Exkluzivní podivuhodný výběh Farma, Baha / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    :: Exkluzivní podivuhodný výběh! ::

    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Všechno tajemné nás přitahuje a láká. Chceme odhalit ukryté tajemství, prožít překvapení. Moment čekání nám způsobuje napětí. Ne však v negativním smyslu slova, ale v pozitivním. Díváme se na hodinky a odpočítáváme čas. Tentokrát musíme čekat ještě déle, odkrajujeme každou hodinu, půlhodinu, minutu z 5 hodin. Zdá se to být nekonečné :). Ne, toto není úvod k detektivce nebo kriminálce. Nečeká nás žádný zločin a ani zápletka. Svá tajemství nám přichází prozradit Exkluzivní podivuhodný výběh.
    Dobu trvání akce zjistíte díky časomíře na farmě (nad levou lištou)[​IMG]anebo v Oficiálních oznámeních na fóru.
    Informace o Exkluzivním podivuhodném výběhu je jako vždy uvedená i v Novinkách ve hře.

    Po začátku akce nezapomeňte na aktualizaci hry pomocí F5.

    Podivuhodný výběh si koupíte přes Akční časomíru nebo přes Farmářský obchod

    [​IMG]

    Kliknutím na ikonu akce se dostaneme do
    Farmářského obchodu > Farmářské potřeby > Sezónní zboží

    Jeden podivuhodný výběh si koupíte za 15 FL. Můžete si jich koupit libovolné množství.
    Zakoupený výběh najdete v levé liště v Inventáři > symbol Ovečky (zvířata)

    Klikněte na něj v Inventáři, uložte na plochu bez polí a čekejte 5 hodin.
    Víme, je to dlouho, ale dočkáte se :)

    [​IMG]

    Po 5 hodinách se objeví na podivuhodném výběhu dudlík, odkliknete ho a čekáte, ale už jen okamžik, na odhalení tajemství.

    Nechce se vám čekat tak dlouho, abyste zjistili, jaká stáj nebo výrobna se z podivuhodného výběhu objeví? Máte možnost okamžitě dokončit růst výběhu za Floreny. Základní cena je 3 Fl, tato cena se postupně snižuje s tím, jak ubývá čas do sklizně výběhu. To znamená, čím méně času bude zbývat ve chvíli, kdy se rozhodnete pro okamžitou sklizeň, tím nižší cena bude.

    [​IMG]

    Všechno o Exkluzivním podivuhodném výběhu se dozvíte ve FAQ

    ..:: FAQ - Exkluzivní podivuhodný výběh - speciální chlévy ::..


    Akce Exkluzivní podivuhodný výběh (i informace, co je možné získat) je dopředu avizovaná v

    ..:: Oficiálních oznámeních ::..


    Nemáte FL? Nevíte, jak je koupit? V tom případě směle do Banky ve hře
    Nemáte FL? Nevíte, jak je koupit? V tom případě směle do Banky ve hře:

    [​IMG]

    ..:: Banka - nákup herní měny ::..



    Přejeme hodně úžasných překvapení při odkrývání Exkluzivních podivuhodných výběhů.
     
    Naposledy upraveno: 27/11/14
  2. Richchi

    Richchi Pisálek fóra

    ahojky, super, byla jsem na pochybách,zda do této akce jít, ale opravdu se vyplatila, nevydržela jsem až do rána, tak jsem utratila pár florenů navíc, mám kohouta, holubník takže dávám palec nahoru ;)
     
    danielka0000, vilm4 a ladybird38 tohle ocenili.
  3. leidy159

    leidy159 Zelenáč fóra

    ahoj ha vrani ukryt.lanyz farmu,oranz pstrosy,a kozy v 89 levlu je to potreba vic nekupuji.
     
