Dychtiví bobři / Diskuze (9.9. - 15.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Plněním osobního se zároveň plní i globální. Pokud bude dostatek nadšenců a podaří se dosáhnout na jednotlivé dekorky, tak "smetanu slíznou" i ti, kteří si splní jen osobní a navíc nedají ani ťuk! No, tož uvidíme, jak si na tom farmářská komunita stojí.
    My v Čechách a na Slovensku to asi nevytrhnem, tady hraje pár stovek (možná pár tisíc?) lidí, nejspíš mnozí mají více farem a na všech akci určitě plnit nebudou, ale týká se to přeci celého světa. Hodně bude záležet na tom, kolik je skutečně aktivních. Aby se dosáhlo na stonek jen za splnění osobního úkolu, muselo by se zúčastnit cca 85 000 farem.
     
  2. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Akce se zůčastním a samozřejmě budu házet i do globálního úkolu.Po prvním přečtení se mě ta čísla zdála hrozivá,ale když jsem si uvědomila,že se tam budou započítávat i osobní úkoly,už se mě to tak hrozné nezdá a věřím,že to dáme.Já osobně si chci odměnu zasloužit,a pokud se nepodaří,i takovou akci už jsem ve hře zažila,i přežila,vždyt je to jen hra;)
     
  3. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    Tak já zas doplácím na svou netrpělivost, mám jich jen 50 a s tím díru do světa neudělám, jo to je to, že se mi zdála doba jejich růstu moc dlouhá a seděli si pěkně v liště, no uvidím co se s tím dá ještě udělat.....se přece jen tak nevzdám, no ne :)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po velice dlouhé době tu máme opět Huráakci!:) Musel jsem si to přečíst 2x a stále nějak nepobírám globální úkol! Spousta hráčů již dávno nehraje a další se budou akorát kochat na fóru, jelikož ještě nedosáhli potřebného LV. Zřejmě krapet silnější matroš!o_O
    Na akci ale vidím i pozitiva a to že stonek je až v posledním úkolu a aspoň nebudu mít další šedej řádek!:)
    Třeba RT tentokrát povolí šlechtící kohoutky , budou padat samí neandrtálci a globální úkol bude brnkačka!!:eek:xD
     
  5. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    Tak za kouhoutky se přimlouvám, nejen že nemám bobry nemám ani supekrmivo, teda to bude mazec :)
     
  6. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak to pak už zbývá jen nemít připojení na net, nemít počítač a s akcí si nemusíš dělat hlavu xDxD

    Já sice mám zvěř i nějaké to zrní, ale chybí mi nadšení. I šlechtění už u mě mělo svůj vrchol, kdy jsem byla schopná fakt divočit. Teď už to pomalu upadá a jednoho krásného dne se může stát, že zapomenu, jak se šlechtící domek staví. Ale v tom stádiu ještě nejse, takže na průběh akce se vlastně těším. Když ne na vlastní přičinění, tak na ty příspěvky zde :p
     
  7. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    Twinulka-si děláš srandu, ale občas není ani net-počítač zatím drží :) no to by mi ještě chybělo :)
     
    mirae a sopti tohle ocenili.
  8. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj, v tvém případě se pletu, jsi pro bobří akci ztracený, ale já stáje na ploše mám, jsou nádherně zlaté :D a těch bobrů co budu mít (na osobní úkol určitě dost).

    .pepanek.: hlavně, že máš na bobry level;)
     
  9. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    EdmondDantes-jo tak level by byl :) no vida další pozitivum :) ono to nějak dopadne-ostatně jako vždy je ještě šance utratit všechny úspory za zvířátka na trhu :)
     
    EdmondDantes tohle ocenil(a).
  10. Peťák

    Peťák Pisálek fóra

    Ahoj, v popisu jedné dekorace vypadla poměrně důležitá nula ;)

    Stůl pro dva
    [​IMG]
    co 12:00 hod. 1080 BZ/BBZ, velikost 1x2

    To už zní lépe:) Hodně štěstí při šlechtění všem!
     
    Naposledy upraveno: 9/9/15
  11. Jenifer.76

    Jenifer.76 Perspektivní autor

    tak to už je o moc veselejší :D
     
    silviec, Jana.76 a evainfo tohle ocenili.
  12. bexopipa8181

    bexopipa8181 Rádoby autor

    Tak já mám ve své stodůlce 609 bobříků a už se nemůžou dočkat až se to rozběhne :p:p:p
     
    denich a evainfo tohle ocenili.
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    EdmondDantes - pro akci ztracený? Ne tak docela. Bobrů je na trhu dost, klidně bych si
    i konto vyprášil, ale musel bych mít motivaci, jak jsem napsal o pár příspěvků dřív.
    Ale tu mi RT nenadělil.
    A kdybych všechny bobří chlívky co mám v liště ještě teď vyvalil na plochu, klidně bych se
    s těmi úkoly i popral. Ale schází mi návnada i bojovná nálada.
    :DxD
     
    babioli tohle ocenil(a).
  14. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    se svýma 161ti bobrama a 134ti SK tuhle akci asi moc nevytrhnu... uvidim jestli bude BB a jestli to bude přeskakovat... jinak přeskočím já tuhle akci xD
     
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ať počítám jak chci,stále mě vychází podobný výsledek.
    Řekněme,že hraje 1/10 registrovaných hráčů.
    Řekněme,že 1/3 z nich má dostatečný lvl
    Řekněme,že 1/2 z nich se pustí do akce.
    Řekněme,že všichni splní osobní úkol (proč by jinak akci začínali)
    Je to v pohodě,máme splněno.
     
  16. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Ahojka, bobříků mám 430 a 13 zlatých++ na ploše, když bude BB něco zbyde i do globálního úkolu. Stonek by se mi hodil na rychlejší získání BBZ, pořád potřebuji ZB. Krásný den přeji
     
  17. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Hezké dobré ráno farmáři po přečtení pár kousků tady na fóru písnu taky něco.Do akce jdu jako vždycky,osobní udělám celý a do globálního samozřejmě taky přihodím proč ne.Bobrů mám kolem tisícovky.Včas bylo avizováno,že bude jejich šlechtění tak jsem
    toho využila a dala na plochu.Farmařím ráda a užívám si to pohodově.Těším se a všem přeji ať se daří. ;) :)
    F 92 BAHA 253
     
  18. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Myslím, že to zvládnem v pohode. Bobrov mám dosť, všetkých som hodila na plochu, keď som vedela, že bude akcia. Prilepším si aj šľachtením a určite niečo pridám. Užite si pekný deň!
     
  19. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Mikeš: no právě, že nemáš motivaci a Rt tě znechutil, tak jsi pro akci ztracený :) Vyval je a přispěj, každý dobrodinec navíc se počítá. Ale po kožíšku tě hladit nebudu.
    Co BB? nějaký šlechtěnec by se ti třeba hodil.
     
  20. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    tak ja mám dnes poobednu..takže pekne šlachtite :) ja si počkam do zajtra.. pridajte príspevky ako sa darilo a nejaké zlepšováky :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.