Dosáhni až ke hvězdám (3.8. - 8.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Koukám dobře, když nevidím v odměnách žádné tajemno?
    Ale co já si počnu bez pravidelného přísunu žlutého kr. mléka, žlutého krtka,
    orla, medvěda ...
    či jedlí, vrby, rakytníku a jiných vykopávek.
    Podle vznešeného názvu jsem očekával i vznešenou akci.
    Škoda, že zas jen obvyklá pěstovačka s přiškrcenými vypadávátky a mletím.
    Beru si dovolenou, vydám se na kanáry na Kanáry.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 3/8/17
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Šlechtit se bude za chvíli, ale to takovým tempem, že si asi neodpočineš a budeme mít všichni před očima neonové mžitky. Ryba, pštrosi a oslíci.
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jen jsem mrknul a neni akce o den kratsi nez obvykle?
    nestaci ze nejak nechapou dovoleny a vedro, ale jeste to delaji tezsi i pro pripady obcasne nepritomnosti?
    A jeste jen v hlavnim mlyne??? Tak to je fakt zly...
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jonsdorf: Co se pojmenování kapitána Korudy týče, domnívám se, že jde o vtipnou narážku na dnes už zapomenutý český film Kaptán Korda.
    Akce pro mně dobrá, stejně jako ty předchozí, protože sedím doma. Ne že bych celé své srdce věnovala hře, ale prostě mi ještě nespravili kolečko u odrážedla. Myslím, že kdyby viděli, jak jsem sama sobě nebezpečná, hodili by sebou. Já, jak jsem zvyklá na kolečka, sedíc v křesílku a chtíc zacouvat, zaberu rukama a jedu dozadu, ovšem po zádech..
    Spencere, jaké nevinné slovo ti vytečkovali? Ať mám do sbírky... Dneska mi vypípali b.o.t.y, potupně jsem je musela nahradit slovem střevíce.xD
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nojo, když ona ta obuv má v modré sféře naprosto jiný význam...
     
  6. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Jen čekám, kdy budou 2 pěstovačky v jednom termínu.
    Souhlasím s Mituli všeho moc škodí, jsou prázdniny.
    Hvězdičky dávno nepotřebuji, do akce jdu.
    To vlezlé KFC mi nedá, asi bude třeba pověsit ho na hřebíček.
    Už delší dobu si myslím, že novější hráči nemají šanci
    plnit úkoly hry tak, aby stálé úkoly dovedli do úplného konce.
    Akce sice nějakou motivaci nabídnou, ale jejich množství ji naopak ubíjí.
    Můj názor je skeptický, tak uvítám názory opačné
    a naleznu v nich ztracenou vervu.
     
  7. hillaryc

    hillaryc Pisálek fóra

    No ja 700 čočky / šošovky nezískam, ako v predchádzajucej akcii som nezískala dosť kalíškov / šejkrov. Pre mňa dalšia a dalšia nedokončená akcia. Ale zase to budem skúšať.
     
    milena8111, babina51 a zdenkaamirek10 tohle ocenili.
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak akce nic moc s porovnánim s tím co bylo teď ale zase méně akční a vypadávátek takže jen kvůli stonku jdu do toho jinak mě ta akce nijak neoslovila jen teda vše potřebné na stromě mam aktivované a k dobru teď mam asi 1000 hvězd ale stejně třeba někdy v budoucnu bude potřeba mnohem víc takže určitě se to hodí. :)
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    A jak jsme byli kdysi rádi za jednoho soba, přece jen, jedna hvězdička za 168 hodin :)
    [​IMG] a kdo ví, jestli nebudeme někdy velké množství hvězdiček potřebovat, ostrov už také párkrát překvapil :)
     
  10. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Podle mě zase zablokovaná farma a mlýn. Baha nám zase není nic platná. Docela mi to pěstování akčních dokola vadí. Vypadávátek je míň a míň.
     
    milena8111, babina51 a larelay tohle ocenili.
  11. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, kino běží, tak určitě vyzkouším spešl bedýnku. Jinak z pěstování strach nemám, jen ta vypadávátka... 8)Jára
     
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak jako tradičně, chci stonek. bych se nerouhala, že co s hvězdičkama, si nějak matně vzpomínám, že když jsem naposledy hudrala co s nima tak vypukly Arboreta a Zvěřince a rázem bylo po hvězdičkách.......Jo taky bych radši pěstovala na Baha nebo ještě radši i na Baha, ale co naděláme. Nikam nejedu jen jsem v práci a tam se nekouknu. No nějak to dopadne. Bedna za floreny.....to ještě promyslím, ale 2Fl zas není tak moc. Ať nám to padá.
     
