Dychtiví bobři / Diskuze (9.9. - 15.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Hezký podvečer. Tak pročítám informace a diskusi a došla jsem ke stejnému závěru jako většina. Jdu do toho osobního úkolu, to by zas neměl být tak velký problém. 548 obyčejných bobrů mám (věděli jsme to dost dlouho dopředu, tak se dalo připravit) a ještě se nějací bobříci narodí. Kdybych byla ukázněná a počkala na BB, který se většinou na nového šlechtěnce váže, dalo by se to nakombinovat s tím prvním šlechtěncem za 2500 BZ, kterých vychází asi 92 na potřebný celkový počet BZ pro osobní úkoly. Když dám dejme tomu 50 šlechtěnců (t.j. 100 superkrmiv) a zbytek normálních bobrů + něco navíc do společného, tak se to dá obětovat. Jenže se splněním celého společného úkolu si nedělám iluzi, protože myslím, že není dost hráčů s patřičným levlem a motivací, aby šli do nejistoty. Zbytek bobrů a superkrmiv si chci navíc nechat, abych si předšlechtila na stálý úkol bobrů, který jistě přijde a také na oranžové chlívky.
     
  2. doben

    doben Ikona fóra

    Do osobního úkolu šlechtit nebudu a globální mě nezajímá, jelikož nejde o hvězdičky a nic jiného, jde jen o další stonek.
     
    -wiolan-, tydýtková a Jonsdorf tohle ocenili.
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Z principu udělám osobní úkol, i když dobytek nemusím - ve stodole je přes 700 bobrů, tak by to neměl být problém. Odměny jako obyčejně neřeším...
    Že bych ovšem dodávala pracovní síly na tu obludnou přehradu, to teda ne....sama mám málo a opravdu nechápu, jak si může RT dovolit pracovně vykořisťovat zvířata chráněná zákonem xD . Na baha makají pandy a taky nic se neděje, toto podporovat nebudu xD
     
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ježiškunakřižku,kde ty jsi vzala 700 bobrů ????????????? To se k tobě museli stáhnout na zimu z celýho povodí,co dím,z celého pomoří.
     
  5. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Bobrů mám 750 tak osobní úkol udělám.
    Víc ani ťuk.
    Klídek a hezkou hru všem.
     
    pajaable, maribeja a Jonsdorf tohle ocenili.
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Baroland, jako prozíravá farmářka část krejcarů průběžně investuju...a u mne se zvířata nemusí bát, že je budu vykořisťovat otrockou prací v nějaké výrobně, mají ve stodole pohodlný útulek. Na trhu je neprodávám, jdou ode mne jedině v případě, že je chce RT...ale dám jen nezbytné minimum 8) [​IMG]
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkný večer všem :) .. jsem se snažila v práci trochu přečíst tu novinu, ale nebylo moc času. Tak jsem něco takového čekala ;) ... no už se hodně změnilo od doby, kdy zde byla podobná společná akce a tehdy jsem dodávala a nakonec se to nezvládlo :eek: a to jsme dávali vlastně kvanta věcí a odměny snad ani nebyly :oops:. Píše se, že už osobní úkoly jdou do globálních a to je dobrý začátek nějakého postupu a když každý nepatrně přidá :p se můžeme pokusit, no ne? Určitě do akce půjdu ( snad bude BB) a když to půjde, dám tam co budu moci, či budu mít navíc. Stonek se mi líbí a že dekorky dávají TO, nebo jen ONO .. přece hraji proto, abych akce udělala! .. a měla památky ve stonku, či dekorkách a určitě souhlasím, jak psal Trepifajksl: "A ruku na srdce, když jsme začínali, tak dekorka o takovém BZ byla snem!" .. a taky souhlasím s JessikaJessika: " ... když se povede splnit budu mít pocit, že jsem si odměnu, alespon částečně zasloužila a né jí dostala zadarmo to by mě tak netěšila." ... no necháme se překvapit, jak to bude padat při BB :p a věřím, že se to dá.
     
  8. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Tak já něco našlechtím,jestli bude BB a schovám si šlechtěnce na stálé úkoly,SK mám málo a chybí mi pár hvězdiček na otevření nové plochy,jak nejsou hvězdy,tak neplním:)
     
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Krásný večer přátelé...

    Tak jak to čtu zase akce bez fantazie!
    Copak v RT došla?
    Je to jak přes kopírák!
    Vůbec žádný nový nápad!

    Ceny co nemají pro vyšší level smysl.
    Jen něco udělat a šoupnout.
    Dost málo aby to hráče zaujalo!

    A stonek?
    No kdo chce ať hraje.
    Já opět vynechávám!

    Poslední dobou akce nudí!
    A globální pokračování akce..?
    PROČ?
    Jen aby hráči utráceli reálné peníze?
    No nikdo nás nenutí!
    :wuerg:

    Bože kdo to tam dělá, pusťte ho ať si ty ruce umyje!
     
    Naposledy upraveno: 8/9/15
  10. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Tak já mám 557 bobříků a ještě se nějaký urodí. Splním tedy osobní úkol a i něco přihodím. No uvidíme, jak to bude růst po splnění osobních úkolů - ty se do globálu započítávají a to vidím jako plus.
    Třeba nám to bude i ukazovat, kolik ještě chybí do splnění globálu ;).
     
  11. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zdravím.
    Tak jsem se trošku zasmála při čtení co potřebného jest do úkolů. Akce mě nenadchla vůbec.Dříve se dal získat alespoň oranžový chlívek,teď ani ťuk.
    Pokud se splní globální úkol- budeme mít stonek. Jenže mě už nebaví nebe odklikávat. Jednak si nepamatuji na co který řádek je a pokud není k odkliknutí ani se to nedozvím. Některé mám poznamenané,jiné prostě odklikávám když skončí.

