Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kikiriki

    kikiriki Rádoby autor

    Moc gratuluji TOPkařům za úžasné výkony a vy co jste těsně pod čarou ještě neklesejte na mysli, oni přece každý rok nakonec pár lidí po ruční kontrole výsledků vyhodí za podvod a konečná listina je pár dní po ukončení akce upravená a posunutá, takže se tam ještě pár lidiček nakonec vejde. Aspoň to tak bývalo, ne?

    Letos si ovšem pochvalu zaslouží všichni, kterým se zdárně podařilo dokončit tuto na padátka zapeklitou akci. Připíjím všem šampusem, ťukněte si někdo se mnou. :)
     
  2. tepui

    tepui Mistr fóra

    Pěkný podvečer,
    ta to akce byla velkým adeptem na nejhorší akci tohoto roku.
    Těm co dokončili gratuluji.
     
  3. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Akcia uspesne ukoncena dnes doobeda, ale bolo to natesno. Na jednu otocku som musela pouzit aj superhnojivo, lebo inak by som to nestihla, kedze chodim kazdy den do prace.
    Blahozelam vsetkym, ktorym sa to tiez podarilo a najma obdivujem TOPkarov. Ste super!
     
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Gratuluju všem, kdo jste v posledních hodinách dokončovali tu zapeklitou akci, jste úžasní, že jste vydrželi, když to bylo celkem výrazně demotivující.
    Mnohem víc blahopřeju TOPkařům, jste fakt blázni :), ale doufám, že se vás tam udrželo maximum možných a na výsledky jsem moc zvědavá.

    Mrzí mě, že jakožto pracující člověk jsem neměla možnost se vůbec na TOP podívat, přitom ty poslední hodiny tam musely probíhat masivní změny, ráda bych držela palce a vůbec akci sledovala, ale v pracovní den je to postavené opravdu nevhodně. Ráda bych se zeptala, jestli by se dalo zapracovat do reportu přání dělat takto výjimečnou akci s koncem během nepracovního dne. Neúčastnila jsem se, ale alespoň spoluprožívat a podpořit spoluhráče bych byla velmi ráda.
     
  5. zmel

    zmel Pilný autor

    Ešte v pondelok mi chýbalo 80 strieborných rôs a tak som podľa vašich rád pohopolia vymenila za obyčajné. Trochu som zintenzívnila zber, ale aj tak to nevyzeralo dobre. Musela som použiť SH na dve otočky, no pol hodinu pred koncom akcie som to dala a stonka je aktívna. Ďakujem susedom za ich pomoc a gratulujem všetkým, ktorí statočne bojovali až do konca akcie. TOPkárom patrí môj obdiv, ste fakt blázni!
     
  6. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    Chtěla bych se zeptat co bude RT dělat pěstovali jsme plodiny a kvůli tomu že nepadala stříbrná rosa jsme akci nemohli dodělat -další neúplněj stonek díky
     
    papulice a tepui tohle ocenili.
  7. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Ahoj, dá se někde podívat, jak to v Topce dopadlo? Šla jsem do toho poprvé, nasypala jsem tam asi160 mil.ale jelikož jsem byla v práci, tak nevím. Je mi jasné, že do Top1000 jsem se nedostala, to jsem viděla už kolem oběda a jsem ráda, že jsem nesáhla na šlechtěnce a nechala si přiměřené zásoby.
     
    Apachie1 a tomokoco tohle ocenili.
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    DandyV: Ahoj, jasně že dá... norm v časomíře ,-) [​IMG]

    EDIT: Papula163. Mně teda jo.... jen to chvilku jako zamrzne, ale to je spíš problém u mě ,-) Nepomůže ani obnovení popř restart?
     
    Naposledy upraveno: 24/11/16
    astrid888, Lyzarka a Apachie1 tohle ocenili.
  9. Papula163

    Papula163 Pisálek fóra

    Casey, ten hnusný zajac sa mi ešte aj teraz posmieva. Nefunguje to.
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Papula163 Zkus restartovat hru, melo by se to chytit (jo a nacteni seznamu chvilku trva, tak vydrzet, on nabehne).
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Casey, díky za upozornění. Popřeji těm úspěšným v topce a tentokrát i těm, kteří navzdory nepodařené akci splnili alespoň na farmě. A ti co přes veškerou snahu nedosáhli... je to demotivující, ale párkrát už tady bylo, a pak si na chvilku s takovými akcemi dali pokoj. Ale stále to zkouší:)
    Spíš mě zajímal výkon katynky, se kterou mám stejný trh. A když se Anvan na začátku akce zeptala, jestli katka ještě hraje, tak jsem odpověděla, že je nadupaná jak závodní kůň. Jen nevím jak to ta holka dělá,občas něco málo prodá ,ale aby jí to stačilo na tu cifru co hodila do topkyxD
     
