Dosáhni až ke hvězdám (3.8. - 8.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Asi blbnu z toho horka nebo je to věkem? Kde si můžu koupit ty bedny?
     
    evainfo, Helena1313 a puntík50 tohle ocenili.
  2. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    law222 & dasa1143: V obchodě :)
    Klikni na levém okraji herní obrazovky na ikonu červeného košíku, pak na cokoli kromě Farmářské mince, do vyhledávacího políčka napiš astro - a máš ji jak na dlani. Jedna stojí 2 Floreny.
    Po zakoupení ji najdeš mezi dekoracemi.
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Díky za postrčení,už je mám:p;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    koupil jsem postupně 12xs výsledkem 1dalekohled,1275 akčních kytek 20cívek
     
    Trepifajksl, evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Obchod, farmářské potřeby, sezónní zboží.
    1 bedna=5x čočka, 2 bedna=25x akční
     
    Naposledy upraveno: 3/8/17
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no jo, jednou jsem tady byla sice včas, ale to rozpěstovávání jsem si mohla ušetřit. Práce kvapná, málo platná. Bedýnky jsem našla až po zasazení, chtěla jsem hlavně dekoraci na ostrov a tak jsem koupila 2x po deseti a jednou po dvaceti.
    [​IMG] dekoraci mám, k tomu ještě 5 dalekohledů, 267 čoček a před sklizní 777 akčního ve stodole. Koš jsem koupila jednou nebo dvakrát, ale takové přilepšení na začátek akce, není zas tak špatné. Přikoupit si za pár florenů kytky na sadbu.
     
  7. law222

    law222 Rádoby autor

    Děkuji za radu.Koupil jsem 5 a mám dekorku a o tu mi šlo.;)
     
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Koupit bedničky nebo koše - je v tom rozdíl? No není, ale tvůrci hry zřejmě přišli na to, že když to lidem předestřou po kapkách, budou mít vyšší zisk. Protože po kapkách jsou lidi ochotni koupit i moře. Odhaduji, že trend bedniček bude už v každé budoucí akci. Chápu, že pro pracující to bude velká pomoc, odpadne rozpěstovávání i předakční příprava, ale budou to vůbec ještě akce? Nebo to bude ve smyslu - nakup, zaplať, hotovo... Mám z toho nějaké smíšené pocity.
    Jo, taky jsem jich 10 koupila, abych "novinku" vyzkoušela. Jenže ten pocit - hurá, akce, jde se na to!, najednou nějak chybí. Takže já příště určitě bez bedniček.
    Edit: prdlajs 10, vždyť jsem měla jen 15 florenů. Fakt poslední dobou nějak neumím počítat :eek:
     
    Naposledy upraveno: 3/8/17
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Máš pravdu bedýnky za 2fl. koupím klidně ale koš ani náhodou:p;)
     
  10. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Já koupila 5 bedýnek a bylo z toho 95 padátek a 50 rostlin. Chtěla jsem hlavně více rostlin do začátku ale 50 kousků mě nevytrhne a s padátky problémy nemívám, takže příště už nebudu štěstí ani pokoušet.
     
  11. -mironella-

    -mironella- Pisálek fóra

    u mňa po prvom zbere 120 šošoviek, kúpila som 10 bedničiek a dostala som 200 rastliniek :)
     
    evainfo, Helena1313 a DANKA722 tohle ocenili.
  12. mituli

    mituli Polobůh fóra

    No a já koupila 10 a mám velký guano-v jedný bedně dokonce jen25kytek,zbytek taky jen kytky:wuerg:>:(to si ze mě RTuž ale vážně dělá pr...!!!!!
     
  13. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Krákorko, ono jde i o rozdíl v obsahu a hlavně ceně. V koších je většinou nějaké SH, MJS, teď kupón a pokud mám SH od královny a kupuju pomocníky, tak mi to přijde drahé a všechno nechci. Zatímco bedna dává jen akční věci, takže si zkrátím tupou pěstovačku a vypadávačku pořád dokola.
    Navíc za 200 Kč největší koš má 1000 rostlin, 110 čoček a 3 dalekohledy. Zatímco z 20 beden mám skoro tolik čoček, půlku rostlin, sice ne žádný dalekohled (ale se šťastnějším číslem náhody ho mají), ovšem stálo mě to 40 florenů, což při ceně 2 floreny za korunu je dvacka.
    Takže to beru jako dobrý tah RT a doufám, že si to nečtou a ceny neupraví.
     