    No a jelikož reakce na globální úkol je dost negativní,možná že tu jednu dekorku přeci jen získáme.Myslím,že náš RT opět dost přestřelil.

    Pokud bude BB vyšlechtím si nějaké bobříky.Mám jich 500 a pro jistotu jsem ještě hodila chlívky na plochu.Hodně jich projelo expresem a i tak mám 12x c++,7 x c+ a světe div se jen jeden obyčejný.A abych pravdu řekla,osobní úkol budu plnit jak mi budou bobři padat.No ještě si to rozmyslím,opravdu se mě zatím nadšení z akce vyhýbá.
     
  12. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak já nevím, pročítám to pořád kolem dokola a nevím, bobrů mám i s koupenými 450, takže mi teoreticky stovka chybí, SK mám docela málo, odměny mě neoslnili, ale zase plním všechny úkoly, zatím jsem žádný nevynechala a baba nechce poradit:eek::p, bylo by dobré, kdyby se průběžně ukazovalo to globální plnění, aby byla nějaká motivace přiložit bobra k dílu;)
     
  13. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    Do akce jdu jako do kazde, bobry jsem z listy vyhazela na vsechny plochy a pripraveno na ukoly a slechteni jich je prozatim 1224 kousku:)
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak, tak- když se ruka k ruce vine, tak se dílo podaří. Kdyby takto negativně o všem přemýšleli předci, tak jsme ještě ve větvích. Já bych se tam tedy neudržel, ale na zemi je taky dobře. I když- kdo ví, jak dlouho. Lidičkové, jen se sluníčko na chvíli schová, už vás berou chmury. Copak musíme mít ze všeho prospěch? Trochu nás poslední dobou RT rozmazlilo, když nám nestačí SK, dekorka, bz a krejcary. Hodně sluníčka do suchého Česka přeje Trepifajksl
     
  15. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    Tak si vzpomínám, když se takováto akce objevila poprvé, tak jsme se snažili, sledovali minuty do konce abychom akci zmákli... a uplyne nějaký rok, spousta lidiček si stěžuje, že akce jsou stále stejné dokolečka dokola, obměna je pouze v akčních rostlinkách a dekoracích. A teď se objeví něco jiného, kde máme projevit jakousi kolegialitu a hráčskou soudržnost a pomalu není nikdo, kdo má zájem se zúčastnit.
    Nicméně jsem optimista a věřím, že se nás najde víc, kteří nějakého bobříka přihodí a budou bojovat o další řádek v nebi.
    Tak si držme palečky navzájem, ať to zmákneme.
     
  16. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ono jde spíš o to,že když byla obdobná akce házelo se do společného co se vypěstovalo.Ale tady základní bobry nahážeš do osobního úkolu a pokud nekoupíš SK na šlechtění,nebo nemáš dost krejcarů na nákup,nemáš už dál co házet.Takže je to o tom,kdo dá reálné peníze za SK na bobry,pokud nemá zásobičku. A to si každý 2x-ne 100x rozmyslí. To už je ze strany RT dost přehnané.Házet co právě napěstuju nebo mám ve stodole je jedna věc,ale kupovat za kačky pokud chci být kolegiální je věc jiná a pro některé i nereálná.
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kuchynak pokud by šlo o to, prokázat kolegialitu a hráčskou soudržnost ve skupině hráčů, které znám a důvěřuju jim, nebudu váhat ani vteřinu a půjdu do toho....jenže tady to tak není a nestydím se přiznat, že nemám ráda akce, které nemám pod kontrolou. Nemám problém si zlikvidovat zásoby pokud vím, že dosáhnu cíle nebo pokud tím pomůžu dosáhnout cíle jinému, konkrétnímu hráči.
    Společnou akci tohoto typu jsem na farmě ještě nezažila, takže splním osobní úkol a se zájmem budu sledovat vývoj akce globální. A připadá mi poctivější sdělit to hned na začátku, než slibovat, že se globální části zúčastním a pak si to v tichosti rozmyslím....
     
  18. Jenifer.76

    Jenifer.76 Perspektivní autor

    Abych řekla pravdu, doufám, že stihneme i tu společnou globální část. Myslím, že je dost hráčů, kteří něco přihodí. Mluvíte tady o nutnosti dát do hry reálné peníze a superkrmivo, říkáte, že kdyby se dodávalo to co se vypěstuje nebo vychová, tak byste to dodali.
    Proč tam tedy nemůžete dát normální bobry? Můžete je celou dobu akce chovat a pak je tam vložit. Každý bod je dobrý.
    Nemusíte dávat šlechtěnce.
    Když se k tomu každý postaví tak, že nedůvěřuje nebo že nechce, tak to nikdy nezvládneme.
    Já něco určitě přihodím. Neříkám, že milióny, ale něco určitě ano, už pro ten pocit, že jsem se zúčastnila.
     
  19. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak zakladnu mozno spravim ale global nech si nechaju
     
  20. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Nepíš viac príspevkov pod sebou,ak chceš niečo dopísať,použi voľbu upraviť u svojho príspevku. Ďakujem
    souhlasím.dodám možná pár obyčejných bobrů aby se neřeklo,ale jinak nic víc. nebudu dávat své šlechtěnce do akce a za svoje superkrmivo a druzí slíznou smetanu.stonek mě taky moc neláká.poslední dobou pořád to samé 10000 BZ/BZZ.děkuji nemám zájem.

    souhlasím.dříči to oddřou a zaplatí a zbytek to dostane zadarmo( stonek ). to se mi nelíbí>:(

    přesně moje řeč.ať si to RT tým celý globál hraje sám.>:(:mad::mad:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/9/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.