Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    [​IMG]Ahoj lidi....ještě mě to žere, ale pomalu si rovnám křídla abych jako ten Fénix vstala z popela....
    Chvilku to bude trvat, ale pojedu dál...Všem, kdo mi projevili slova útěchy, děkuji...
     
  2. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Ahoj, mám to dost podobně, zase to nevyšlo:cry:, ale je to hra...
     
  3. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    plyšulín, tazvenuse - holky, co na to říct :wuerg: Místo věnce bych raději poslala čokoládu, ale to ještě technika neumožňuje. Takže nezbývá než vám oběma držet palce, ať se z toho co nejdřív vymotáte a kdyby něco, tak my...zdravé jádro a pár fajn lidí jsme tady, takže můžeme přispět lepší náladou a kuželka s motorkou prý nabízejí uvolňující masáže a vlídné slovo xD:p
     
  4. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Tak to já se prosím hlásím..o čokoládovou masáž...
     
  5. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    tazvenuse,plyšulín je mě to líto, znám ten pocit z loňska a to přejde příští rok to určitě dáte
    jinak chci poděkovat těm co mě pomohli i těm co chtěli pomoc tatkanas, evoku57, čarodějka007 i těm co drželi palce dík
     
  6. megi1967

    megi1967 Rádoby autor

    Krásný večer všem
    Obrovská gratulace všem, co se dostali do TOP 1000....především svým perfektním sousedíkům a své farmářské ženě :) Bohužel, mi to letos o něco uteklo a dost jsem naštvaná, ale co se dá dělat, snad příští rok :sleepy:
     
  7. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Do tohoto typu akce jsem šla poprvé a naposledy. Kvůli získání rosy se úplně zbytečně muselo napěstovat několik tísíců akčních květin navíc, alespoň u mě, protože rosa nepadala. Byla to otročina ne hra, a odměny tomu neodpovídaly. Abych akci dokončila, když už jsem se tak nadřela, musela jsem dokoupit několik kusů rosy. Tím jsem akci dokončila, ale pocity z této akce totálně negativní :oops:
    Takže pro mě tento typ akce - NIKDY VÍCE
    Všem TOP 1000 moc gratuluji
     
  8. .impa.

    .impa. Zelenáč fóra

    Já tuhle akci vůbec nedala , rosa se někde zasekla chybělo mi 600 kusů a ten stříbrný rámečk se mi uvolnil dříve a tak mám volný řádek na stonku, akce aspiruje na propadák roku , příště ani nezačínám. Fuuuj
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem sice otročila, protože jsem měla 48 hodinový skluz. Předpokládala jsem nesplněno, ale potom... jseeeem doplatila. A na lasičku už mám také dokoupeno, ale počkám na nákup slevněných flrorenů, protože ty lasičkové vpila rosa. Holt si počkám, koupím stejně všechno, i když to nepotřebuju... Snad ta sleva bude.
     
    prdelka010, tydýtková a Apachie1 tohle ocenili.
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, vůbec nic si z toho nedělej, já se bohužel kvůli pracovním povinnostem vůbec nedostala k pc a propadla sem se společně s tebou o opravdu hodně málo, takže těsně pod čarou taky. Jasně štve mě to, ale je to prostě jen hra a práce byla tentokrát přednější. Nejhorší je asi ten pocit, že nemůžu nic, protože prostě existují důležitější věci.
    Nejsmutnější je, že ve stodole by na to bylo, ale bez připojení to prostě nejde dodat .. jasně zamrzí to, ale svět se nezboří.

    Prima hru všem a gratulka Topkářům :) a ostatní nesmutněte vyjde to jindy.
    danda
     
  11. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Moc děkuju za dárečky , no vy víte kdo ;)
     
  12. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    gratulace všem topkařům a těm co to nevyšlo ještě větší
     
  13. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Ahoj, tak jsem dnes vzala farmu na milost. Všem milým známým i neznámým děkuji za cenné dárky a slova útěchy. Asi to nás všechny tady drží,..to, jak si fandíme a držíme palce..
     
  14. hubas1

    hubas1 Pisálek fóra

    kde si vyzvednu odměny za TOP,děkuji
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj hubas1,

    odměnu dostanete automaticky začátkem příštího týdne.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  16. doben

    doben Ikona fóra

    Všem co splnili akci a dostali se do TOPKY gratuluji. Nejlépe se od nás umístila -Zdenka na 47.místě, takže získává Růžové pandy. Všichni co se dostali do topky, tak si můžou napsat o své JC body. A to úplně jednoduše, stačí napsat poštou, že o ně máte zájem do 30.11.2016 23:59. Zároveň už jsou dostupné i výsledky tipovačky.
     
    Naposledy upraveno: 25/11/16
  17. trpaslik

    trpaslik Pisálek fóra

    Gratuluji všem co se dostali do topky, já jsem se až na potřetí se udržela na 1693 místě. Nic jsem nemusela kupovat a zásobu mám i na další rok. trpaslík pumprdent
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    trpaslik - o_O
    - když máš zásob i na příští rok, nebylo lepší to naházet do sudu a dostat se do TOP 1000 ? :eek:
     
  19. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    Čekám na signál,
    ten z nebe nepřichází,
    a tak čekám dál :)

    EDIT: nebyla to náhodou akce ,, dokonalost sama,, tak si počkáme do zítra :D
     
    Naposledy upraveno: 28/11/16
  20. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak právě před chvílí na mé farmě přistála odměna z letošních dožínek[​IMG][​IMG][​IMG]Děkuji.

    A ani žádná návštěva u mě nezvonila. Tím je asi jedna z nejlepších akcí i co se týče fora definitivně u konce.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.