    Naposledy upraveno: 3/8/17
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    3 bedny = 75 kytí,jindy bych zuřil,ale rozpěstovávat s 85 ks je lepší než Prémium xD
     
  15. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    tak u mě z 8 bedýnek 200 kytky, takže u rychlení rozpěstování což jde ;)
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    krakorko, pokud by bedýnky ponechali, tak to bude určitě pomoc pro ty, kdo začínají třeba až pozdě večer a bez nákupu košíků musí ještě zrychlené akční otočit, aby měli sadbu na malé pole.Kdo chtěl mít hotovo, stejně měl, akorát teď ho to nestálo tolik hnojiv. Pokud by tam nebyla ta dekorace, tak bych přikoupila třeba jen 5 bedýnek, ale když tam do některé z nich zabalili i bonbónek....;):)
     
  17. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jsem právě přišla domů, sklidila a jednu bedýnku na vyzkoušení koupila, bylo tam akční a to se mi hodilo, dala jsem jich tentokrát s SH a vrtulemi 35 a je mi to tentokrát milé, bednička není špatná věc, i když to, že nabízí dekorku, mě zase i mrzí, já je kupovat v nějakých počtech neplánuju a jestli to bude pravidlem, tak o tohle přijdu, a všímám si, že dlouhodobě ubývá akcí, kde by bylo možné získat "druhou sadu" dekorek. Vím, že dlouhodobí hráči mají dekorek plný brejle, ale já mám pořád dost místa a když je řádek, tak logicky jdou do řádku a mít možnost je v rámci akce pouze koupit, to je poněkud rozpačité.

    Jinak jsem sklizní dvou ploch karafiátů na pidi a jedné plochy 20hod. stromů v základu získala 124 čoček, ale z karafiátů na hlavní a mýtině to bylo 53+46 čoček, zatímco ze stromů pouhých 25... Zase mi to připomnělo moje začátky, ze stromů mi to vždy špatně padalo a už jsem víckrát byla v pokušení udělat na přípravu stromy na všechny plochy, ale fakt se bojím, že v mém případě by to znamenalo třeba poloviční padátka proti karafiátu na pidi. :sleepy: Mám Legendu 27/30 a nemám JC.
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Prvá úloha hotová do druhej sa melie a už pôjdem piánko.Do soboty by som akciu mal zmáknuť pre mňa tie debničky sú dobrá pomoc bez nich by som to nedal.V tých debničkách som mal i 3 dekorky;);).
     
  19. larelay

    larelay Analytik fóra

    Sovinka: no právě, ta dekorka v bedýnce. Kdyby tam nebyla, nekupuji. Celé roky hraji bez košů apod., tak proč to teď urychlovat, stíhám vždy dobře (nebo skoro vždy), hlavně když jdou použít JC. Hraji na můj vkus dlouho, ale slušných dekorek taky moc nemám, to bude tentokrát můj cíl v OaD. Nicméně taky se přimlouvám za to, aby byly dekorace 2x, sice mi to poprvé přišlo "uvalené", ale má to něco do sebe.
    I když nejsem příznivec nakupování (vlastně ani v reálu), tak bedýnky za mne můžou zůstat, pokud teda nepodraží :(
     
    evainfo, Helena1313 a skalara.v tohle ocenili.
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak to je Magdi více jak jasné.
    Brabec,Vavruša a Dvorská...

    A bych nezapomněl...
    Stal se zázrak, skály mají chuť kvést,
    stal se zázrak,náhle zkoušíš se vznést,
    hlídej ten zázrak,nech se jím dál vést,
    bez váhání.
    Nech jej ať vzrůstá...

    Běželo kino, tak hurá pro bobo-díky​
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.