Dosáhni až ke hvězdám (3.8. - 8.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fiorelino

    fiorelino Aktivní autor

    Zdravím vespolek..tak hlasím taky hotovo,tentokrát jsem vázla na akčním kvítí,páč na farmu při dovolené nebyl moc čas,ale i tak jsem to dotáhla do konce,huráá..čoček je kupodivu přebytek..
    Z bedny mi vypadla jedna hvězda..
     
    MatysekKamilek a skalara.v tohle ocenili.
  2. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    také hlásím hotovo, a přidávám se k vám z bedýnky jedna hvězda :D
     
    MatysekKamilek a skalara.v tohle ocenili.
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Trochu to tu připomíná text z jedné starší písničky...

    Kdo se večer hájem vrací
    ten ať klopí zraky
    ať je nikdy neobrací
    k vrbě křivolaký.
    Jinak jeho oči zjistí
    i když se to nezdá,
    že na větvi kromě listí
    visí jedna hvězda...

    :D


    Akci jsem dodělal jak když Oldík pšoukne...​
     
  4. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    tak akce zdárně dokončena ve 13:00 i s víkendovou absencí. Ale bylo to o prsa :music:
     
    Janina0971 a skalara.v tohle ocenili.
  5. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    ahoj, tak gratuluju všem, já tentokrát těsně nemám, chybí mi 5 čoček, by mě kleplo, no snad příště
     
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  7. lucka0716

    lucka0716 Zelenáč fóra

    Tato akce byla mooc super škoda:cry: že ještě nepokračuje cca3 dny.Člověk jak má malé děti nemůže pořád sedět u ntb.:DJinak mooc děkuji doufám že bude ještě nějaká podobná.
     
  8. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    díky všem za čočky, ale snaha marná nevyšlo to o cca 5 minut, mlýn nestihnul včas dokončit, ale akce super
     
  9. abc23

    abc23 Komisař fóra

    1. bedna 1 hvězdička
    2.bedna 1 hvězdička :D
    šlo to jak po másle, čoček nějak moc navíc, to tak je, když už to potom člověk nesleduje.
    Bedýnky za fl jsem si pořídila, prva 20 pak 6+6, pak 10 pak zase asi 6+6 a z toho to bylo převážně po 25kusech akční :cry: až poslední 20tka vyloupla nějaké čočky a 1 dekoraci. Za mě příště prosím bez možnosti beden, jinak budu švorc (a za trest jsem si nepořídila ani pomocníky na měsíc, holt budu muset používat kupony a konečně dodělám zase nějaké produktové úkoly v družstvu)
     
  10. miduška

    miduška Pisálek fóra

    Tohle je mi fakt k ničemu když jsem zaplatila včera ráno přišlo mi potvrzení na email 10.8.2017 ve 13:00, hra skončila včera ve 14:00

    !!!!!!!! Příště si rozmyslím jestli pošlu někomu za nic dvě stovky.

    Ahoj midka,
    Děkujeme ti za tvou objednávku 1117823286 ve hře Farmerama ze dne 09.08.2017 a doufáme, že ti zakoupené předměty přinesou spoustu zábavy.
    Zde jsou podrobnosti tvé objednávky:

    Datum

    ID transakce

    Zboží

    Platební metoda

    Částka

    09.08.2017

    1117823286

    Obrovský astronomický balíček

    TrustPay

    197 CZK

    Objednané zboží by se mělo objevit na tvém herním účtu během několika minut.
    Máš-li k této platbě jakékoliv dotazy, neváhej se obrátit na naši podporu: Podpora

    Tento e-mail by vygenerován automaticky, proto na něj prosím neodpovídej.
    Tvůj nákup/objednávka podléhá Všeobecným obchodním podmínkám.
    Důležité upozornění: Okamžitou realizací plnění před vypršením zákonné lhůty pro odvolání právo na odstoupení od smlouvy zaniká.
    Tvůj Farmerama tým
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    miduška - potvrzení na email ti asi nepřišlo 10.8., bo to je až zítra o_Oo_O
    Jinak mohu vřele doporučit provádět platby kreditní kartou, ptž se "zboží" připíše během pikosekundy (tedy víceméně ihned);)

    Edit: kaolín - anebo tak ;)
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Paysefka je stejně rychlá a hlavně bezpečnější!;)
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím miduško,
    kontaktuj prosím herní podporu a do volby dej obecné otázky. Tohle samozřejmě není fér a je ti to naprosto k ničemu. Za zeptání nic nedáš, jen trochu času a věřím, že tohle na podpoře musí pochopit, že tento nákup nesplnil svůj účel.
    Jinak já používám jako skalarka kredit hůlku (čti kartu) a určitě i paysafe card nebo paypal je daleko lepší v tomto ohledu než celá slavná trustpay.
    Do banky sem dávala varování, že trustpay díky chybě není vhodná momentálně pro placení a ano potvrzení ti dorazilo asi dnes tj. 9.8.2017, chápeme, že nedorazilo zítra :)

    Prima hru danda
     
    Medvánek a skalara.v tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.