Dračí doupě - NEVSTUPOVAT

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    V Brtnici, 26. 8. L.P. 2014​

    Můj milý deníčku,

    sám nejlépe víš, že v životě - zvlášť tom virtuálním - není kam se hnát. Tak se neboj, nebudu tě krmit výčtem svých malých, středních a velkých úspěchů či neúspěchů při farmaření, jak tě znám, tuším, že by se ti to brzy začalo zajídat (a to už jedu na farmě téměř vše v BIO, jen bobři se mi nějak nedaří. Ale to se poddá, zkusím vyšlechtit nějaký nový druh a uvidíme, co to udělá).

    Deníčku, tak nám včera konečně spustili nové fórum. Jak už to v té naší velké farmářské rodině bývá, někomu se to líbí méně, jinému více, dalšímu zase vůbec. Ale tak to přeci chodí, není na světě ten, jež by se zalíbil všem.

    Už za sebou máme i první drobnou roztržku, neboj, nic vážného a důležitého. Naprosto chápu ty pocity, kdy je velmi těžké se vnitřně srovnat s ním, že nám někdo jiný nabourá náš pocit neomylnosti a nepostradatelnosti. Sám jsem to kdysi zažil, před mnoha a mnoha věky, to jsem byl ještě malé dráče a tys nebyl na světě. Ač malý chlapec, postavil jsem se tomu jako chlap, naštěstí jsem neměl potřebu kousat vše kolem sebe - a že už tehdy jsem měl zubiska pořádná! Důležité je, aby na to člověk nebyl sám. A tak tedy volám "Help, he needs somebody, help, not just anybody, help, you know he needs someone, help!"

    Pa, deníčku, až budu mít zase něco na srdci (tím nemyslím třeba šelest), tak se zase ozvu.
     
  2. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Postoloprty, 27. 8. L.P. 2014​
    Můj milý deníčku,

    dnes mám pro tebe dobrou zprávu, odhlasovali jsme a konečně uzavřeli výsledky té nejnáročnější kreativní soutěže, jaká tu zatím byla.
    [​IMG]

    Návrhy byly podařené a zajímavé všechny, vítěz ale může být jen jeden, vyslovuji pochvalu před nenastoupenou jednotkou. Vítězný návrh už putuje směrem k Německu, tak uvidíme, jestli se ho podaří i zrealizovat. Bude škoda, pokud ne, ale i takový bývá život.

    Na brzkou či vzdálenější shledanou, deníčku.
     
  3. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ve Velké Dobré, 1. 9. L.P. 2014​

    Můj milý deníčku,

    dneska jsem Ti viděl fotku tak obrovitánského vola, to bys nevěřil, nikdy bych neřekl, že Matka příroda dokáže vytvořit něco takového... Opravdový div a zázrak přírody. Zaujalo mě to samozřejmě nejen jako farmáře (tažný volek se vždycky hodí, zvláště pokud je to silák), ale přirozeně také jako draka, co to budu zapírat, my se zkrátka volama živíme.

    Také jsem si přečetl, že prý tady kdosi straší hráče, já Ti říkám, pořád lepší bububu (přeloženo do jazyka mateřského: korektní jednání spočívající v upozornění na možná rizika spojená s určitými činnostmi), než si nabít hubu (třeba si něco nenávratně porouchat).

    Ráno když jsem jel na koloběžce do práce jsem zaslechl švitořit vrabce, že prý už je po ránu zima, s tím se nedá nesouhlasit, jako správný farmář totiž vstávám před rozbřeskem. Také si ale cvrdlikali o tom, že by se tu mohla objevit zase nějaká nová, dlouhodobější soutěž. Už se něco pomaličku chystá, bude to soutěž hlavně pro rychlonožky, však uvidíš.

    Už musím běžet, tak zase někdy.
     
  4. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    V Mnetěši, 15. 9. L.P. 2014​
    Můj milý deníčku,

    tak se nám pomalu chýlí ke konci další komiks a s ním i slaďoučké cupcaky, jejichž grafika se grafikům po grafické stránce skutečně graficky velmi povedla. Tak jestli ti to nebude vadit, odložím si u tebe vzorky na věčné časy.

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Ačkoliv po tomto i jiných světech poletuji už nějakou tu stovečku let, stále jsem nepochopil podstatu lidské řeči a vnímání reality některými členy smečky, jež se nazývá pány tvorstva. Neustále se učím vnímat drobné nuance v jejich projevu, ale nedaří se, nedaří. Tak třeba před pár dny jsem se tady dozvěděl, že když někdo napíše "ofi oznámení", tak tím vlastně nemyslí "ofi oznámení", ale něco úplně jiného, že prý "informace". To už je na udělení Řádu kličkujícího zajíce, škoda, že se tady nedají udělovat podobná ocenění.

    Dnes mě pro změnu zaujala arogance jiného uživatele, který si o sobě nejspíš myslí, že je pánem celé té smečky. Že prý jak si může někdo dovolit ho napomenout, když se dotyčný chová jako buran. Takoví člověci mají jediné štěstí, že nežijí mezi námi draky, protože by jim smečka už dávno natrhla sedací soupravu a přistřihla křídla.

