou stromy nebo stáje,opět vše do lišty!Já jsem prostě smolařka.:sleepy:
     
  11. raddre

    raddre Vévoda fóra

    Dobré ranko, na noc jsem vyskladnila 8ks pseudosurikat, ráno se mi až na jednu žlutou výrobnu, vyklubolo 7 oranžových stájí, z toho 2x krokodýl a 1x nosorožec, zbytek lištovky a na suriktu si budu muset počkat až bude v nějaké akci a pracně si ji oddřít - klasika
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    tronaldo55- z jakého důvodu nakupuješ tajemno ty?Nouzí o chlívky netrpíš :))Já myslím,že i zklamání k tomu patří,naštvu se ,vynadám si a hned mi stoupne tlak:))A proto jsem si ještě 2 koupila:))A zase lišta>:(
     
    Naposledy upraveno: 27/4/20
  13. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak ke včerejším žlutým lvům a surikatě padlo z koupené stáje manta a z jedné stáje z akce padla kudlanka a teď ještě jedna stáj z akce bude,ale za mě tentokrát vlastně spokojenost :)
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som z ostatných tajných odkryl samé žlté.Už aby pustili na trať expres aby som sa ich zbavil.
     
    evainfo, Jonsdorf a -migos- tohle ocenili.
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ja som kupoval tajemné preto, lebo som mal veľmi nízke stavy zvierat ktoré padajú z tejto poslednej tajomnej. Úhorov som nemal žiadnych a z väčšiny zvierat som mal len po 1ks. Nemyslím si, že v dohľadnej dobe by sa vyskytla podobná tajomná vec aby som ju kúpil a aby bola pre mňa takáto výhodná ako bola táto. libakos.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,můj synovec měl nabídku za 166kč a bylo tam 30 stájí,kudlanka a ta nová potvůrka,z těch 30 stájí má 3 kudlanky,2 potvůrky a hafo červených a oranžových stájí.Já jsem tuto nabídku neměla,škoda:cry:
     
  17. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    ahojky, já tam tu nabídku měla taky. Ale za to jsem neměla nabídku na koupi Johny Citrona za 50 Kč. Jak tady na foru někdo psal minulý týden.
     
    marketka47, Jonsdorf a modro.ocko22 tohle ocenili.
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Utratila jsem skoro všechny naškudlené floreny a surikaty se nekonají. Padali samí žlutí a oranžoví lvi...a zase jsem podlehla. Už jsem si tolikrát říkala, že nekoupím a nekoupím a nekoupím. A koupila jsem opět a měla jsem si raděj plesknout po rukách...
    Stará baba a nepoučitelná....
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jsme dvě neboj:p;)
     
  20. raddre

    raddre Vévoda fóra

    je nás víc:D:D:D