Dychtiví bobři / Diskuze (9.9. - 15.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Super, máme všechno. Co jsem mohl a chtěl jsem dal, zbytek dotáhli ostatní hráči. Jne trochu odbočím: koukali jste už na akci Septemberfest? Docela sranda, schválně, kolik lidí bude chtít splnit všechno :D
     
  2. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj.. tak jsem ten návrat domů stihla chvilku před koncem akce, na farmu se dostala během poslední minuty, ještě stihla otevřít bobří stanici ve městě - a - viděla, že máme stonek.. Tak to jsem ráda.. :)
    Gratuluju všem, co se na tom podíleli.. :) [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Ještě jsem se po 14. hod. koukala, jak to vypadá s dodáváním.. a.. pořád jsem měla možnost dodávat.. i když už byla u stonku fajfka..
    Takže z toho odhaduju, že BP přijímá vysoké šlechtěnce i obyčejné bobry dál.. dokud má člověk ve městě na farmě bobří stanici na to dodávání... pokud ještě neobnovil stránku po skončení akce..
    Takže je docela dobře možné, že jim tam do té přehrady napadalo bobrů, i vysokošlechtěnců, mnohem více, než požadovali.. a jim to nevadí a jsou jenom rádi.. a za to navíc už nikdo nic nedostane.. Jestli se nepletu.... [​IMG] Nebo?? [​IMG]
    Tak jsem zvědavá, kdy nám přibude ten stonek s dekorkami.. aby mi dávaly BZ, BBZ a KR...
    Stránku už jsem obnovila.. Zatím mi to nahlásilo nové úkoly, tak jsem tam už něco splnila... přibyly mi hvězdičky... ale - zubaře nedám.. jsou akorát na oranžový chlívek... Leda že by dali nějakou akci, kde budou oranžoví bobři v odměnách...
    Tak zatím.. páá.. [​IMG]
     
  3. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Také mám radost,ještě kolem poledne jsem myslela,že to nedáme,díky všem :D
     
  4. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Ač jsem tomu na začátku nevěřila, velká věc se podařila :D I když jsem chtěla splnit původně jen osobní úkoly, tak jsem na konec taky dopoledne ještě dohazovala nadlimit, jsem ráda že to nepřišlo nazmar :p Teď už jen počkat na dodání odměn a hurá na další akci ;)
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Sláva, tak splněno ať už jakýmkoliv způsobem. Nechtěl bych číst tu melu, která by se strhla v případě nesplnění.
    Takže i "sabotérům" sláva a vše zapomenuto8) zajímavé je, že za skoro vše mohli hráči a na Rt si vzpomněl málokdo (a ten vlastně akci nastavil).
    Tak a teď zde bude plno stránek o tom, že stonek není v nebi:p
     
  6. čarodějka22

    čarodějka22 Pisálek fóra

    :) Přiznávám, že jsem tomu moc nevěřila že se globál splní ale nakonec to vyšlo - supééééér ;).
    Velká gratulka a díky všem !!!
     
  7. Gentradel

    Gentradel Rádoby autor

    Nádhera, děkuji všem co se podíleli, je to doma, nevěřil jsem tomu, ale je to tak :p :)
    Je vidět, že i kombajn s prázdnou nádrží rozjedeme, protože táhnem za jeden provaz. :D Krásná práce8)
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Docela mě překvapilo, že bylo splněno, když jsem šla odevzdat poslední várku bobrů, které jsem sklidila. Fajn, díky všem.
     
  9. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Dneska jsem trhla rekord v rychlosti v cestě domů z práce. Boty dolů do kouta, tašky na zem a honem k počítači. Docela jsem se vyděsila, když jsem na farmě ve městě už neviděla po bobrech ani stopu. Stonek taky nikde, už jsem propadala skepsi.
    Až fórum to zachránilo. :)
    Všem, kteří se podíleli vkládáním bobrů nad rámec osobního úkolu, moc děkuji.
    Nebudu jmenovat, nejspíše bych na někoho zapomněla a to by si ti farmáři nezasloužili. Jste hrozně fajn a vůbec nezáleží na tom, kolik kdo přihodil navíc. Možná právě ti VAŠI bobři byli rozhodující. Musím říct, že mě ale někteří farmáři velmi mile překvapili. A to ochotou, s jakou šli ještě na poslední chvíli nakupovat na trh. Mně nezbyl ve stodole jediný bobr. Ani základní, ani šlechtěnec. Ale o prd jde, stálý úkol neuteče, času je dost.Gratulka všem kdo věřili v úspěch a nenechali se odradit. Někdo totiž hledá důvody, proč to nejde, druhý hledá způsoby, aby to šlo.:);):inlove:
     