  13. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji klidný a pohodový den a pokud máte dovolenou, tak si ji užívejte. ;)Pamatujte, přátelé, co RT činí, dobře činí a nikdy nevíte, co všechno se Vám jednoho krásného dne bude hodit - takže teď i hvězdičky. A kdo ví, co to bude příště..... A opět stejné klišé - napěstovat a počkat až to napadá. Nihil novi sub sole.:)Takže tím máme pořešeno pěstování na plochách Farmy. A teď by to chtělo nějakou akcičku na Baha, když už tam máme ty tři plochy a ve stejném čase i něco stejně dlouhého na hřbitov, aby si i nemrtváci přišli na svoje a k tomu nějaké to šlechtění, abychom to měli všechno pěkně komplet jako onen legendární Strnad. ;)xDxDKdyž už se někdo rozhodne trávit čas u hry, ať to stojí za to.... a když už mám plácat MJS, vánočku a bílou nevinnost, tak ať se to využije tak nějak racionálně.
    Takže co nejšírší nabídka a na plný knedlík, aby si každý přišel na svoje, případně si to své pravé ořechové vybrat.:):)
    Milé RT, vidíte, že máte ještě rezervy.... a náročnosti by pak měly pochopitelně odpovídat i výhry a ceny, i když největší výhrou je radost ze hry.
    Do následující akce přeji všem hodně zdaru.:)8)
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Mikeši, taky jsem šťastná, že nedostanu nic žlutého, bo po včerejším odtajnění na ml. farmě, kde mi podstrčili 3 žluté výrobny (nebo dokonce čtyři ? už ani nevím), 2 žluté orly a k tomu křečka s medvědem, jsem plakala skoro celou noc (dojetím). Vrb a rakytníků mi naložili také celý vagón.
    S kanárama vópatrně - nepřežer se a bacha na peří...se to lepí na patro....A nemaj nějaké čmelíky nebo tak něco ?

    Hele děcka, kde berete tolik hvězdiček ? Já furt nemám [​IMG] :eek: Takže jóó, hvězdičky potřebuju....no, není vo čem ;)
     
  15. zajic08

    zajic08 Rádoby autor

    Sotva jsem obnovil stáje na lesní mýtině, tak opět bourat. Ani náhodou.Odměny za moc nestojí a tak do toho nejdu. Lépe bude u vody a nebo v práci.:cry:
     
  16. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Co se týče hvězdiček,tak mám 2787ks.Mám to štěstí,že si na kole vytočím to čeho mám nejvíc,mám taky sobíka,který dává hvězdičky a na stromu moudrosti mám otevřeno jen to,co jsem potřebovala(železná rezerva na SK,drát,cukr a sůl).No,ale stonek je stonek,uvidíme jak to bude padat.H.
     
  17. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Aloha válečníci. Akci naprosto dobrovolně vynechám, kalíšky neskákaly jak měly ani ze šípku a vyšších delších plodinek. Z hub mi těžko něco vyleze, maximálně halucinace pokud bude z výšek omámená. Hvězd mám něco pod 1500 a ani novinky na baha mě nerozechvějí nadšením je míti hned. To pidi co je další plocha zatím moc velký výnos nemá, s jedním rozšířením co bych chtěla. Je hezčí se dívat na letní nebe a do dáli jestli někde neblaflo seno... postrádám kupony na kombajn, postrádám toho více a není motivace. Ale sousedům posílati budu, důvod přihlásit se na farmu stále je. Kdo jde po fazoli hodně štěstí, někdo bude mít napadáno hned a potom už jenom dopěstovat. Já bych bojovala se dvěma faktory + s tím že se mi nechce. Na kanáry nejdu, ale přemýšlím jestli mi divočáci ve stodole nenakazí prasata a pak to neskočí na mě. Jak se projevují účinky, též úhynem?? Fajn den, Martina
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    žádné účinky, není přenosný na lidi ,-)
    už se těším na hvězdy i hvězdičky ,-)))))))
    v kině jsem dosáhl na 2 FL, mám na bednu
     
    Naposledy upraveno: 3/8/17
  19. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Hmmm, akce se jeví dobře... Aspoň člověk nemusí pěstovat velikánské množství akční a co se týká čoček tak doufám, že budou padat... Ne jako minulou akci to už pak nevím, co sázet... Takže do akce jdu kvůli hvězdičkám.. Těch není nikdy dost... :music:
     
  20. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já do akce samo zase půjdu a uvidíme jak to dopadne :) do pěstovaček jdu snad pokaždé,vynechávám většinou šlechtící akce protože vždy mam něčeho málo :p
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.