Exkluzivní podivuhodný výběh Farma, Baha / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Upozorňuji, že na Bahamách neřádí korunovaný virus, ale žloutenka. A to konkrétně
    v pralese. Z jednoho tajemna vykoukl žlutý krokodýl a z druhého, které jsem nerozvážně
    dokoupil, žlutá žirafa. Bacha na to.
    Sbohem má milá a zvědavá surikatko.
    :D
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Včera jsem koupila dva a dnes zase, lišta je bezedná. Ještěže došly fl.:p;)
     
  3. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, první tajemný chlívek, který jsem odkryl ze 30 kusů z balíčku byl oranž tukan, takže jsem čekal lištovou klasiku. Sice to nebylo tak špatný jako včera, ale že bych si řekl dobrý, to také ne. Surikáča tedy jen jedna jistá a pak že žijí ve velkých koloniích o_O;). Tak snad někdy příště.


    [​IMG]



    hezkou hru ...
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím si,že nastal opět čas ,aby RT přehodnotil obsahy TS.Při tom množství zvířat ve hře,by bylo záhodno vyřadit už i oranžové stáje a žluté vůbec nezavádět! Žutý nosorožec,či žirafa ,opravdu potěší!:wuerg:
    Klidně by se mohly přidat neonové stáje!:)
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ne...
    Pro Bůh neonové ne!
    Ve Francii to zkoušeli a jak to dopadlo..!
    Čínské klidně ať zruší ale budu chtít uplatnit náhradu náhrad za ušlé floreny...
    A to si pak připravte že vám ten státní rozpočet farmy bouchne!
    -.--.--.-
    Další exkluzivky nekupuji!
    Protože si myslím, že se štěstí pořád nebude soustředit na jednoho vola? Ne?
    Tož v lásce zóstávejte lidiska...
     
    Naposledy upraveno: 25/4/20
  6. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    nechci způsoit závist ,ale stalo se mně to poprvé,že jsem nekoupil ani jednuTS a přesto surikata už se na mně tetelí
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Kouzelník....
    o_Oo_Oo_O
    Já před odtajněním zašel do kostela.
    Než mi došlo že Bůh nepřijímá, tak jsem do roušky trochu zaklel a výsledek se dostavil taky!
    :D
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Spíš garážový výprodej než kouzelník ;)
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Z posledních 5 + 2 z výprodeje ani ťuk,žlutých a oranž stájí hafo,vše lišta.Asi mi musi stačit ty co mám v avataru>:(>:(>:(
     
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tak jako nikdy pod výběhy nikdy nekupuji natož balíčky, tak tentokrát jsem udělala vyjimku v novinkách jsem náhodou našla přitažlivé tiky výběhy za 166 kč. kde je jistá kudlanka a surikaty a k tomu od každé 15 podiv. výběhů, no nekup to takže už mám všechno, kudlanku jsem neměla když jsem sezonu nedělala.
     
  11. doben

    doben Ikona fóra

    Odtajňování 30 Podivuhodných výběhů



    Tentokrát to bylo celkem zklamání.
    Zajímalo by mě, kolik hráčů běžně používá žluté upgrady,
    když nám jich z TCH cpou tolik.
    :p
     
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Raz som pozeral video jednoho Nemca ako odtajňoval tajomné stáje na normal farme, vtedy bolo najvzácnejšie zviera z tajomnej kamzík a dostal ich vtedy cca 20. Ono je to len náhoda ale niekedy to človeka riadne naštve keď to nevýjde...
     
    mazurec tohle ocenil(a).
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    doben, asi to je proto, abychom měli co dávat do vláčku - žluté jsou docela vděčné. Také jsem si odtajnila žlutého lva a na KŠ vytočila žlutou mlékárnu a stříhárnu, není toho štěstí nějak moc?? . Co se dá dělat - nic!! Pěkný večer přeji.
     
    Jonsdorf, raddre a tronaldo55 tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vybrané z akce 3 tajemné výběhy, dva jsem odhalila a nic, třetí bude ráno, ale také moc nedoufám :p
    Edit: tak z poslední také nic, žluté žirafy
     
    Naposledy upraveno: 26/4/20
  15. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Koupila jsem 20 tajemnic a 4 surikaty........tak to se mi už dlouho nestalo
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Což o to, žluté stáje se rychle najdou, ale na farmě jsem odtajnila a musela hledat co? ...

    [​IMG] na ostrově to bylo o trochu lehčí:

    [​IMG] zajímavé, jak se chlívky sladily s okolím, mimikry... ale chce to asi hlubší výzkum, jak kytky nasázené v okolí tajemných stájí ovlivňují konečnou stáj. Například řepka?

    Takže druhá surikata, ze šesti koupených a třech vyhraných. Ale to, že nazvou akce v jednom případě nová tajemná stáj a v druhém výprodej, je rovněž k zamyšlenío_O
     
    DANKA722 a maribeja tohle ocenili.
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Surikata je a ešte si počkám čo mi výjde s tých ostatných.Ale nečakám nič výnimočné ako aj z akcií samé trátory;);).
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jedna koupená, jedna vyhraná a oranž.žirafa, žlutý krokodýl.

    Kuteno, super podpis :)
     
    evainfo, -Jara05- a marketka47 tohle ocenili.
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Štěstí radši pokoušet nebudu,byla by to zbytečná ztráta florenů,já si klidně počkám na akci,kde bude surikata nebo prostě počkám až se při OaD půjdou vyměňovat,zase určitě jsou velké nákupy stájí a pak se všichni dozví,že to bylo na nic,když nic nepadlo
     
    evainfo, Jonsdorf a marketka47 tohle ocenili.
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezké ráno,tak ani třetí z akce mi surikatu nedala , takže koupených 23 + 3 z akce výsledek - lišta.Zklamání hlavně ze mě,že jsem nepolepšitelná>:(