  4. chvíle

    chvíle Pisálek fóra

    ahoj též jsem neodolala a otevřela tři výběhy z prvního radost ježeček, ale dále oranž. kozy a vraní úkryt / 8 v liště/ ještě mám na ploše 3 výběhy ale jak tuším tentokrát místo oranž. koní a bobrů budou kozy a úkryty v 90 levelu také super, všem přeji ať se daří :)
     
    vilm4 a Fofolamyš tohle ocenili.
  5. Heisy

    Heisy Pisálek fóra

    Jen mně tak napadlo, není to totéž, co tajemné stáje? a pokud ne, co je na těchto stájí tak exkluzivního?
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Ahojda,
    neodolala jsem a koupila 4 kousky. Když jsem to tu četla, nedalo mi to a jeden odtajnila... no a je to můj teprve 13 chlívek křečků. No nic, zbylé 3 nechám na ráno. Třeba se dočkám nějakého supr překvapení, třeba slepic. :)
    Pěknou hru.
    Madulka_cz
     
  7. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak ani já neodolala a mám žabičky a kohouta, to jsem ani nečekala, ale mám obrovskou radost
     
  8. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    No tak já to vyhrála....je to opravdu podivuhodný chlívek...koupila jsem 2 stáje nemohla jsem to vydržet a do každé stáje jsem dala 3 fl no a co z toho vypadlo?...1x konská stáj II oranžová a 1x šperky:oops: tak mě to stačilo a fl si budu šetřit dál :eek:
     
  9. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Zase jsem se nechala "omámit" představou zisku něčeho nového, ale jelikož jsem momentálně bez florenů, vyšlo jen na jednu stáj + urychlení. A jako při šlechtění, tajemných sazenicích, taj. stájích - zase jsem dostala přes hubu. Vyskočil na mě oranžový ovčín a chechtá se mi. V 91.levelu si víc snad ani nepřeju. Hodně štěstí všem ostatním - já jdu na panáka. Tam mám jistotu.
     
  10. dvory

    dvory Rádoby autor

    velká spokojenost 6 stájí s toho kouti.ostatní oranžové do lišty nepotřebné mám ružové.spokojenost.:):):)
     
  11. tamanek1

    tamanek1 Pisálek fóra

    tak jsem také neodolala, zakoupila, odtajnila a ..... holoubci
    docela radost....
     
  12. takjo

    takjo Pisálek fóra

    tak a mám z 20ks aspoň jednu žábu a jednoho kohouta zbytek je na nic
     
  13. mituli

    mituli Polobůh fóra

    tak ani ja neodolala a koupila tri,odtajnila a sup lista,kocky,oranz kachnak a oranz kone,asi sty,tak ze se stesti neunavilo a nesedlo na vola,tak koncim je to opet na nic ,kdo ma co chtel velka gratulka
     
  14. rekinek2011

    rekinek2011 Pisálek fóra

    tajemná stáj trvala 5 h, extra akce na 8 h, kupujte floreny FLORENY FLORENY !!!! O nic jiného NEJDE !!!!! FUUUUUUUJ !!!!!!
     
  15. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Přídávám se k Heisy:Co je na těchto stájích exkluzivního?
     
  16. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak jsem koupila 3 TS a jednu odtajnila.Mám čápa , jupííí, neměla jsem ho :)
     
  17. mituli

    mituli Polobůh fóra

    švestinko,exkluzivita je,ze driv jsi na slepice cekala 5hodin,ted 8hodin, no to je preci velka vyhra
     
  18. Rendaakuba

    Rendaakuba Rádoby autor

    a tohle je místo tajemných chlívků, nebo se vrátí tajemné chlívky zpět co trvají 5h??? Tohle je jen výjimka 8h?? Nebo to udělali pro to, aby se vydělávalo na urychlovači za floreny???
     
  19. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem koupila 6 stájí a 4 jsem hned odtajnila a mám jak žábu tak i kohouta
    [​IMG]
     
  20. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    Zakoupeno - odtajněno - a co z toho? 4x oranzovy kone (moji uz 49)