    Naposledy upraveno: 24/11/16
    k.vitek a astrid888 tohle ocenili.
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Hele sousede, jak děláš to červený kolečko? To zapíchneš do monitoru kružítko s fixou?
     
  13. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    No to je tedy něco! Po poslední aktualizaci měla k.tynka ještě něco přes 6 a teď tam má přes 8 miliard. Ta to tam musela lupnout fakt v poslední minutě. A ani nemusela tolik, že?
    Je mi líto těch co vypadli v posledních minutách, to je fakt pech a smůla. Zvlášť pro ty, kteří se už nedostali k PC a vlastně možná i spoléhali na to, co se tu několikrát objevilo, že letos je to slabší, že možná bude stačit méně. No, je dobojováno. Snad příští či přespříští dožinky pro vás budou úspěšné. Gratuluji samozřejmě všem a zvlášť těm v první tisícovce. Před vaší farmařinou smekám.
     
  14. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bbowling: nn... sklopím si disp. u noťasu, postavím tam panáka s griotkou a tím udělám to kolečko. Pak to ofotím a přetáhnu do not ,-) Mmch od zítřka budou zelený kolečka.... bude Zelená ,-)
     
  15. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Ale prdlajs, normálně si vobjede pětikorunu jako Plha :pxD

    Jinak jsem chtěla moc poděkovat všem, kdo mi poslal dárek, kdo mi napsal jen tak sovu a i těm ostatním ze vsi :inlove: Nakonec to byl docela mazec a já to mohla sledovat jen z dálky v práci, bez možnosti když tak ještě přihodit do Topky, ale nakonec to vyšlo a to 228 místo do teď nějak nechápu, když kde kdo prý nesplnil, skoro každý nechtěl akci ani začít dělat a zbytek měl prázdnou stodolu :p Gratuluji všem, kdo se udržel a je mi líto těch, těsně pod čarou :eek: Projedu diskuzi a když tak podpořím nějakou tou marmeládičkou ;)
     
  16. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Tedy pánové, nejen že jste super eňo něňo farmáři, ale vedete i vtipností. Kde se v diskuzi objevíte, tam je kromě skvělých rad i veselo. Díky vám za to :inlove:
    A Twinulka mezi vámi taky nezapadne:inlove:
     
    tydýtková, satelit a astrid888 tohle ocenili.
  17. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Gratulka všetkým TOPKárom, mám tam susedku - vavovi. Slováci, držali ste sa, Vás vidím, bohužiaľ našich českých priateľov si zobraziť neviem, len listovať. Veľký obdiv, že ste to udržali:D:inlove:
     
  18. Eleonor2014

    Eleonor2014 Rádoby autor

    Taky gratuluji všem kteří se umístili v Topce;) Já hraju něco přes dva roky,tak jsem na radu mojí hodné sousedky Erča101 od lońska syslila,že to případně zkusím se poprvé zúčastnit Top a ono to vyšlo :D Tímto jí děkuji za psychickou podporu.
    Všem přeju pěkný večer a jedeme zase dál:p
     
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Tiež gratulujem všetkým, ktorým sa podarilo udržať sa v TOPke a aj tým, ktorým sa podarilo ukončiť základnú časť akcie.
    No a ešte raz chcem všetkým poďakovať za podporu či už formou správ, alebo posielaním produktov a iných darčekov.
    Danngerka- susedka moja, nakoniec si ma predbehla šikulka jedna ;o)) veď len počkaj nabudúce !!! :D ;)
    ...moc Ti to prajem, som rada, že si sa umiestnila tak vysoko a taktiež môj farmársky manžel ;o))
    Dúfam, že budúci rok sa zúčastní viac slovenských hráčov ;o)
    Pekný večer všetkým .
    A.
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Dana9494: pokud při přihlášení do hry zvolíš jazyk čeština, tak se ti naši zobrazí, ale neuvidíš Slováky.
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.