Dosáhni až ke hvězdám (3.8. - 8.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -mironella-

    -mironella- Pisálek fóra

    táto akcia sa mi páči :) idem do toho :)
     
    Trepifajksl, evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  2. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Prvý zber a 160 šošoviek. :) To vidím celkom dobre. Kúpil som zároveň asi 5 debien, zo všetkých vypadli rastliny (spolu cez 200ks) takže rozpestovanie bude tentokrát dosť rýchle. :)
     
    evainfo, Helena1313 a larelay tohle ocenili.
  3. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Tak mám celkem 105 čoček. Stromy teda slabota.
    - plocha pouze s artyčokem - 44
    - artyčok + asi 3/4 stromy - 27
    - artyčok + asi 1/2 chlévy - 34
     
    evainfo, Helena1313 a larelay tohle ocenili.
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    396 čoček je doma:p
     
  5. thestana1

    thestana1 Pisálek fóra

    Za mě první sběr 85 čoček, zkusila jsem tři bedny, ve všech čočky, celkem 60 kousků k dobru. tak třeba to tentorkát půjde.
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Z první sklizně vypadlo 366 čoček. Na zkoušku jsem koupil 10 beden a mám z nich 2 dekorky, 150 ks akční a 40 čoček. Šlo mi hlavně o tu dekorku, takže jsem spokojený. :D
     
  7. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Prostě jsem ochotná pustit chlup, tak jsem podle toho, že se mi jeví, že když dám najednou víc pokusů, tak je tam aspoň víc věcí, zatímco po jednom mi systém přidělí to nejhorší, koupila 20 beden a naráz otevřela. Mrzí mě, že se to ukázalo dohromady a tak nevím, jak to bylo v jednotlivých bednách. Ale je to tak u všech beden.

    [​IMG]

    Není to špatné, dekorace se mi líbí, ale přesto to mohlo dopadnout líp. Aspoň už další bedny nekoupím, kdyby mi padlo třeba 1000 rostlin, tak bych neodolala a kupovala jak divá, bo pěstovačku nesnáším. Díky RT, že mi neustále připomínáš, že ti nemám posílat peníze.
     
  8. Monkfish1

    Monkfish1 Rádoby autor

    tak za mě za první sklizeň karafiátu mám 124 ks čoček. Jsem ve fázi rozpěstování, bedničky nekupuju, šetřím floreny ;) Tak jsem zvědavá jestli to bude lepší a lepší s těma čočkama :)

    hubabuba1968: ty máš nějaké kouzelné pole, že ti toho tolik napadalo :D
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pro začátek 121 čoček + 10 z bedýnek, tam byla i dekorka a 200 plodin, tak jsem to frkla hned na pidipole :D to vůbec nebyl špatný nápad s bedýnkama, utratila jsem maloučko a mám rozpěstováno xD
     
  10. larelay

    larelay Analytik fóra

    To je prostě geniální tah od RT s těma bedýnkama, skvěle zvolená cena a tím, že do toho dali tu dekoraci, tak jsem samozřejmě musela kupovat :( Ach jo. Asi něco málo přes 20 bedýnek, než jedna dekorace padla. Taky jeden dalekohled, zbytek kytky a čočky. Rozpěstování bude rychlejší, ale to jsem ani nepotřebovala. Když já jsem zatížená na ty dekorace :(
    Pohodový den všem, i když v tom vedru to snad ani nejde :(
    Edit: takže rozpěstovávám úplně zbytečně, když mám z bedýnek přes 600 kytek. Tak mám dojem, jak to tu čtu, že už bez těch bedýnek nepoběží žádná akce :D To bude pěkná dovolená pro RT.

    ezzra: teda, tak to je mi líto. Ale s takovou už musíš mít skoro hotovo, ne?
     
    Naposledy upraveno: 3/8/17
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ty bedničky jsou fakt prima, taky jsem zakoupila 5 ks. Vypadlo z nich 150 rostlin a 73 čoček. Takže je rozpěstováno a čoček do začátku mám 217 - a to se vyplatí! :D Dekorka bohužel ne, ale to jsem ani nečekala, z těch 5 by to byl skoro zázrak ;)
     
  12. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    z mých sedmi bedýnek padla dekorka, 50 rostlinek a trochu čočky, za mě spokojenost i když jsem si říkala, že alespoň jeden dalekohled by mohl být :) ..
     
  13. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    150 čoček :p 30 bedinek 300 plodin,110 čoček a dekorace
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    připadá mi,že je čím dál víc potřeba padátek /35/ a rostlin /650/ na výrobu dalekohledu ve mlýně.V minulé akci bylo potřeba 20 kornoutů a 290 rostlin a bylo to jen taktak,no uvidíme,hezkou hru
     
    Helena1313 a larelay tohle ocenili.
  15. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    evicka435: Ale zase jich potřebuješ umlít jen 20. Musíš koukat na celkové počty potřebných věcí, ne na jednotlivosti :) Ono totiž pak zjistíš, že i to hrozivě vypadající patnáctiminutové mletí není až tak strašné - celkem to zabere 20 * 15 minut, čili 5 hodin (bez jakéhokoli urychlování).
     
  16. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak u mna 900cociek 5200 akcna..3 dalekohlady 8 dekoracii a dnes to dufam aj ukoncim...bedne fajn..ale by ma viac motivovavolo keby zreli na ploche...kupenych 215 bedni...

    nech sa vam dari vsetkym...opusta ma motivacia a dravost do akcii..ale zase lepsie nez tychto 40stup.horucavach tukat do zariadeni..:p
     
  17. .liska-eliska

    .liska-eliska Pisálek fóra

    Astronomické bedýnky mne nadchly, neboť odjíždím do divočiny bez netu už v sobotu ráno. Tenhle prvek je ve hře poprvé nebo už to proběhlo víckrát? (vrátila jsem se teď k hraní cca po 2 letech, tak sonduji)
     
  18. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    xD kupene 300 bedne,sosoviek 1626 ,dalekohlady 5 a pozorovanie hviezd 14,xDxDxD
    akcne este dopestujem,nameliem zvysok dalekohladov a kludne si dopestujem co treba doplnit do stodoly;)
    vsetkym vam zelam co najviac pajdatok a radost z hry ;););)
     
  19. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak Kokodova neteř je na ostrově, civí na oblohu jak tele na nový vrata, stonek stonkuje a máme hotovo :)
     
  20. law222

    law222 Rádoby autor

    Kde kupujete ty bedny,nějak je nevidím.Díky za radu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.