Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pesfanny

    pesfanny Rádoby autor

    tazvenuse - že jsi neřekla dříve , mohli jsme pomáhat . To mne mrzí
     
  2. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Já nemám odvahu se podívat...zbylo mi 300000 dolarů...
     
  3. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    O podělanejch 19 mega, jdu někam zalízt a lízat si rány...:(:cry: Všem topkařům samozřejmě velká gratulka ,. zaslouženě..
     
  4. Ikebara77

    Ikebara77 Rádoby autor

    Regulerně jedna z nejhorší akcí... přilítla jsem domů a tím že třeba aspoň stihnu duhový ukol... napadalo zase s bídou pár mraků... tak sem ***** ještě ty poslední koupila... jenže mlýn mi domlel přesně ve dvě a šmitec.. ano kdo by mi chtěl poradit že mám lépe plánovat... super... ale ono se dá plánovat, když má akce hlavu a patu... ale nesmyslné sázení a pěstování krátkodobých kytek je pro normálně pracujícího člověka jaksi mimo mísu... jsem zas akorád naštvaná a minimálně pár dní na farmu nepáchnu... jestli to nezabalím úplně :(
     
  5. -Elcondor-

    -Elcondor- Pisálek fóra

    Nandáme jim to příští rok...já to měl letos opravdu o fous...993 no prostě bída...tak se drž...-)
     
  6. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tak a dobojováno jest,jdeme vypravovat vláček;)
     
  7. silviec

    silviec Mistr fóra

    gratulka vsem))
     
  8. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Ahoj, je mi to líto a chápu Tě, tohle se mi stalo vloní..Tak se drž..A ani nevím, jestli to letos vyšlo, nevím, kam se podívat. Hned jak se trochu zmátořím, pošlu něco na přilepšení.
     
  9. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Páni, ani tomu nechci věřit, ale mám hotovo v poledne mi vypadlo tolik papírků, že jsem koukala jak Alenka v říši divů........no tahle akce tomu nasvědčovala:p;);)
     
  10. majina13

    majina13 Pisálek fóra

    Dobrý den, kde se dá zjistit - zda jsem se dostala do top 3000?
     
    petaM2001, farmík84 a karbar tohle ocenili.
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Účast v TOPce sice na poslední chvíli, ale podle posledního stavu by to snad mělo vyjít a měl bych být v TOP 1000 ;). Zásoby nebyly obrovské, takže padlo skoro vše. Konto se ztenčilo o 60 mega kr, stodola s plody a baha plody na 100 ks od každého, pár statisíc rostlin padlo taky a zhruba 25 000 papouščích pírek, takže teď se budu hezky do příštího roku regenerovat z této velké stodolové ztráty, ale snad se mi podaří, hlavně ty plody, co nejrychleji dopěstovat a celkově doplnit stavy :).

    Všem zúčastněným v TOPce samozřejmě moc gratuluji :).

    [​IMG]


    Jen tak pro ukázku aktuálně z mojí stodoly :D :D :D.

    [​IMG]

     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vsem TOPkarum, kterym se povedlo umistit: gratulace! Vsem, kdo se dostali do TOP1000: jste silenci ;), ale moc vam to preju a obrovska gratulace!
     
  13. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    plyšulin-je mi líto ale já jsem tam byla až do konce dokud jsem nerestartovala a tebe jsem viděla pod 1000
     
  14. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Tak díky, tak to nevyšlo..
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Všem v TOP gratuluji,nemohla jsem najít svou sousedku stále mi ta šipka poskakovala:-(Musím poslat holoubka určo je v TOP 1000:)
     
  16. law222

    law222 Rádoby autor

    Nestihl jsem konec TOP, kde se můžu podívat na umístnění?Loni to myslím bylo nějaký čas po skončení v liště a letos,nic.
    Jinak všem TOPkařům gratuluji.
     
    Apachie1 a megi1967 tohle ocenili.
  17. Erča101

    Erča101 Stálice fóra

    Všem děkuji za blahopřání a podporu :inlove:

    I já blahopřeji všem topkařům v umístění TOP3000 a farmářům, co splnili, tak náročný úkol. :)

    Ať se vám na farmičkách daří.
    pá Erča
     
  18. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    ráno jsem poprosila o dárečky, takže jak mám mizerné náhodné číslo na všechno, tak i tady a to mě moc mrzí, protože já sama si vždy dám tu práci a posílám. Takže ani tady pšenka nekvete. V novinkách 5 nových zpráv, otevřu a jen kup,kup,kup a zase kup. Mám já, hráč zdarma, na něco nárok?A opět nové zvířátko za kup, a nový úkol který nebudu moci splnit.Proč já sem ještě pořád lezu?:cry::)
     
  19. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    Snad nejhorší akce.......chyběl mi jeden jediný stříbrný papír abych dokončila akci......hlavně že jsem napěstovala plno kytek navíc >:(
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    [​IMG]
    Ač jsem musela na pracovní poradu, tak s nervíkama až do konečných výsledků. Doteď jsem nevěděla jak to dopadlo, jistě ještě budou nějaké posuny, po prověření všech účtů.
    Těm z vás co to nevyšlo, posílám alespoň velké uznání, že jste se vydali na tak nejistou cestu, holt všichni nemůžeme být k.týnka :(
    Gratuluji topkařům co se umístili v první tisícovce i těch co se umístili na dalších pozicích a alespoň minináplast v podobě produktů a SK jim pomůže se otřepat a třeba to napřesrok zkusit znovu.
    Jste skvělí!!!!
    Andulííí
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.