  10. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Taky jsem zmákla všechny úkoly a taky jsem něco dohazovala nad limit, tak aspoň že to mělo význam a stonek bude!!Gratulace Nám Všem !!

    Pitrýsek47 máš pravdu - otázka - Jak to že není stonek v nebi :D:p !!!!
     
  11. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Já jsem, přiznám se, nevěřila, že ten stonek dotáhneme až do konce, ale super, bobry jsem nedala zbytečně :)))
     
  12. inkad

    inkad Pisálek fóra

    ahojky....a prosím vás kdy ten stonek bude? já ho v nebíčku nemám
     
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    stonek bude zítra kolem poledne - už to je v oficiální části fóra, stačí se kouknout ... případně se podívat o kousek výše, už to tady bylo řečeno několikrát, že odměny za společnou část budou připsány později ;)
     
  14. inkad

    inkad Pisálek fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*
    děkuji ;),nenašla jsem to v ofi části
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/9/15
    ell1956 tohle ocenil(a).
  15. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak jsem byla zvědavá,jak se to zvládlo a ono zvládlo.Ráno v 5 zbývalo ještě půl úkolu.
    Poslední sklizené bobříky jsem vhodila a doufala,že když už se toho zvládlo tolik,bylo by škoda nesplnit.No asi to bylo drama,což?Škoda,že pro mě většina akcí končí večer,nejpozději brzy ráno,když si přivstanu.Zrovna tak je to se začátky,ale to už je bohužel tak nastavené a s tím nic nenadělám.
    Na to,že jsem byla velmi skeptická ke globální části,vrhli jste se na ní někteří s vervou a dokázali jste strhnout dav a mě samozřejmě taky.I když se přiznám,že bobry lovce jsem nedala.Moc jsem těch placatoocasců na šlechtění neměla(padli do osobního úkolu)a to jsem ještě 50 koupila.
    A ještě jako prémie oranžový bobříci.Tak to je fajn.

    Pamatuju si akci,kdy se splnit nepodařilo,ale dekorku nám nakonec dali.Myslím,že to byla sněhová koule,ale možná se mýlím.

    No a teď znovu pěkně vychovat 500 bobrů do stodoly,ať mám svůj minimální limit.
     
    Naposledy upraveno: 15/9/15
  16. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    bbowling, co myslíš, zaregistroval tu někdo tvůj poslední příspěvek?
    Gratuluji i RT.
    xD

    pajda -
    prosím tě, nějak jsem to nepobral, k čemu mi budou drápy v Ostravě?
    :D
    Edit
    Dík za odpověď. Ale zásluhou RT mi myslím nic podobného nehrozí (zatím)?
    xD
     
    Naposledy upraveno: 15/9/15
    mituli a ell1956 tohle ocenili.
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Mikeš,

    v Ostravě k ničemu, ale pod Ostravou budeš pomocí drápků rubat uhlí jak na Dombasu :D
     
  18. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    jsem rád že to tak pěkně vyšlo a globální úkol se splnil.Děkuji všem co přidali nějaké ty bobry.Nezáleží kolik kdo dal možná právě ten jeden pomohl ke splnění.Ta oranžová stáj je pěkná odměna a myslím si že i vím proč ji dali.
     
  19. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Taky jsem dojela, když už bobři nikde, ale stonek dopadl, tak to je super, na úkoly nezbylo nic, proto hurá na to, nejdříve jsem je chtěla dát do lišty, ale nemám nic kromě těch 4 co dorostli........tak jede se dál
     
  20. didi4444

    didi4444 Pisálek fóra

    gratulka vsem,, opet jsme to zvladli :) Teda az na ten pripominany stromek.Ale za ta leta :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.