    Deníčku, měj se fajn, musím končit, zase se někdy ozvu.

    Dovětek jen pro tebe, deníčku: souprava natržena, křídla přistřižena, jiná nebyla možná
     
    Naposledy upraveno: 15/9/14
  5. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    In der Hohen Tatra (nebo to byly Fatra? a vždyť je to jedno) 28. 11. LP 2014​

    Můj milý deníčku,

    stala se věc nevídaná, včera jsem potkal prvního vlka vegetariána, světový to unikát. V první chvíli jsem si ho chtěl ulovit a vypreparovat, ale kdo by pak poznal, že to byl vegetarián, že? Tak ho nechám v poklidu žít a množit se - tedy pokud mi nerozryje zahrádku, až bude hledat něco k snědku, to pak dostane po lebce lopatou.

    [​IMG]

    Už se těším na Vlka od vedle, konečně bude důvod vymést z půdy a ze sklepa dlouho nevyužívané, těžce vydobyté chlívky. Žádný sice nepostrádám, ale k odchovu zvířátek nebyl nějak důvod - na trh nejezdím, stejně by mě tam obrali o poslední košili (moment, já přeci košili nemám!). A farmářské zakázky? To nejsou seriózní obchodníci, ale spíš banditi. Sice po obchodování s nimi budu o něco zkušenější, ale byla by to draze zaplacená zkušenost.

    Takže teď konečně důvod mám - mám rád stálé úkoly, žádný stres (ten nám drakům moc nesvědčí, prdne mi cévka a budu tahat křídlo), zkrátka pohoda, klídek, tabáček... Sice účel stonkového výběžku je pro mě ne zcela praktický a k užitku, ale proč si nehrát jen tak pro radost, jako když jsem býval mládě. A o tom to je, deníčku.

    Měj se fajn, deníčku, zase se ozvu, až bude něco ke sdělení.
     
  6. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    V Hamburgeru, 30. 6. LP 2015​
    Můj milý deníčku,

    stále tak nějak zápasíme s chybkami, nedostatky, špatnými a nekompletními informacemi. Draci si zvyknou na vše, přeci jen máme na to stovky a stovky let, ale občas už mi to zvedá adrenalin tak vysoko, že mi krev doslova bublá a plameny ze mě jdou nejen z tlamy, ale i druhým koncem... No naštěstí se objevila uklidňující zpráva, prý už je vše v pořádku, no nevím, posuď to sám.

    [​IMG]

    Měj se deníčku, užívej si léta.
     
  7. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    V Ptákově, 21. 7. LP 2015​

    Můj milý deníčku,

    stále se snažím proniknout do zákoutí lidské mysli a stále se mi to nedaří. Nevím, jestli jsou erupce na útvaru, který lidé nazývají sluncem, nebo se projevuje vliv jeho bratra měsíce (nebudu tě zatěžovat tím, jak je nazýváme v mé rodné řeči, stejně bys to nevyslovil), ale zdá se mi, že někteří lidé se chovají jako blázni. Tak neomylně přesvědčeni o své pravdě nepřipouštějíc žádnou jinou možnost generují své “100% správné závěry” bez ohledu na to, jak velký kus informací potřebných k podobným závěrům mají k dispozici. Oni to “zkrátka vědí”.

    Na druhou stranu mne tyto stavy začínají fascinovat, ukazuje to totiž, že lidé a draci k sobě mají mnohem blíž, než se předpokládalo. Abys věděl, draci totiž disponují kolektivním vědomím, takže co ví jeden, víme my všichni - zkrátka takový jeden velký sdílený disk :) Bohužel lidská rasa disponuje spíš kolektivním nevědomím, ale vůbec ji to netrápí. Jak se totiž zdá, tak někteří jedinci ovládají něco podobného jako my - z jejich komunikace totiž jasně vyplývá, že vědí, co se děje jinde, a to i ve vzdálených zemích, třeba germánských nebo anglo-saských…

    Na závěr pro tebe mám jednu perličku, kterou jsem se dozvěděl od kolegy. Jeden člověk, říkejme mu třeba Jenda Citrón, si u něj stěžoval kvůli ztrátě nějakých cenností za asi 20 milionů peněz. Pro nás draky jsou finance tak nějak podružné, co chceme, to si vezmeme, ale přijde mi, že to je už celkem slušná částka. Tak se pátralo a pátralo až se prý vypátralo, že ty cennosti byly celkem dvě, jedna za nějakých 1,25 a druhá za 1,5 milionu. Je to už pár set let, co jsem vyšel z vyšší dračí, ale 1,25 + 1,5 mi nedá 20 ani náhodou. Asi se na téhle planetě zaokrouhluje v jiných řádech než jinde. Ale dobrá zpráva nakonec, ty penízky se naštěstí vůbec neztratily, to jen Jenda nemá vůbec přehled o tom, co se u něj děje.

    Pa deníčku, zase se ozvu.
     
  8. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.